Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 20 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj bemutatkozása

Noszvajon, az ország egyik legjobb klímájú településén található a négycsillagos Oxigén Hotel & ZEN Spa. A Gallasy-kastély átalakított épületében helyet kapott szálloda 2012 júniusától fogadja vendégeit, különös tekintettel a kisgyermekes vendégek igényeire.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj képei

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Április végén voltunk "édes hármasban" a két évet már betöltött, örökmozgó unokánkkal. Szép a környék, rendezett a szálloda parkja, a kicsiktől a nagyobbacskáig mindegyik kor-csoportnak kínálnak játék,illetve szórakozási lehetőséget, kint is és rosszabb idő esetén, bent is. Aranyosak az animátorok, a foglalkozások, külön kedvence volt a kicsiknek Páfrány, a sárkány.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Ilyen színvonalas szálláson még nem jártunk korábban. Pozitívum:
- ételek! ! ! - kalandpark! ! ! - szobákat jelölő állatok! (ez nagyon bejött a gyerekeknek)
- szállást körülvevő park! - abszolút családbarát, sőt inkább csak gyerekes családoknak ajánlom!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
A hely autóval és busszal is könnyen elérhető. A buszmegálló konkrétan a hotel előtt van úgyhogy tényleg ideális olyan családoknak akik nem autóznak. Az épület maga nem túl hivalkodó de ahogy belépünk minden megváltozik. A miliő egyszerűen gyönyörű. Mondjuk nem véletlen. Mint megtudtuk egy neves belsőépítész tervezte a dizájnt.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 4.
Negy meses napot toltottunk itt parommal es het eves kislantunkkal.
Egyszeruen tokeletes volt minden,a recepcios holgy mosolyatol kezdve az animator lanyok kedvessege es a felszolgali sracok profisagaig.
Gratulalunk mindenkinek es alig varjuk hogy ujbol itt vendegeskedjunk.
Csalad Romaniabol.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 16.
Igazi gyerek-/bababarát hely, ahol tényleg minden a gyerekekről szól és értük van. Egész nap ehetnek, ihatnak, rengeteg program is várja őket. Játszószoba, játszóház, játszótér, gyermek wellness. Aki gyerekkel megy, garantáltan pozitívan távozik. Gyerek nélkül csak azoknak ajánlom, akik nagyon szeretik a gyerektársaságot, mert van belőlük bőven.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
Karácsonyt töltöttünk el a szállodába 8 éves lányunkal. Nagyon jól éreztük magunkat és a lányunk is, gyakorlatilag a 3 napból amit ott töltöttünk nem láttuk a gyereket. Annyi elfoglaltságot biztosítanak nekik az animátorok, hogy egész nap jött, ment, intézkedett csodásan volt már-már hiány érzetünk volt hogy nemfoglalkozik velünk:-)És azért nagyon jó dolog, hogy a gyerköcök egész nap ehetnek-ihatnak mert azért tényleg a gyereknek nem az evés a legfontosabb ha játékról van szó.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Tavaly júliusban az Oxigén Hotelben volt szerencsém vendégeskedni lányaimmal együtt. Szuper választás volt mindenkit tekintve. Aktív pihenésre és feltöltődésre tökéletes hely. Ízléses szobák, finom és bő választékú ételek, minden igényt kielégíté wellness részleg, testi-lelki feltöltődést jelentő programok és nem utolsó sorban kristály tiszta levegő.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 29.
Csodálatos környezetben, csodálatos hotel! A szobánk nagyon szép és kifogástalanul tiszta volt. Nagyon tetszett,hogy miden emeleten volt baba-mama szoba ami szintén tiszta volt,és nyugodt szivvel mentem oda ki elkészíteni a kisfiam esti tápszerét. Nagyon klassz a wellnes részlegük is és a gyerek medencék is . Az ételek nagyon finomak voltak és nagy volt a választék.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
2016. márciusában jártunk a családommal a hotelben. Egy igazi baba és gyermekbarát szálloda. A hotel elhelyezkedése és a környezetének szépsége véleményem szerint, a legszebb ma Magyarországon. A személyzet kedves, barátságos és segítőkész! A szobák tiszták, minden igényt kielégítenek!

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Egy igazi bababarát hotel! Kellemes, nyugodt, csodálatos környezetben elhelyezkedő hotel! Barátságos személyzet, minden igényt kielégítő programok! Wellness részleg kifogástalan! Bőséges reggeli, finom változatos vacsorák! Babáknak minden igényt kielégítő ellátás! Összességeben nagyon jó három napot töltöttünk el családunkkal,amelyet reméljük hamarosan megismételhetünk!

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, kedvezményes italfogyasztással, étkezési utalvánnyal, élőzenés estékkel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 11.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2017.01.03. - 2017.12.21.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna, medence, ping-pong asztal használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.01. - 2017.06.30.
Invest Apartmanok
5 nap/4 éjszaka 16.125,- Ft/család/éj ártól: szállás önellátással vagy reggelis ellátással, pónilovaglással, ping-pong terem használattal, parkolással
2017.07.01. - 2017.08.31.
Hotel Fremon
Berente
Akár 1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel
2016.11.24. - 2017.12.31.
Hotel Szeleta
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.21.
Hotel Rubinia
5 nap/4 éjszaka 6.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.05.31.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.01.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, kedveménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.07.27.
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.10. - 2017.12.23.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2-3 éjszaka 29.966,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.

Szállodák Noszvaj környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Tisza-tavi nyár (min. 2 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyári hétvégék (min. 3 éj)

NoszvajX