zzizy: Gyerekbarátságból 5*-ös - Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése
1. helyezett a 19 noszvaji szállás közül

Gyerekbarátságból 5*-ös

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 16.
Igazi gyerek-/bababarát hely, ahol tényleg minden a gyerekekről szól és értük van. Egész nap ehetnek, ihatnak, rengeteg program is várja őket. Játszószoba, játszóház, játszótér, gyermek wellness.
Aki gyerekkel megy, garantáltan pozitívan távozik. Gyerek nélkül csak azoknak ajánlom, akik nagyon szeretik a gyerektársaságot, mert van belőlük bőven. :-)
A szoba tiszta, a gyerekeknek külön kis kuckó van az ablak alatt (és sajnos a radiátor mellett, ami fűtési szezonban nem túl jó, de egyébként remek ötlet). A személyzet kedves, segítőkész. Szerintem visszatérünk még.

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni zzizy felhasználót?    Igen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
3325 Noszvaj
Szomolyai út 1.

2017. március 17.
Ilyen színvonalas szálláson még nem jártunk korábban. Pozitívum: - ételek!!! - kalandpark!!! - szobákat jelölő állatok! (ez nagyon bejött a gyerekeknek) - szállást körülvevő park! - abszolút családbarát, sőt inkább csak gyerekes családoknak ajánlom! - gyerekeknek all inclusive...

2017. január 11.
A hely autóval és busszal is könnyen elérhető. A buszmegálló konkrétan a hotel előtt van úgyhogy tényleg ideális olyan családoknak akik nem autóznak. Az épület maga nem túl hivalkodó de ahogy belépünk minden megváltozik. A miliő egyszerűen gyönyörű. Mondjuk nem véletlen. Mint megtudtuk egy neves...

2016. december 4.
Negy meses napot toltottunk itt parommal es het eves kislantunkkal. Egyszeruen tokeletes volt minden,a recepcios holgy mosolyatol kezdve az animator lanyok kedvessege es a felszolgali sracok profisagaig. Gratulalunk mindenkinek es alig varjuk hogy ujbol itt vendegeskedjunk. Csalad Romaniabol.