Szevi: Szülinapi meglepetés - Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése
1. helyezett a 19 noszvaji szállás közül

Szülinapi meglepetés

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Meglepetés volt a férjem és a kisebbik kislányom születésnapjára. A szálloda fényképei, amiket az interneten találtam teljesen megfogtak, és a Zen stílusú pihenő csodásnak ígérkezett.
Véleményt nem olvastam, mikor megrendeltem az ajándékutalványt, csak az utazás előtt pár nappal.
Kicsit félve indultam el, mert nagyon sok volt a negatív értékelés mind a tisztaságról, mind az étkezés csillagoknak való megfeleléséről.
Odaérkezéskor a nagy meglepődés mellett rögtön megállapítottuk, hogy gyönyörű a szálloda.
Kedvesen fogadtak bennünket, a szobánk nagyon szépen és igényesen volt berendezve.
A wellness részleg nem túl nagy ugyan, de minden igényt kielégítő volt.
Kisgyermekes családoknak tökéletes kikapcsolódás.
Az étkezések gyönyörűen berendezett étteremrészben, kellemesen teltek. Az ételek változatosak, bőségesek voltak. A véleményekkel /amiket előtte olvastam/ ellentétben mindig azonnal pótolva volt, ami elfogyott időközben.
Összességében nagyon kellemesen telt az ott töltött idő, mindig szívesen emlékezünk vissza rá

Szeretnéd követni Szevi felhasználót?    Igen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
3325 Noszvaj
Szomolyai út 1.

2017. március 17.
Ilyen színvonalas szálláson még nem jártunk korábban. Pozitívum: - ételek!!! - kalandpark!!! - szobákat jelölő állatok! (ez nagyon bejött a gyerekeknek) - szállást körülvevő park! - abszolút családbarát, sőt inkább csak gyerekes családoknak ajánlom! - gyerekeknek all inclusive...

2017. január 11.
A hely autóval és busszal is könnyen elérhető. A buszmegálló konkrétan a hotel előtt van úgyhogy tényleg ideális olyan családoknak akik nem autóznak. Az épület maga nem túl hivalkodó de ahogy belépünk minden megváltozik. A miliő egyszerűen gyönyörű. Mondjuk nem véletlen. Mint megtudtuk egy neves...

2016. december 4.
Negy meses napot toltottunk itt parommal es het eves kislantunkkal. Egyszeruen tokeletes volt minden,a recepcios holgy mosolyatol kezdve az animator lanyok kedvessege es a felszolgali sracok profisagaig. Gratulalunk mindenkinek es alig varjuk hogy ujbol itt vendegeskedjunk. Csalad Romaniabol.