Monarchia Kávéház Mosonmagyaróvár

Golden Ball Club Hotel Győr - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Monarchia Kávéház Mosonmagyaróvár vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Sütizni ültünk be ide, első, és utolsó alkalommal. Rajtunk kívül még 2 asztalnál ültek vendégek. Ennek ellenére mind a rendelésre, mind a fizetésre sokat kellett várni. A számlázás össze-vissza sikerült, olyat is ki akartak fizettetni velünk, amihez közünk sem volt. A sütemények bár frissek voltak, de finomak nem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
2018. február 3.családjával járt itt
Nyáron ajánlanám a helyet, belül nekem kicsit szűk. Jó helyen van, Lajta part mentén, macskaköves sétáló végén. Mindenképp szúnyogírtás után menjünk! ! Ha nem nem tudsz a teraszon megmaradni. Ez a többi helyre is vonatkozik ezen a környéken. Paleo sütik finomak, limonádék finomak, kiszolgálás jó, meg hétvégente vannak élőzenés esték is. Van fagyi is, én ajánlom mindenkinek a helyet.
Kiváló 2016. április 14., kollégákkal járt itt
Gyönyörű és nagyon kellemes környezetben, a Lajta partján található ez a kávézó, amely 1998-ban nyitott, de az épületben valóban érezni valamit a Monarchia hangulatából. Az elé épített fedett terasz sajnos sokat eltakar a mutatós homlokzatból, így az nem annyira tud érvényesülni. A belső rész tágas, a teraszon kívül különtermük és galériájuk is van.
Monarchia Kávéház Mosonmagyaróvár - Külső képMonarchia Kávéház Mosonmagyaróvár - BelsőMonarchia Kávéház Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapMonarchia Kávéház Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapMonarchia Kávéház Mosonmagyaróvár - Étel/italMonarchia Kávéház Mosonmagyaróvár - BelsőMonarchia Kávéház Mosonmagyaróvár - BelsőMonarchia Kávéház Mosonmagyaróvár - BelsőMonarchia Kávéház Mosonmagyaróvár - Külső képMonarchia Kávéház Mosonmagyaróvár - Külső képMonarchia Kávéház Mosonmagyaróvár - EgyébMonarchia Kávéház Mosonmagyaróvár - Külső képMonarchia Kávéház Mosonmagyaróvár - Belső