monica74: Fantasztikus gyermekbarát szálloda ! - Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése
1. helyezett a 19 noszvaji szállás közül

Fantasztikus gyermekbarát szálloda !

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
2016. márciusában jártunk a családommal a hotelben. Egy igazi baba és gyermekbarát szálloda. A hotel elhelyezkedése és a környezetének szépsége véleményem szerint, a legszebb ma Magyarországon.A személyzet kedves, barátságos és segítőkész! A szobák tiszták, minden igényt kielégítenek! A wellnes részleg nagyon szép és hangulatos, és külön figyelmet fordítanak a gyermekek egészségére is a "gyermek világ szaunával". A gyermekek animációs programja változatos, az animátorok kedvesek és segítőkészek a gyermekekkel!:) Az étkezéseknél felszolgált ételek :változatosak, finomak ! Itt is kiemelném, hogy a gyermekeknek all inclusive ellátás van, mely nagyon jó dolog az ételek finomak és változatosak! Összegezve véleményem szerint kitünő választás minden korosztály számára! Csodálatos 4 napot töltöttünk el a családdal, és biztosan visszamegyünk még !

Szeretnéd követni monica74 felhasználót?    Igen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
3325 Noszvaj
Szomolyai út 1.

2017. március 17.
Ilyen színvonalas szálláson még nem jártunk korábban. Pozitívum: - ételek!!! - kalandpark!!! - szobákat jelölő állatok! (ez nagyon bejött a gyerekeknek) - szállást körülvevő park! - abszolút családbarát, sőt inkább csak gyerekes családoknak ajánlom! - gyerekeknek all inclusive...

2017. január 11.
A hely autóval és busszal is könnyen elérhető. A buszmegálló konkrétan a hotel előtt van úgyhogy tényleg ideális olyan családoknak akik nem autóznak. Az épület maga nem túl hivalkodó de ahogy belépünk minden megváltozik. A miliő egyszerűen gyönyörű. Mondjuk nem véletlen. Mint megtudtuk egy neves...

2016. december 4.
Negy meses napot toltottunk itt parommal es het eves kislantunkkal. Egyszeruen tokeletes volt minden,a recepcios holgy mosolyatol kezdve az animator lanyok kedvessege es a felszolgali sracok profisagaig. Gratulalunk mindenkinek es alig varjuk hogy ujbol itt vendegeskedjunk. Csalad Romaniabol.