Rozmaring Étterem Noszvaj

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Rozmaring Étterem Noszvaj vélemények

Kiváló 2021. november 30.gyerekekkel járt itt
November végén jártunk Síkfőkúton. Szokásunkhoz híven bementünk ebédelni vagy ez már inkább uzsonna volt. Nyolctagú csapatunkban két nagyon kiskorú is volt, ők ketten próbáltak elfogyasztani egy pizzát (a pizzájuk most is nagyon finom volt). Mi felnőttek, és szülők mindenki mást vagy másfajta pizzát fogyasztottunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. október 14.családjával járt itt
Egy egerszalóki panzióba tartottunk de még sok időnk volt, hogy elfoglalhassuk a szobánkat. Ezért úgy döntöttünk,hogy megnézzük a Noszvajon található barokk kastélyt, majd valahol megebédelünk. A neten böngészve találtuk ezt az éttermet. A rendelésünket hamar megkaptuk. Kedves, figyelmes kiszolgálásban volt részünk.
Rozmaring Étterem Noszvaj - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. október 26.a párjával járt itt
Esős kirándulásunkkor tényleg jobb híján tértünk be az étterembe Síkfőkúton. Hétköznap, októberben, zuhogó esőben nem volt más választásunk, hiszen a környéken ez az egyetlen étterem, a hotelek éttermein kívül. Gyors ebédet akartunk, így csak egy-egy juhtúrós sztrapacskát rendeltünk, utána kávét.
Gyenge 2019. szeptember 22.a párjával járt itt
Síkfőkúton kirándultunk és úgy gondoltuk, hogy elköltünk egy kellemes vacsorát a Rozmaring étteremben. Elő benyomás: a felszolgáló kioktató, közel sem barátságos modorú. Magát jópofának gondolja, de inkább visszataszító. Étlapot lapozgatva nem igazán tudtunk választani. Éhesek, fáradtak voltunk így nem akartunk továbbállni.
Kiváló 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
Éhesen, piszkosan, fáradtan tértünk be kirándulás után. Annyira jól éreztük magunkat, hogy másnap, kulturáltabb kinézettel visszatértünk. Mindkét nap nagyon meg voltunk elégedve mind a kiszolgálással, mind az ételekkel. Nyáron, a legnagyobb melegben is kellemes a fedett terasz. Sokan vannak,. de gyors, pontos és udvarias a kiszolgálás.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. július 8.családjával járt itt
Noszvaji kirándulásunk első estéjén tértünk be az étterembe egy pizzavacsorára. A jó idő miatt étterem kerthelyiségében ültünk le egy asztalhoz, ahol szinte azonnal megjelent a pincér és felvette a rendelésünket. A pizza kínálatot már korábban az étterem honlapjáról kiválasztottuk, ezért gyorsan letudtuk adni a rendelésünket, amit nagyon hamar megkaptunk.
Rozmaring Étterem Noszvaj - Külső képRozmaring Étterem Noszvaj - Külső képRozmaring Étterem Noszvaj - Étel/ital
2018. november 5.a párjával járt itt
Nyitási idő után kicsivel érkeztünk, de már akkor is többen voltak bent, szóval sejtettük, hogy jó hely lehet! A fiatal pincér kedvesen, humorosan hellyel kínált minket, majd úgy döntöttünk, megkóstoljuk a házi limonádét. Az étlapon nem átlagos főételek szerepelnek, mindben volt valami kis csavar, szóval itt senki ne keresse a Cordon Bleu-t hasábburgonyával.
Kiváló 2018. július 16.a párjával járt itt
Az ételek kiváló alapanyagokból készülnek. A pizzák választéka fantasztikus és nagyon ízletesek, bár mi az étlapot látva természetesen nem azt választottunk. Rendkívül választékos és sokoldalú igazi magyaros ételek,ízléses tálalással. Csak gratulálni tudunk a fantasztikus étlaphoz és a szakácsoknak.
2018. május 24.gyerekekkel járt itt
A pünkösdi hosszú hétvégén voltunk. Épphogy találtunk helyett, elég zsúfolt volt az étterem. A kiszolgáló személyzet viszont nagyon kedves és segítőkész volt. Jó humor és udvariasság. Az ételekre nem kellett sokat várnunk a tömeg ellenére sem. Házi limonádét ittunk, ami finom volt. Az ételek is ízletesek és nagy adagok voltak.
Kiváló 2017. október 30.családjával járt itt
Mivel a közelben van egy kis házikónk, így évente többször is megfordulunk itt. Természetesen azért lettünk visszajáró vendégek, mert imádjuk. A sok-sok év alatt még soha nem csalódtunk. Isteni ételeket és pizzákat ettünk már az étteremben. Az étlap nem túl nagy, de én ezt nagyon szeretem, hogy elég annyit mondani "kérek egy nyúlpecsenyét".
Rozmaring Étterem Noszvaj a térképen
3325 NoszvajSíkfőkút út 32.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, olasz, mediterrán
diabetikus sütemények
Zene
Gépzene: blues, jazz, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, rock, rock&roll, szimfonikus
2200 Ft (kb. ár)
Cseh sörök