Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 20 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Meglepetés volt a férjem és a kisebbik kislányom születésnapjára. A szálloda fényképei, amiket az interneten találtam teljesen megfogtak, és a Zen stílusú pihenő csodásnak ígérkezett. Véleményt nem olvastam, mikor megrendeltem az ajándékutalványt, csak az utazás előtt pár nappal. Kicsit félve indultam el, mert nagyon sok volt a negatív értékelés mind a tisztaságról, mind az étkezés csillagoknak való megfeleléséről.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Az őszi iskola szünet előtti 3 napot töltöttük itt a családommal. Nem voltak sokan a szállodában, csak az utolsó napra lett teltház. A szálloda berendezése, környezete nagy kellemes, stílusos. A szobák kényelmesek és tiszták. Kisgyermekkel érkező családként nagyon élveztük a wellness részleget, ahol külön gyerek szauna is volt.

BoSzi0214 TOP egyébhely értékelő
2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Van egy pici (2 éves) fiam, miatta választottuk ezt a "baba barát" hotelt. Nagyon jónak találtuk az (előre)online bejelentkezést ami felgyorsítja a szobák elfoglalását. Be lehetett x-elni, hogy mit kérünk a szobánkba. Sajnos nagy csalódás ért ezzel kapcsolatban! Mi kértünk egy cumisüveg melegítőt és egy fellépőt a mosdóba.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
A férjem szülinapi ajándékaként voltunk a hotelben. A várakozásunkon felüli volt az ellátás, a szálloda személyzete kedves, figyelmes, a meglepi tortát is figyelmesen intézte. A hely varázslatos, nyugalom szigete, a hotelben, a szobákban igazi hercegnőnek érezték a lányaink magukat. A kalandpálya és a gyermek étterem sokat segít a kisgyermekes családok komfortérzetén.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 18.
Valentin napon voltunk kuponos akció -val.Nagyon szép helyen helyezkedik el a szálloda a falú előtt.Belül szintén nagyon szép,kényelmes tágas szobák,gyerek medence.Japán stilus,zeen kert.Gyerekeknek külön játék ház,játszótér,animátorok.Kedves udvarias személyzet.Bőséges nagyon finom ételek,nagyon jó hogy van külön éttermi rész a gyerekeknek.

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 1.
A szálloda kényelmes és csodaszép helyen van. Viszont ez az összes jó tulajdonsága. A személyzet képzetlen (vagy legalábbis nem a vendéglátásba való), barátságtalan, finoman szólva sincsenek a helyzet magaslatán. Január 2-3-4 én voltunk a szállodában. Előre foglaltuk a szállásunkat, mégis mire megérkeztünk az általunk foglalt lakosztály szerű szobát kiadták másnak.

vitality TOP szállásértékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 21.
Elsősorban elhelyezkedése miatt választottuk pihenésünk céljául a hotelt. Békés, nyugodt környezetben, közel a faluhoz található. Igényes kialakítású szálloda, az ott dolgozók segítőkészek, kedvesek, türelmesek. Valóban ideális hely egy kicsit elvonulni a nyüzsgő mindennapokból. Borús, esős időjárás jellemezte látogatásunk idejét, ezért zavaró volt, hogy a szobákban sem volt elegendő fény.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó kezdeményezés a Zen-hangulatú pihenőhelyek és ragyogó ötlet a baba-hotel. De nem együtt. Semmiképpen. Azt hiszem, ezt már többen több helyen megírták, nem is kívánok ebbe jobban beleméyedni. A környezet csodálatos, és ez a szálloda legjelentősebb előnye. Nagyon szép és jó a wellness-részleg, ki kell választani az időpontot, amikor sem tömeg, sem sok gyerek, hogy valóban pihenni lehessen.

grevus TOP étteremértékelő
grevus TOP egyébhely értékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Nagyon nyugodt helyen, a jó levegőn lehet itt pihenni. A személyzet nagyon segítőkész, és udvarias! ! ! A hotelben tisztaság mindenhol! Az ízlésesen berendezett szobák teszik még kényelmesebbé az életet. A wellnessben is a kikapcsolódás, és az étterem finomságai nagy választékkal is a vendégek kényelmét szolgálják. Nagyon jó a hely, örülök, hogy ott lehettem!

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Először is zseniális, hogy ez a hely kínál egy szülős csomagokat!
Mindemellé gyerekmegőrzést, míg a szülő masszázst kap, csikungozik vagy meditál! Hiánypótló csomag!
A környezet gyönyörű, a szálloda úgyszintén. A személyzet pedig végtelenül kedves és segítőkész. Nekünk ez a wellness hétvége a lányommal maga volt a tökély.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Siesta Vendégház
5 nap/4 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal
2017.01.10. - 2017.12.23.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 6.475,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna, sóterápia, szolárium és flabélos használattal, játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.01. - 2017.06.29.
Hotel Fremon
Berente
Akár 1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel
2016.11.24. - 2017.12.31.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, szolárium használattal, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.30.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, sport animációs programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.20.
Hotel Anna
Mátrafüred
4 nap/3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.06.22. - 2017.12.20.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, wellness belépővel, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, teadélutánnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
D&A Apartmanház
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egy alkalommal ajándék vacsorával, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.01. - 2017.08.27.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 6.270,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.05.31.

Szállodák Noszvaj környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Tavaszi csomag családoknak (min. 2 éj)
Wellness napok a tavaszi napfényben (min. 2 éj)

NoszvajX