Ancsa24: Kellemes PIHENÉS gyermekekkel - Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése
1. helyezett a 18 noszvaji szállás közül

Kellemes PIHENÉS gyermekekkel

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Ez egy csodálatos környezetben elhelyezkedő, barátságos személyzettel rendelkező, minden igényt kielégítő, pihentető szálloda! :)
A gyerkőcöknek folyamatos programokkal, ajándékokkal, műsorokkal, vetélkedőkkel kedveskednek, életkorukhoz mérten, külön csoportokban. Sokszor a szülőket is bevonják, ami nagyon mókás, főleg, ha gyermeklelkű felnőtt maradtál. ;)
Mindenkinek szőrös, azaz jó

Szeretnéd követni Ancsa24 felhasználót?    Igen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
3325 Noszvaj
Szomolyai út 1.

2017. január 11.
A hely autóval és busszal is könnyen elérhető. A buszmegálló konkrétan a hotel előtt van úgyhogy tényleg ideális olyan családoknak akik nem autóznak. Az épület maga nem túl hivalkodó de ahogy belépünk minden megváltozik. A miliő egyszerűen gyönyörű. Mondjuk nem véletlen. Mint megtudtuk egy neves...

2016. december 4.
Negy meses napot toltottunk itt parommal es het eves kislantunkkal. Egyszeruen tokeletes volt minden,a recepcios holgy mosolyatol kezdve az animator lanyok kedvessege es a felszolgali sracok profisagaig. Gratulalunk mindenkinek es alig varjuk hogy ujbol itt vendegeskedjunk. Csalad Romaniabol.

2016. október 16.
Igazi gyerek-/bababarát hely, ahol tényleg minden a gyerekekről szól és értük van. Egész nap ehetnek, ihatnak, rengeteg program is várja őket. Játszószoba, játszóház, játszótér, gyermek wellness. Aki gyerekkel megy, garantáltan pozitívan távozik. Gyerek nélkül csak azoknak ajánlom, akik nagyon...