Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 18 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Az őszi iskola szünet előtti 3 napot töltöttük itt a családommal. Nem voltak sokan a szállodában, csak az utolsó napra lett teltház. A szálloda berendezése, környezete nagy kellemes, stílusos. A szobák kényelmesek és tiszták. Kisgyermekkel érkező családként nagyon élveztük a wellness részleget, ahol külön gyerek szauna is volt.

BoSzi0214 TOP egyébhely értékelő
2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Van egy pici (2 éves) fiam, miatta választottuk ezt a "baba barát" hotelt. Nagyon jónak találtuk az (előre)online bejelentkezést ami felgyorsítja a szobák elfoglalását. Be lehetett x-elni, hogy mit kérünk a szobánkba. Sajnos nagy csalódás ért ezzel kapcsolatban! Mi kértünk egy cumisüveg melegítőt és egy fellépőt a mosdóba.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
A férjem szülinapi ajándékaként voltunk a hotelben. A várakozásunkon felüli volt az ellátás, a szálloda személyzete kedves, figyelmes, a meglepi tortát is figyelmesen intézte. A hely varázslatos, nyugalom szigete, a hotelben, a szobákban igazi hercegnőnek érezték a lányaink magukat. A kalandpálya és a gyermek étterem sokat segít a kisgyermekes családok komfortérzetén.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 18.
Valentin napon voltunk kuponos akció -val.Nagyon szép helyen helyezkedik el a szálloda a falú előtt.Belül szintén nagyon szép,kényelmes tágas szobák,gyerek medence.Japán stilus,zeen kert.Gyerekeknek külön játék ház,játszótér,animátorok.Kedves udvarias személyzet.Bőséges nagyon finom ételek,nagyon jó hogy van külön éttermi rész a gyerekeknek.

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 1.
A szálloda kényelmes és csodaszép helyen van. Viszont ez az összes jó tulajdonsága. A személyzet képzetlen (vagy legalábbis nem a vendéglátásba való), barátságtalan, finoman szólva sincsenek a helyzet magaslatán. Január 2-3-4 én voltunk a szállodában. Előre foglaltuk a szállásunkat, mégis mire megérkeztünk az általunk foglalt lakosztály szerű szobát kiadták másnak.

vitality TOP szállásértékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 21.
Elsősorban elhelyezkedése miatt választottuk pihenésünk céljául a hotelt. Békés, nyugodt környezetben, közel a faluhoz található. Igényes kialakítású szálloda, az ott dolgozók segítőkészek, kedvesek, türelmesek. Valóban ideális hely egy kicsit elvonulni a nyüzsgő mindennapokból. Borús, esős időjárás jellemezte látogatásunk idejét, ezért zavaró volt, hogy a szobákban sem volt elegendő fény.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó kezdeményezés a Zen-hangulatú pihenőhelyek és ragyogó ötlet a baba-hotel. De nem együtt. Semmiképpen. Azt hiszem, ezt már többen több helyen megírták, nem is kívánok ebbe jobban beleméyedni. A környezet csodálatos, és ez a szálloda legjelentősebb előnye. Nagyon szép és jó a wellness-részleg, ki kell választani az időpontot, amikor sem tömeg, sem sok gyerek, hogy valóban pihenni lehessen.

grevus TOP étteremértékelő
grevus TOP egyébhely értékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Nagyon nyugodt helyen, a jó levegőn lehet itt pihenni. A személyzet nagyon segítőkész, és udvarias! ! ! A hotelben tisztaság mindenhol! Az ízlésesen berendezett szobák teszik még kényelmesebbé az életet. A wellnessben is a kikapcsolódás, és az étterem finomságai nagy választékkal is a vendégek kényelmét szolgálják. Nagyon jó a hely, örülök, hogy ott lehettem!

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Először is zseniális, hogy ez a hely kínál egy szülős csomagokat!
Mindemellé gyerekmegőrzést, míg a szülő masszázst kap, csikungozik vagy meditál! Hiánypótló csomag!
A környezet gyönyörű, a szálloda úgyszintén. A személyzet pedig végtelenül kedves és segítőkész. Nekünk ez a wellness hétvége a lányommal maga volt a tökély.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 22.
2014 nyarán töltöttünk el kellemes napokat.Festői környezet,csend,nyugalom!Határtalan szórakozás.A kertben kalandpark,kicsiknek kresz pálya,játszóház,teniszpálya.A wellnes részleg szuper.Kedves,barátságos személyzet.Az ételek változatosak.Sok program lehetőség a közelben.Nagyon jól éreztük magunkat!Biztosan visszatérünk még!

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, játszó szoba és játszó sarok használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.26. - 2017.03.01.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.12. - 2017.03.31.
Park Hotel Minaret
3 nap/ 2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness fürdőzéssel, masszázzsal, borkóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élőzenével, Benk Dénes előadásával, finn szauna használattal, húsvéti ételekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/ 2 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.23. - 2017.03.28.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, kedveménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.07.27.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándékkal, múzeum belépővel, wellness részleg használattal, múzeumi tárlatvezetéssel, várostérképpel, internet elérhetőséggel,
2017.01.03. - 2017.12.20.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.06. - 2017.12.23.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2-3 éjszaka 29.966,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.03. - 2017.06.15.

Szállodák Noszvaj környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
D&A Apartmanház Egerszalók
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Augusztus 20. (min. 3 éj)
Nyár, üdülés, Egerszalók (min. 3 éj)
Jégvirágos hétköznapok és hétvégék a mesebeli Tisza-tónál (min. 2 éj)

NoszvajX