Corvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár

4,4
a 40 mosonmagyaróvári étterem közül
étterem
Corvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár
Corvina Szálloda Étterem MosonmagyaróvárCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár

Aquasol Resort Mosonmagyaróvár - Napi ár reggelivel
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Corvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár vélemények

2055
2023. október 2.barátokkal járt itt
Azt erősen kétlem, hogy ez lenne Mosonmagyaróvár legjobb étterme, márpedig ebben a szerepben tetszeleg itt. Úgy jutottunk ide, hogy megnéztem, hogy az ittjartam szerint melyik a városban a legjobb. Nincs valami szép helyen, egy forgalmas főút mentén, egy lakótelep tövében és egy SPAR mellett. Van benne egy jó adag álelegancia.
Corvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Külső kép
1947
Kiváló 2023. március 21.a párjával járt itt
OLvastam a véleményeket, igaz több évesek, de én most csak jót tudok írni. 2 reggelit és 2 vacsorát fogyasztottunk itt el. A reggeli svédasztalos, bő választékkal, egyedül talán ami még lehetne az joghurt vagy kefír. Amint elfogy valami rögtön feltöltik. Vacsoráknál rugalmassak, a köret változtatásokat megoldják.
Corvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Egyéb
2016. május 18.a párjával járt itt
Az M1 autópálya mellett nem nagyon tudok olyan éttermet ahova szívesen betérnék ebédelni. Éhesek voltunk, véletlenül tévedtünk ide. A szállás körülményeket nem ismerem, de az étteremmel megvoltunk elégedve. Klasszikus berendezés, talán ráférne egy kis csinosítás, (most olvasom az áprilisi bejegyzésben, hogy látogatásunk óta már megtették) de az ételek minősége ás az árérték arány feledtet minden negatív gondolatot.
Átlagos 2016. május 7.a párjával járt itt
A párommal voltunk ott vacsorázni. Az étel finom volt, bőséges és az ára is jó. A kiszolgálás viszont egy kicsit hervasztó volt. Nem csinált a fiatalember semmi bajt, nem okozott úgy problémát, csak Hát elég savanyúnak mondanám a kollégáival együtt. Konkrétan azt láttam az arcukon Hogy mi a fenének jöttünk mi ide.
2016. április 22.barátokkal járt itt
Barátokkal látogattuk meg a felújított éttermet. A berendezés elegáns, csak a huzat zavarta meg komfortérzetünket - kellett a kendő a vállunkra. . Az ételválaszték bőséges, és a lazacot nagyon finoman készítették el,annyira sokat kaptunk, hogy csak a felét bírtuk megenni. A köret is ötletes volt, bár egy kicsit nehéz az olajtól.
Kiváló 2015. december 15.családjával járt itt
Az elmult vasarnap ebedeltünk a parommal es a testvereivel a Corvina etteremben. Nem elöször jartam mar itt, akkor menüt vittünk haza, otthon fogyasztottuk el, de nagyon finom volt es böseges. A vasarnapi ebedröl annyit, hogy nagyon finomakat ettünk, a menüket kertük ki ki az 1-est vagy 2-est. De mindegyik nagyon jol nezett, es nagyon laktato volt.
Kiváló 2013. július 4.gyerekekkel járt itt
Én csak az étterem részében jártam többször is! Az ételek nagyon finomak,ízletesek, az adagok nagyok, és árban is jók! A terítés és a tálalás is nagyon gusztusos, kedv csináló! Az ételekre nem kell túl sokat várni. A pincérek is kedvesek, mosolygosak! Nem bántam meg hogy betértünk egy vasárnapi ebédre a családdal. Biztos megyek még többször is amikor csak tehetem!
Corvina Szálloda Étterem Mosonmagyaróvár - Külső kép