Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 18 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj bemutatkozása

Noszvajon, az ország egyik legjobb klímájú településén található a négycsillagos Oxigén Hotel & ZEN Spa. A Gallasy-kastély átalakított épületében helyet kapott szálloda 2012 júniusától fogadja vendégeit, különös tekintettel a kisgyermekes vendégek igényeire.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj képei

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
A hely autóval és busszal is könnyen elérhető. A buszmegálló konkrétan a hotel előtt van úgyhogy tényleg ideális olyan családoknak akik nem autóznak. Az épület maga nem túl hivalkodó de ahogy belépünk minden megváltozik. A miliő egyszerűen gyönyörű. Mondjuk nem véletlen. Mint megtudtuk egy neves belsőépítész tervezte a dizájnt.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 4.
Negy meses napot toltottunk itt parommal es het eves kislantunkkal.
Egyszeruen tokeletes volt minden,a recepcios holgy mosolyatol kezdve az animator lanyok kedvessege es a felszolgali sracok profisagaig.
Gratulalunk mindenkinek es alig varjuk hogy ujbol itt vendegeskedjunk.
Csalad Romaniabol.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 16.
Igazi gyerek-/bababarát hely, ahol tényleg minden a gyerekekről szól és értük van. Egész nap ehetnek, ihatnak, rengeteg program is várja őket. Játszószoba, játszóház, játszótér, gyermek wellness. Aki gyerekkel megy, garantáltan pozitívan távozik. Gyerek nélkül csak azoknak ajánlom, akik nagyon szeretik a gyerektársaságot, mert van belőlük bőven.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
Karácsonyt töltöttünk el a szállodába 8 éves lányunkal. Nagyon jól éreztük magunkat és a lányunk is, gyakorlatilag a 3 napból amit ott töltöttünk nem láttuk a gyereket. Annyi elfoglaltságot biztosítanak nekik az animátorok, hogy egész nap jött, ment, intézkedett csodásan volt már-már hiány érzetünk volt hogy nemfoglalkozik velünk:-)És azért nagyon jó dolog, hogy a gyerköcök egész nap ehetnek-ihatnak mert azért tényleg a gyereknek nem az evés a legfontosabb ha játékról van szó.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Tavaly júliusban az Oxigén Hotelben volt szerencsém vendégeskedni lányaimmal együtt. Szuper választás volt mindenkit tekintve. Aktív pihenésre és feltöltődésre tökéletes hely. Ízléses szobák, finom és bő választékú ételek, minden igényt kielégíté wellness részleg, testi-lelki feltöltődést jelentő programok és nem utolsó sorban kristály tiszta levegő.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 29.
Csodálatos környezetben, csodálatos hotel! A szobánk nagyon szép és kifogástalanul tiszta volt. Nagyon tetszett,hogy miden emeleten volt baba-mama szoba ami szintén tiszta volt,és nyugodt szivvel mentem oda ki elkészíteni a kisfiam esti tápszerét. Nagyon klassz a wellnes részlegük is és a gyerek medencék is . Az ételek nagyon finomak voltak és nagy volt a választék.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
2016. márciusában jártunk a családommal a hotelben. Egy igazi baba és gyermekbarát szálloda. A hotel elhelyezkedése és a környezetének szépsége véleményem szerint, a legszebb ma Magyarországon. A személyzet kedves, barátságos és segítőkész! A szobák tiszták, minden igényt kielégítenek!

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Egy igazi bababarát hotel! Kellemes, nyugodt, csodálatos környezetben elhelyezkedő hotel! Barátságos személyzet, minden igényt kielégítő programok! Wellness részleg kifogástalan! Bőséges reggeli, finom változatos vacsorák! Babáknak minden igényt kielégítő ellátás! Összességeben nagyon jó három napot töltöttünk el családunkkal,amelyet reméljük hamarosan megismételhetünk!

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Ez egy csodálatos környezetben elhelyezkedő, barátságos személyzettel rendelkező, minden igényt kielégítő, pihentető szálloda! :)
A gyerkőcöknek folyamatos programokkal, ajándékokkal, műsorokkal, vetélkedőkkel kedveskednek, életkorukhoz mérten, külön csoportokban. Sokszor a szülőket is bevonják, ami nagyon mókás, főleg, ha gyermeklelkű felnőtt maradtál.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Meglepetés volt a férjem és a kisebbik kislányom születésnapjára. A szálloda fényképei, amiket az interneten találtam teljesen megfogtak, és a Zen stílusú pihenő csodásnak ígérkezett. Véleményt nem olvastam, mikor megrendeltem az ajándékutalványt, csak az utazás előtt pár nappal. Kicsit félve indultam el, mert nagyon sok volt a negatív értékelés mind a tisztaságról, mind az étkezés csillagoknak való megfeleléséről.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, játszó szoba és játszó sarok használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.26. - 2017.03.01.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, minigolffal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.20.
Bástya Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, infrakezeléssel, masszázs kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.30.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élményfürdő használattal
2016.08.30. - 2017.04.02.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2017.10.31.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, fürdőbelépővel, masszázzsal, éttermi kedvezménnyel, délutáni finomságokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.27. - 2017.02.28.
Villa Rigo Panzió
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 7.202 Ft,- /fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, várbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.11. - 2017.12.31.
Hotel Fremon
Berente
Akár 1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül, szobai bekészítéssel
2016.11.24. - 2017.12.31.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal
2016.01.02. - 2017.12.23.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness- és szabadidős programokkal, terepsegway vagy hegyikerékpár ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.17.
Hotel Panoráma
2-3 éj 11.067,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.

Szállodák Noszvaj környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Alfa Hotel Miskolctapolca
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Wellness élmény (min. 2 éj)

NoszvajX