Scsilla: Csodálatos környezetben, csodálatos hotel! - Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése
1. helyezett a 19 noszvaji szállás közül

Csodálatos környezetben, csodálatos hotel!

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 29.
Csodálatos környezetben, csodálatos hotel!
A szobánk nagyon szép és kifogástalanul tiszta volt. Nagyon tetszett,hogy miden emeleten volt baba-mama szoba ami szintén tiszta volt,és nyugodt szivvel mentem oda ki elkészíteni a kisfiam esti tápszerét.
Nagyon klassz a wellnes részlegük is és a gyerek medencék is .
Az ételek nagyon finomak voltak és nagy volt a választék.
A hotel "udvara" szintén gyönyörű
Ami nem tetszett,hogy szakadt köntös volt be készítve a szobánkba illetve a folyosra ki tett kis asztalon elég sokaig ott figyelt pár db használt kavés csésze

Személyzet:

Szeretnéd követni Scsilla felhasználót?    Igen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
3325 Noszvaj
Szomolyai út 1.

2017. március 17.
Ilyen színvonalas szálláson még nem jártunk korábban. Pozitívum: - ételek!!! - kalandpark!!! - szobákat jelölő állatok! (ez nagyon bejött a gyerekeknek) - szállást körülvevő park! - abszolút családbarát, sőt inkább csak gyerekes családoknak ajánlom! - gyerekeknek all inclusive...

2017. január 11.
A hely autóval és busszal is könnyen elérhető. A buszmegálló konkrétan a hotel előtt van úgyhogy tényleg ideális olyan családoknak akik nem autóznak. Az épület maga nem túl hivalkodó de ahogy belépünk minden megváltozik. A miliő egyszerűen gyönyörű. Mondjuk nem véletlen. Mint megtudtuk egy neves...

2016. december 4.
Negy meses napot toltottunk itt parommal es het eves kislantunkkal. Egyszeruen tokeletes volt minden,a recepcios holgy mosolyatol kezdve az animator lanyok kedvessege es a felszolgali sracok profisagaig. Gratulalunk mindenkinek es alig varjuk hogy ujbol itt vendegeskedjunk. Csalad Romaniabol.