Robinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa

Robinson Pub Nagykanizsa NagykanizsaRobinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa

Hotel Touring Nagykanizsa - Napi árak
2025.09.16-ig
Hotel Touring Nagykanizsa
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Robinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. augusztus 8.barátokkal járt itt
Ha nyár, akkor pihenés. Ha pihenés, akkor nekem gasztrokibickedés. Mint máskor is,most is baráti társasággal tértünk be Nagykanizsa eme érdekes gyöngyszemébe. A hely hangulatos, a kiszolgálás kedves. . . de se hangulatban, se kiszolgálás terén semmi extra élmény nem ért minket. Az ételek teljesen átlagosak, de ettől függetlenül nem rosszak.
Kiváló 2018. április 9.családjával járt itt
A Plitvicei tavaktól jöttünk haza, és akkor mentünk be kajálni.
Először kicsit sötét és zsúfolt volta hely, de a kaja és a kiszolgálás kárpótolt. Kedves pincérek, finom sok kaja. Amikor a gyerek telefonját megkérdeztem töltenék e, a pincér azonnal kérte a telefont és szaladt tölteni. Mindenkinek ajánlom, aki gyors kiszolgálást, és minőségi kaját akar enni.
2017. február 16., kollégákkal járt itt
Nagykanizsán munkaügyben jártunk a kolléganőmmel. Egyik ebédünket itt fogyasztottuk el. A város központjában, könnyen megközelíthető helyen lévő étterem és pizzéria a Robinson. Faburkolatos boxos beülők, párnákkal próbálták kényelmesebbé tenni a fapadokat. A falat a névadóra utaló hajós képek, térképek, dekorációk díszítik.
Robinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa - Étlap/itallapRobinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa - Étel/italRobinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa - BelsőRobinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa - BelsőRobinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa - BelsőRobinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa - BelsőRobinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa - Étel/italRobinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa - Étlap/itallapRobinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa - Étlap/itallapRobinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa - Külső kép
Kiváló 2016. június 29.a párjával járt itt
Pizzázni szoktunk ide járni, mindig nagyon finomak a pizzák, viszont a kiszolgálás lassú, valamikor észre sem vesznek amikor rendelni szeretnénk. Ajánlanám másoknak, mert az egyik legjobb pizzát itt lehet kapni, bőséges a választék. Kellemes környezet, ünneplésre is kiváló, mert külön termet lehet bérelni erre az alkalomra. Hangulatosan van berendezve.
Szörnyű 2016. május 1. járt itt
Telefonos rendelest adtam le hazhozszallitast kerve, miszerint egy fel adag rantott gombat es egy fel adag rantott sajtot kertem hasabburgonyaval. Miutan kinyitottam a dobozt es meglattam a 4db felbevagott gombafejet majd a szamlan azt hogy mindez 820 forintba kerul, azt hittem kaprazik a szemem!
Robinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa - Étel/ital
Kiváló 2015. szeptember 14.családjával járt itt
Minden kinek ajánlom, akár átutazó, és a helyi lakosoknak is. Központban található, parkoló közel. van frissensült választék, és rengeteg féle pizza, szem szájnak ingere. Az adagok bőségesek, a kiszolgálás gyors, az árak elfogadhatók. Saláták évszakhoz megfelelő alapanyagból készül. Család barát, és fiataloknak is ajánlom.
Kiváló 2015. augusztus 28.a párjával járt itt
Nagykanizsa legjobb étterme. Központi helyen van a városban. Igényes kialakítás, gyors, kedves kiszolgálás. Az ételek minősége kiváló. Életem legjobb mexikói hamburgerét ott ettem. Isteni. Ehhez már csak hab a tortán a füstölt csülök Pékné módra és a bőségtálak, amitől kettéáll az ember füle, annyira bőséges és finom.
2013. július 26. járt itt
A nagykanizsai Robinson Pub hosszú évek óta megbízható minőségi szolgáltatást nyújt a város szívében. Pár éve nem jártam ott, így kíváncsian vártam az alkalmat, hogy vajon ugyanazt nyújtja-e mint pár éve, és nem kellett csalódnom, a belső dizájn még mindig nagyon hangulatos (bár az alátétek az asztalon megértek a cserére, kicsit kopottak már) a menü változatos, és a megrendelt ételek nagyon finomak voltak. A kiszolgálásra sem lehetett panasz, gyors és kedves pincérünk volt.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 77 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. július 24.a párjával járt itt
Az étterem a város főteréhez közel, onnan 3 perc sétára van. A külső külső helytől elriasztott minket a hőség és a mellette elhaladó főutca zaja, de a beltér kellemes meglepetés volt. A pub hangulatot nagyon jól sikerült átadni az alsó és felső szinten is. A kalózos berendezés kellemes, az árak korrektek, az adagok nagyok.
Robinson Pub Nagykanizsa Nagykanizsa - Külső kép