Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 18 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Szép környezetben az erdőben található a hotel. Már a kis falu is nagyon hangulatos volt, ahogy átautóztunk rajta. A hotel kívülről szépnek és barátságosnak tűnt. A pincérek,a takarítók,a wellnes részleg munkatársai egyaránt nagyon kedvesek voltak, igen pozitív benyomást tettek ránk. Az étterem tiszta és hangulatos volt, az ételek minősége is jó volt,a választék is bőséges volt.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a szálloda, szép tágas szobát kaptunk. Kedves volt mindenki, az ételek finomak voltak, a wellness szolgáltatások rendben. Ami különösen elnyerte a tetszésünket, az a masszázs volt. Egy két kifogás mégis akadt, nem volt légkondicionálás a szobában, így sajnos nem tudtunk aludni, azt hittük, hogy ez egy 4 csillagos szállodában alap.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Na ez a szálloda ahová nem vágyunk vissza! ! A képek és a marketing kiváló, de nem fedi a valóságot. Gyönyörű helyen fekszik, az éttermi kiszolgálás kitűnő. Már indulás előtt aggályaim voltak, mert telefonon nem lehetett elérni a szállodát, de megérkezésünkkor megértettem, hogy mi az oka.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyjából mindennel meg voltunk elégedve,gyermekeinknek ajánlottuk,ideális pihenőhely gyermekes pároknak. Akik szeretik a gyerekeket azokat nem zavarja a gyermekzsivaj,így aktívan tud pihenni kikapcsolódni. A szálloda az erdőben van,így az kirándulás-autó híján-eléggé körülményes,mivel a buszmenetrendhez kell igazodni. Mi jól éreztük magunkat,de vissza nem vágyuk.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 6. - 5 látogató hasznosnak vélte
Az egyetlen pozitívum, hogy a szálloda gyönyörű környezetben van. Már a foglalás után adódtak problémák. A születésnapomra mentünk oda és a barátom szeretett volna a szobába pezsgőt rendelni, de. . . nem vették fel a telefont 2 napig. Már az érkezésnél várni kellett, hogy a recepciós hölgy felvilágosítsa, az egyébként már a szállodában lakó hölgyet gyakorlatilag mindenről.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba szép, kényelmes volt. A wellness részleg is kellemes volt. A reggeli ciki volt. Kevés a személyzet, mindig várni kellett valamire, kenyérre, pohárra, tojásra. Szűk a svédasztalhoz a hely, alig lehetett hozzáférni. Szabadidős programjuk kiváló volt, borkóstolás, lovasfogaton szőlőskert látogatás, kirándulás Egerbe. Kisgyerekes családoknak ajánlom.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meseszép erdő rejtekében,távol a zord világ zajától található ez a nem mindennapi élményeket nyújtó tündéri gyerekparadicsom,ahol minden RÓLAD szól!!! Az embert magával ragadja a táj szépsége,s a szinte hallható nyugalom. Mind emellett a kényeztetés,az elérhető luxus...Mi visszavágyunk!!!

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
Augusztus elején voltunk párommal az Oxigén hotelben. A környezet gyönyörű a szálloda szép. . . ez volt az első benyomásom. Ha belegondolok, hogy ez egy 4*-os szálloda, akkor az étkezések egy finom menzás koszthoz állnak közel. Reggelinél vacsoránál vadászni kell az evőeszközt. A wellness részleg gyönyörű és hangulatos.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
Sikerült nagyon mellé nyúlnunk, amikor erre a szállodára esett a választásunk! Pár napja jártunk itt férjemmel és 8 hós Kisfiúnkkal. Első ránézésre szuper minden, aztán jön a hideg zuhany! A szobák kicsik, a gyermek utazóágy pontosan a klíma elé van helyezve mert máshol nem fér el, a wc-ben a padló koszos volt, az egészségügyi zacskó tartóján 1 hónapos porréteg állt.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel alkalmas az aktív pihenést kereső családoknak, pároknak. A szoba nagyon kellemes és kifejezetten stílusos volt, légkondícionált - foglalás előtt érdeklődtem a légkondícionálásról. A szállodában és környékén rengeteg kikapcsolódási lehetőség van - medence, szauna, kalandpálya (felnőtteknek is), sportpályák, amiket szinte csak mi használtunk, pedig sokan voltak (nem tudom hol).

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, játszó szoba és játszó sarok használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.26. - 2017.03.01.
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 13.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bonbon bekészítéssel, a vacsorákhoz 1-1 üveg borral, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.06.22. - 2017.12.20.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Szilvásvárad kártyával, programokkal, internet elérhetőséggel,
2017.01.08. - 2017.03.05.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szombaton disznóvágás teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, egy kancsó egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.13. - 2017.04.09.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teabárral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, szauna szeánsszal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.06.30.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
7 nap/6 éjszaka 4.163,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, sétakocsikázással, bográcsozással-grillezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna, sóterápia, flabélos és játszótér használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.03.31.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
4 nap/3 éjszaka 3.167- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.25. - 2017.03.30.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 7.660,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.08. - 2017.02.28.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.01. - 2017.12.23.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
3 nap/2 éjszaka 14.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Ökocentrum belépővel, játék és sportprogramokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.27. - 2017.03.30.
Katica Vendégház
Aggtelek
3 nap/2 éjszaka 2.100,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.04.14. - 2017.04.17.

Szállodák Noszvaj környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Alfa Hotel Miskolctapolca
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Wellness élmény (min. 2 éj)

NoszvajX