utazó angyal: Lazítás felsőfokon! - Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése
1. helyezett a 18 noszvaji szállás közül

Lazítás felsőfokon!

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Tavaly júliusban az Oxigén Hotelben volt szerencsém vendégeskedni lányaimmal együtt. Szuper választás volt mindenkit tekintve. Aktív pihenésre és feltöltődésre tökéletes hely. Ízléses szobák, finom és bő választékú ételek, minden igényt kielégíté wellness részleg, testi-lelki feltöltődést jelentő programok és nem utolsó sorban kristály tiszta levegő. Leginkább ezzel tudnám jellemezni a helyet.
Nem volt utolsó szempont, hogy a lányok mellett én is tökéletesen tudtam lazulni hiszen őket is rengeteg program és egy szuper kalandpark is várta amit természetesen én is kiprobáltam. A manikűrös csodálatos körmöket varázsolt itt tartózkodásom alatt, nagyon elégedett voltam ezzel is. A személyzet kedves és segítőkész volt, és jól jött egy pohár pezsgő is a hallban. :-) A napozás mellé egy kinti medencét is nagyon eltudtam volna képzelni ami még kellemesebbé teszi a nyári otttartózkodást, de megnyugtattak hogy ami késik nem múlik... Ha meglesz biztosan visszatérek akár lányaimmal de akár csak a párommal is.

Étkezés:

Szeretnéd követni utazó angyal felhasználót?    Igen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
3325 Noszvaj
Szomolyai út 1.

2017. január 11.
A hely autóval és busszal is könnyen elérhető. A buszmegálló konkrétan a hotel előtt van úgyhogy tényleg ideális olyan családoknak akik nem autóznak. Az épület maga nem túl hivalkodó de ahogy belépünk minden megváltozik. A miliő egyszerűen gyönyörű. Mondjuk nem véletlen. Mint megtudtuk egy neves...

2016. december 4.
Negy meses napot toltottunk itt parommal es het eves kislantunkkal. Egyszeruen tokeletes volt minden,a recepcios holgy mosolyatol kezdve az animator lanyok kedvessege es a felszolgali sracok profisagaig. Gratulalunk mindenkinek es alig varjuk hogy ujbol itt vendegeskedjunk. Csalad Romaniabol.

2016. október 16.
Igazi gyerek-/bababarát hely, ahol tényleg minden a gyerekekről szól és értük van. Egész nap ehetnek, ihatnak, rengeteg program is várja őket. Játszószoba, játszóház, játszótér, gyermek wellness. Aki gyerekkel megy, garantáltan pozitívan távozik. Gyerek nélkül csak azoknak ajánlom, akik nagyon...