Háromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta

Háromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta
Háromforrás Étterem Kőkapu NagyhutaHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta
Háromforrás Étterem Kőkapu NagyhutaHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta

Háromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta bemutatkozása

Hamisítatlan erdei hangulat várja a Háromforrás Étterembe érkezőket. A hegyekre néző ablakokon a fák közül sejtelmesen beszűrődő fények, a faburkolatok, a díszítések, a faragott bútorok azt sugallják, hogy a vendégnek itt a tájjellegű ételekből érdemes választani.

Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
2025.03.03-ig
Cziróka Vendégház Tolcsva

Háromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta vélemények

Kiváló 2023. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Mi a Kőkapu hotel vendégei voltunk egy hétig, félpanziós ellátással. A reggeli bőséges, minden nap más és más finomságokkal. Az alap szendvics lehetőségen kívül mindig volt főtt/ sült étel is, a rántotta is ízletes és különleges volt a különböző hozzávalóknak köszönhetően.
Szörnyű 2022. szeptember 14.barátokkal járt itt
Minősíthetetlen az egész. A pincér eleve türelmetlen volt,mikor mondtuk,hogy csak levest eszünk / 5 fős társaság / , vágott egy pofát. A csapolt Kozel barna sör / 780 ft /pohár / savanyú volt, szóltunk,visszavitte,de már azt nem kérdezte ,hogy helyette mit hozhat ! ! ! !
Kiváló 2022. augusztus 21.a párjával járt itt
Augusztusban jártam ott a férjemmel. Az volt az első gondolatom, hogy itt az isten háta mögött hogy tudják a megfelelő minőséget biztosítani. És tudják! ! ! Nem nagy a választék, hiszen a vendégkör sem túl nagy. De az étlapon szereplő ételek nagyon finomak. Erre mondják azt: "Megtartjuk a szakácsot! ". Nekünk a vadételek tetszettek a legjobban.
Kiváló 2022. augusztus 9.a párjával járt itt
Több ételintoleranciám van,amit az elején jeleteztem,és amiről tudták,hogy mit is jelent. Változatos,különleges ételeket kaptam mentesen,és ami még különleges volt,hogy desszertet is tudtam enni. Párom válogatós,de a kedvenc ételeit ehette,amik nagyon finomak voltak. Köszönjük a maximális hozzáállást és az isteni ételeket! Nagyvárosi éttermek is példát vehetnének.
Gyenge 2022. június 26.gyerekekkel járt itt
A vélemények többsége régi. Most valamit nagyon elrontottak! A magyaros ételekhez semmi köze. Választás csak az étlapról, semmit sem lehet változtatni rajta. Pl. :a gyerek nem szereti az édesburgonyaát, sültkrumpli nem lehet? ? ? ? ? Kis adag nincs, legfeljebb megfelezve tálalják. Árak az egekben, (nem is volt más az étteremben csak mi)!
Szörnyű 2022. március 14.a párjával járt itt
A belső kellemes kialakítású, hangulatos. A személyzet kedves volt, de lassú, 15-20 perc alatt vették el a rendelést. A leves ízetlen volt, és féladagnyi, a főétel nem volt kellően átsütve, inkább nyersebb volt a hús, a kert finom volt. Az árak elképesztően magasak.
Gyenge 2021. november 10.a párjával járt itt
Nagyon túlárazott. Sem mennyiségben, sem minőségben nem indokolt az árszínvonal, egyedül a gyönyörű helyszín miatt érdemes idejönni. Vadragu gyümölcsökkel: az ötlet kiváló, csak kicsit lehetne omlósabb a hús. De még az erdőben is elvárható lenne, hogy ne bolti gnocchi-val szolgálják fel. A desszert és a kávé nem volt rossz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Szörnyű 2019. július 31.gyerekekkel járt itt
Kettős értelemben is rossz szájízzel távoztunk a helyről: egyrészt a csalódás, másrészt a kellemetlen ételek miatt. Ráadásul a választék is szegényes, az árak pedig aránytalanul magasak. A felszolgáló hölgy barátságos, vendégszerető volt, de az ő kedvéért csupán nem éri meg oda visszamenni!
Szörnyű 2019. április 21.gyerekekkel járt itt
Ízetlen,a vadhús kövèr zsíros,hányinger keltő,a vadhamburger, keserű,èdes kitudja milyen ízű,a csirke fúj de rossz.ha jót akarsz ne egyèl itt.hiába az udvarias kiszolgálás ha az ètelek ehetetlenek.Kifizettünk egy csomó pènzt ès nem tudtuk megenni egyik ètelt sem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
2018. augusztus 6.családjával járt itt
Pálházáról jöttunk kisvasúttal, Kőkapu megállóhelynél van ez az étterem, közvetlenül az állomáson. A hely hangulata nagyon kellemes, illik az erdő és a környező táj hangulatához. Kitömött állatok, agancsok, fából faragott díszítések. Kicsiknek van etetőszék. Mi nem enni tértünk be, hanem egy forró csokit, egy meggyes sört és egy üdítőt fogyasztottunk (1.
Háromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta - Étel/italHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta - Étel/italHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta - BelsőHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta - MosdóHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta - MosdóHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta - Étlap/itallapHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta - EgyébHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta - Külső képHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta - Külső képHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta - Külső képHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta - Külső képHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta - BelsőHáromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta - Külső kép
Háromforrás Étterem Kőkapu Nagyhuta a térképen
3994 NagyhutaKőkapu u. 2.
• vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar