Malomkő Fogadó Nemeshany

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Malomkő Fogadó Nemeshany vélemények

Kiváló 2019. október 25.a párjával járt itt
A szállás makulátlan tiszta rendezett minden megvolt egy kellemes pihenéshez. A szállásadók tündériek mindenben segítségünkre voltak. Elemér bácsi a malom látogatásánál olyan idegenvezetést tartott hogy legszívesebben beálltam volna molnárnak. Jó program helyeket és éttermeket ajánlottak Mi csak reggelit kértünk Elemér bácsi neje készítette isteni finom volt Köszönjük
Kiváló 2015. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Egy hétig élvezhettük a Csizmadia család vendégszeretetét, de ez a szó nem fejezi ki a valóságot. Az egész család azon ügyködött egész héten, hogy semmiben ne szenvedjünk hiányt. Kedvesek, közvetlenek, barátságosak, türelmesek. Isteni, házias jellegű ételekkel kényeztettek minket, annyit ehettünk, amennyi belénk fért.
Malomkő Fogadó Nemeshany - Külső képMalomkő Fogadó Nemeshany - Medence/kertMalomkő Fogadó Nemeshany - Környék
Kiváló 2014. december 27.gyerekekkel járt itt
Késői érkezésünk ellenére is kedvesen fogadtak a szállásadók bennünket. Szinte új, szépen berendezett szobát kaptunk.
Másnap Elemér bácsi végig vezetett a vízimalmon, részletesen elmesélte működését és a miniállatkertet is bemutatta.
Mindez a szállásárban benne volt. Érdemes elmenni hozzájuk, közel van a sümegi vár is.