agnesf: Tökéletes - Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése
1. helyezett a 19 noszvaji szállás közül

Tökéletes

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
A hely autóval és busszal is könnyen elérhető. A buszmegálló konkrétan a hotel előtt van úgyhogy tényleg ideális olyan családoknak akik nem autóznak.
Az épület maga nem túl hivalkodó de ahogy belépünk minden megváltozik. A miliő egyszerűen gyönyörű. Mondjuk nem véletlen. Mint megtudtuk egy neves belsőépítész tervezte a dizájnt. Ezek után már azon se csodálkoztunk (na jó azért egy kicsit igen), hogy a szobában van egy kád!! Akár onnan is nézhetjük a tv-t. Mondjuk a víz nyomással volt egy kis gond de annyira nem zavart.
A szoba ajtókon nemcsak szám hanem egy állatos kép is van, ezzel könnyítve meg a tájékozódást a gyerekeknek. Egyszerű és nagyszerű ötlet! Ahogyan minden. Valahogy ügyelnek a részletekre és olyan kifinomult minden. Családoknak maga a paradicsom a rengeteg gyerekprogrammal. Még gyerek szauna is van. Én ősszel jártam itt de azt tervezem, hogy minden évszakban visszatérek, mert a környezet mesés és minden évszakra tartogat meglepetést. Az étterem rész kicsit szűk, ill nem az asztalok hanem ahol az ételhez lehet jutni. Más kritikám nincs. Érdemes elmenni hozzájuk!

Tökéletes - Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
Tökéletes - Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj

Szeretnéd követni agnesf felhasználót?    Igen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
3325 Noszvaj
Szomolyai út 1.

2017. március 17.
Ilyen színvonalas szálláson még nem jártunk korábban. Pozitívum: - ételek!!! - kalandpark!!! - szobákat jelölő állatok! (ez nagyon bejött a gyerekeknek) - szállást körülvevő park! - abszolút családbarát, sőt inkább csak gyerekes családoknak ajánlom! - gyerekeknek all inclusive...

2016. december 4.
Negy meses napot toltottunk itt parommal es het eves kislantunkkal. Egyszeruen tokeletes volt minden,a recepcios holgy mosolyatol kezdve az animator lanyok kedvessege es a felszolgali sracok profisagaig. Gratulalunk mindenkinek es alig varjuk hogy ujbol itt vendegeskedjunk. Csalad Romaniabol.

2016. október 16.
Igazi gyerek-/bababarát hely, ahol tényleg minden a gyerekekről szól és értük van. Egész nap ehetnek, ihatnak, rengeteg program is várja őket. Játszószoba, játszóház, játszótér, gyermek wellness. Aki gyerekkel megy, garantáltan pozitívan távozik. Gyerek nélkül csak azoknak ajánlom, akik nagyon...