Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 18 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 7.
Igazi húsvéti hangulat, kiváló ételek, rendkívül kedves személyzet. Aktív pihenési lehetőség, a tiszta levegőn.
Noszvajban igen kedves emberekkel találkoztunk, nagyon finom, egyedi készítésű szilvalekvárt vettünk tőlük. Több közeli településen kitűnő fürdők, pl. Bogácson vagy Demjénben.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 6.
Családi kiruccanást tettünk Húsvéti előzetesnek április. 1-3ig a Szállodába. Már a Recepción a fogadtatás igazán nagyon jó volt,kedves és segítőkész hölgy. A gyerekek szomorúan vettték tudomásul, hogy csak a "kicsi" kalandpark működik, de a csodálatos levegő pótolt valamit. A gyerekekkel foglalkozó animátorok előtt le a kalappal, a programok összeállítása és a foglalkozás a gyerekekkel nagyon jó volt.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 3.
A szállodák napja alkalmából jártunk az Oxigén Hotelban. A természetközeli környezet, ahol a szálloda helyet kapott egyedülálló, a levegő tisztasága páratlan. A wellness részleg nagy és változatos, a személyzet segítőkész, ízletes a konyha, kérésünkre az egész szállodában végigvezettek.

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Különleges Karácsony. . . A család karácsonyi ünnepeket töltötte a szállodában. A szálloda az erdőben, a természet lágy ölén helyetkedik el. A belső hangulata is egyedülálló, mind a közös helyiségeknek, mind a szobáknak. A welness részleg kiválló. Fittnes terem az nincs. A szálloda a gyermekek igényeit minden tekintetben kielégíti.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 6.
Az Elixír online jóvoltából jártunk itt tavaly októberben. A szálloda gyönyörű helyen van, csodaszép erdő rejtekén. Kifejezetten kellemes hangulatú, családoknak, kisgyerekeseknek igazi paradicsom. A szálloda körüli kert szép lenne, egy kicsit elhanyagolt benyomást keltett számunkra. A wellness kifejezetten sokrétű: van felnőtteknek, kicsiknek is külön; jól felszerelt, hangulatos.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
Hangulatos helyen található a szálloda. Kifejezetten kellemes pihenés gyermekekkel érkezőknek. Nagy gyermekjátszó, naponta több program, még kalandpark is van :) A wellnessben kicsik számára is használható szauna kapott helyet. Aki nem bírja a nyüzsgést és teljes csendben szeretne elmélyülni annak nem ajánlom, az igaz, hogy van három étkező terem ,de mindegyikben nagy a forgalom :)
Külön kiemelném a csikungot, meditációt ,kedves oktató, a szauna is nagyon jó volt.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 15.
Egy hétvégét töltöttünk a fenti szállodába az unokánkkal. A szálloda nagyon szép, igazi gyerekbarát. Nagyon tetszett, hogy minden a gyerekek igényét, kényelmét szolgálja. Kedves megoldás az ajtókon a név szerinti köszöntés, az egész napos ellátásuknak a megoldása, az alvási lehetőségük. Az ételek finomak, változatosak. A személyzet nagyon kedves.

mh1981 TOP szállásértékelő
2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyitás óta szerettem volna eljutni a szállodába. Nagyon szép hely, sokkal szebb, mint a képeken, a melegség járja át az épületet. Egy régi kastély épületét újították fel, ami egy erdő mellett található. A szobák gyönyörűek, tetszett a gyerekágy kialakítása, a színek, a kiegészítők és az ajtón lévő üdvözlés, ami a kisgyerekünknek szólt.

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 9.
Szuper szálloda. A személyzet nagyon kedves, a szobák nem túl nagyok, de nagyon barátságos,igényes a berendezés, a mellékhelyiség lehetne nagyobb. Tényleg teljes mértékben baba illetve gyermekbarát hotel, bármilyen kérésünket nagyon rugalmasan teljesítették. Az ételek nagyon finomak voltak, és változatosak, minden vacsorára volt gluténmentes étel is.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2.
Nagyon tetszett a szállás, ahogyan a hely is. Sokat kirándultunk édesapámmal az erdőben és a városban is. Az étkezés, és a kiszolgálás is remek volt. Minden szolgáltatást kipróbáltunk és elégedettek voltunk vele. Biztosan visszatérünk még ide, mivel nagyon megszerettük ezt a kis települést. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Gyerekekkel is ideális helyszín!

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, játszó szoba és játszó sarok használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.26. - 2017.03.01.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes ebéddel, wellness-részleg használattal, teával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.08.29. - 2017.02.28.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
6 nap/5 éjszaka 5.995,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétakocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, minigolffal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.20.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teabárral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, szauna szeánsszal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.06.30.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2017.10.31.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 4.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással
2016.11.30. - 2017.12.31.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
2015.11.01. - 2017.12.23.
Hegyi Panzió
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy reggelis ellátással
2017.04.28. - 2017.05.01.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élményfürdő használattal
2016.08.30. - 2017.04.02.
Bástya Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, infrakezeléssel, masszázs kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.30.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Szilvásvárad kártyával, programokkal, internet elérhetőséggel,
2017.01.08. - 2017.03.05.

Szállodák Noszvaj környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Alfa Hotel Miskolctapolca
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Wellness élmény (min. 2 éj)

NoszvajX