Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 19 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 22.
2014 nyarán töltöttünk el kellemes napokat.Festői környezet,csend,nyugalom!Határtalan szórakozás.A kertben kalandpark,kicsiknek kresz pálya,játszóház,teniszpálya.A wellnes részleg szuper.Kedves,barátságos személyzet.Az ételek változatosak.Sok program lehetőség a közelben.Nagyon jól éreztük magunkat!Biztosan visszatérünk még!

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 7.
Igazi húsvéti hangulat, kiváló ételek, rendkívül kedves személyzet. Aktív pihenési lehetőség, a tiszta levegőn.
Noszvajban igen kedves emberekkel találkoztunk, nagyon finom, egyedi készítésű szilvalekvárt vettünk tőlük. Több közeli településen kitűnő fürdők, pl. Bogácson vagy Demjénben.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 6.
Családi kiruccanást tettünk Húsvéti előzetesnek április. 1-3ig a Szállodába. Már a Recepción a fogadtatás igazán nagyon jó volt,kedves és segítőkész hölgy. A gyerekek szomorúan vettték tudomásul, hogy csak a "kicsi" kalandpark működik, de a csodálatos levegő pótolt valamit. A gyerekekkel foglalkozó animátorok előtt le a kalappal, a programok összeállítása és a foglalkozás a gyerekekkel nagyon jó volt.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 3.
A szállodák napja alkalmából jártunk az Oxigén Hotelban. A természetközeli környezet, ahol a szálloda helyet kapott egyedülálló, a levegő tisztasága páratlan. A wellness részleg nagy és változatos, a személyzet segítőkész, ízletes a konyha, kérésünkre az egész szállodában végigvezettek.

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Különleges Karácsony. . . A család karácsonyi ünnepeket töltötte a szállodában. A szálloda az erdőben, a természet lágy ölén helyetkedik el. A belső hangulata is egyedülálló, mind a közös helyiségeknek, mind a szobáknak. A welness részleg kiválló. Fittnes terem az nincs. A szálloda a gyermekek igényeit minden tekintetben kielégíti.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 6.
Az Elixír online jóvoltából jártunk itt tavaly októberben. A szálloda gyönyörű helyen van, csodaszép erdő rejtekén. Kifejezetten kellemes hangulatú, családoknak, kisgyerekeseknek igazi paradicsom. A szálloda körüli kert szép lenne, egy kicsit elhanyagolt benyomást keltett számunkra. A wellness kifejezetten sokrétű: van felnőtteknek, kicsiknek is külön; jól felszerelt, hangulatos.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
Hangulatos helyen található a szálloda. Kifejezetten kellemes pihenés gyermekekkel érkezőknek. Nagy gyermekjátszó, naponta több program, még kalandpark is van :) A wellnessben kicsik számára is használható szauna kapott helyet. Aki nem bírja a nyüzsgést és teljes csendben szeretne elmélyülni annak nem ajánlom, az igaz, hogy van három étkező terem ,de mindegyikben nagy a forgalom :)
Külön kiemelném a csikungot, meditációt ,kedves oktató, a szauna is nagyon jó volt.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 15.
Egy hétvégét töltöttünk a fenti szállodába az unokánkkal. A szálloda nagyon szép, igazi gyerekbarát. Nagyon tetszett, hogy minden a gyerekek igényét, kényelmét szolgálja. Kedves megoldás az ajtókon a név szerinti köszöntés, az egész napos ellátásuknak a megoldása, az alvási lehetőségük. Az ételek finomak, változatosak. A személyzet nagyon kedves.

mh1981 TOP szállásértékelő
2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyitás óta szerettem volna eljutni a szállodába. Nagyon szép hely, sokkal szebb, mint a képeken, a melegség járja át az épületet. Egy régi kastély épületét újították fel, ami egy erdő mellett található. A szobák gyönyörűek, tetszett a gyerekágy kialakítása, a színek, a kiegészítők és az ajtón lévő üdvözlés, ami a kisgyerekünknek szólt.

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 9.
Szuper szálloda. A személyzet nagyon kedves, a szobák nem túl nagyok, de nagyon barátságos,igényes a berendezés, a mellékhelyiség lehetne nagyobb. Tényleg teljes mértékben baba illetve gyermekbarát hotel, bármilyen kérésünket nagyon rugalmasan teljesítették. Az ételek nagyon finomak voltak, és változatosak, minden vacsorára volt gluténmentes étel is.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, biliárd, rex használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.15. - 2017.05.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.303,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, szauna show-val, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.24. - 2017.06.29.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezménnyel, kikapcsolódási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.05.31.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2015.10.29. - 2017.06.15.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.23.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.09. - 2017.05.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
7 nap/6 éjszaka 4.163,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, sétakocsikázással, bográcsozással-grillezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
Akár 1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2017.05.01. - 2017.06.01.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
Akár 1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással
2017.03.01. - 2017.04.30.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő bekészítéssel, fürdőbelépővel, Turizmus kártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.20. - 2017.12.18.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 4 pincében borkóstolással, jacuzzi és infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.

Szállodák Noszvaj környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)
Wellness napok a tavaszi napfényben (min. 2 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)

NoszvajX