Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 20 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Először is zseniális, hogy ez a hely kínál egy szülős csomagokat!
Mindemellé gyerekmegőrzést, míg a szülő masszázst kap, csikungozik vagy meditál! Hiánypótló csomag!
A környezet gyönyörű, a szálloda úgyszintén. A személyzet pedig végtelenül kedves és segítőkész. Nekünk ez a wellness hétvége a lányommal maga volt a tökély.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 22.
2014 nyarán töltöttünk el kellemes napokat.Festői környezet,csend,nyugalom!Határtalan szórakozás.A kertben kalandpark,kicsiknek kresz pálya,játszóház,teniszpálya.A wellnes részleg szuper.Kedves,barátságos személyzet.Az ételek változatosak.Sok program lehetőség a közelben.Nagyon jól éreztük magunkat!Biztosan visszatérünk még!

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 7.
Igazi húsvéti hangulat, kiváló ételek, rendkívül kedves személyzet. Aktív pihenési lehetőség, a tiszta levegőn.
Noszvajban igen kedves emberekkel találkoztunk, nagyon finom, egyedi készítésű szilvalekvárt vettünk tőlük. Több közeli településen kitűnő fürdők, pl. Bogácson vagy Demjénben.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 6.
Családi kiruccanást tettünk Húsvéti előzetesnek április. 1-3ig a Szállodába. Már a Recepción a fogadtatás igazán nagyon jó volt,kedves és segítőkész hölgy. A gyerekek szomorúan vettték tudomásul, hogy csak a "kicsi" kalandpark működik, de a csodálatos levegő pótolt valamit. A gyerekekkel foglalkozó animátorok előtt le a kalappal, a programok összeállítása és a foglalkozás a gyerekekkel nagyon jó volt.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 3.
A szállodák napja alkalmából jártunk az Oxigén Hotelban. A természetközeli környezet, ahol a szálloda helyet kapott egyedülálló, a levegő tisztasága páratlan. A wellness részleg nagy és változatos, a személyzet segítőkész, ízletes a konyha, kérésünkre az egész szállodában végigvezettek.

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Különleges Karácsony. . . A család karácsonyi ünnepeket töltötte a szállodában. A szálloda az erdőben, a természet lágy ölén helyetkedik el. A belső hangulata is egyedülálló, mind a közös helyiségeknek, mind a szobáknak. A welness részleg kiválló. Fittnes terem az nincs. A szálloda a gyermekek igényeit minden tekintetben kielégíti.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 6.
Az Elixír online jóvoltából jártunk itt tavaly októberben. A szálloda gyönyörű helyen van, csodaszép erdő rejtekén. Kifejezetten kellemes hangulatú, családoknak, kisgyerekeseknek igazi paradicsom. A szálloda körüli kert szép lenne, egy kicsit elhanyagolt benyomást keltett számunkra. A wellness kifejezetten sokrétű: van felnőtteknek, kicsiknek is külön; jól felszerelt, hangulatos.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
Hangulatos helyen található a szálloda. Kifejezetten kellemes pihenés gyermekekkel érkezőknek. Nagy gyermekjátszó, naponta több program, még kalandpark is van :) A wellnessben kicsik számára is használható szauna kapott helyet. Aki nem bírja a nyüzsgést és teljes csendben szeretne elmélyülni annak nem ajánlom, az igaz, hogy van három étkező terem ,de mindegyikben nagy a forgalom :)
Külön kiemelném a csikungot, meditációt ,kedves oktató, a szauna is nagyon jó volt.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 15.
Egy hétvégét töltöttünk a fenti szállodába az unokánkkal. A szálloda nagyon szép, igazi gyerekbarát. Nagyon tetszett, hogy minden a gyerekek igényét, kényelmét szolgálja. Kedves megoldás az ajtókon a név szerinti köszöntés, az egész napos ellátásuknak a megoldása, az alvási lehetőségük. Az ételek finomak, változatosak. A személyzet nagyon kedves.

mh1981 TOP szállásértékelő
2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyitás óta szerettem volna eljutni a szállodába. Nagyon szép hely, sokkal szebb, mint a képeken, a melegség járja át az épületet. Egy régi kastély épületét újították fel, ami egy erdő mellett található. A szobák gyönyörűek, tetszett a gyerekágy kialakítása, a színek, a kiegészítők és az ajtón lévő üdvözlés, ami a kisgyerekünknek szólt.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, kedvezményes italfogyasztással, étkezési utalvánnyal, élőzenés estékkel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.08.31.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.08. - 2017.06.16.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.01.
Hotel BorsodChem
Kazincbarcika
3 nap/2 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness részleg és szauna használattal, pezsgőfürdőző és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.06. - 2017.12.25.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
2-4 éjszaka 15.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni teabárral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, szauna szeánsszal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.30. - 2017.08.31.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, Aqualand és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.06.30.
Hotel Rubinia
5 nap/4 éjszaka 6.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, barlanglakás-belépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.23.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.10. - 2017.12.23.
Katica Vendégház
Aggtelek
3 nap/2 éjszaka 2.100,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.11. - 2017.12.31.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, szolárium használattal, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.30.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 11.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2017.01.03. - 2017.12.21.

Szállodák Noszvaj környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Tisza-tavi nyár (min. 2 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyári hétvégék (min. 3 éj)

NoszvajX