Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 19 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Nagyon igényes és szépen kialakított szálloda,gyönyörű környezet hangulatos szobák,minden igényt kiszolgáló étterem! Kitűnő hely a családoknak vagy csak a pihenni vágyóknak! Páratlan a wellnes részlegen ahol a kikapcsolódás minden feltétele adott,nekem itt legjobba a medencéből a kilátás tetszik! :) Én ebben az évben is itt töltök minimum egy hétvégét!

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Szép környezetben az erdőben található a hotel. Már a kis falu is nagyon hangulatos volt, ahogy átautóztunk rajta. A hotel kívülről szépnek és barátságosnak tűnt. A pincérek,a takarítók,a wellnes részleg munkatársai egyaránt nagyon kedvesek voltak, igen pozitív benyomást tettek ránk. Az étterem tiszta és hangulatos volt, az ételek minősége is jó volt,a választék is bőséges volt.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a szálloda, szép tágas szobát kaptunk. Kedves volt mindenki, az ételek finomak voltak, a wellness szolgáltatások rendben. Ami különösen elnyerte a tetszésünket, az a masszázs volt. Egy két kifogás mégis akadt, nem volt légkondicionálás a szobában, így sajnos nem tudtunk aludni, azt hittük, hogy ez egy 4 csillagos szállodában alap.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Na ez a szálloda ahová nem vágyunk vissza! ! A képek és a marketing kiváló, de nem fedi a valóságot. Gyönyörű helyen fekszik, az éttermi kiszolgálás kitűnő. Már indulás előtt aggályaim voltak, mert telefonon nem lehetett elérni a szállodát, de megérkezésünkkor megértettem, hogy mi az oka.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyjából mindennel meg voltunk elégedve,gyermekeinknek ajánlottuk,ideális pihenőhely gyermekes pároknak. Akik szeretik a gyerekeket azokat nem zavarja a gyermekzsivaj,így aktívan tud pihenni kikapcsolódni. A szálloda az erdőben van,így az kirándulás-autó híján-eléggé körülményes,mivel a buszmenetrendhez kell igazodni. Mi jól éreztük magunkat,de vissza nem vágyuk.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 6. - 5 látogató hasznosnak vélte
Az egyetlen pozitívum, hogy a szálloda gyönyörű környezetben van. Már a foglalás után adódtak problémák. A születésnapomra mentünk oda és a barátom szeretett volna a szobába pezsgőt rendelni, de. . . nem vették fel a telefont 2 napig. Már az érkezésnél várni kellett, hogy a recepciós hölgy felvilágosítsa, az egyébként már a szállodában lakó hölgyet gyakorlatilag mindenről.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba szép, kényelmes volt. A wellness részleg is kellemes volt. A reggeli ciki volt. Kevés a személyzet, mindig várni kellett valamire, kenyérre, pohárra, tojásra. Szűk a svédasztalhoz a hely, alig lehetett hozzáférni. Szabadidős programjuk kiváló volt, borkóstolás, lovasfogaton szőlőskert látogatás, kirándulás Egerbe. Kisgyerekes családoknak ajánlom.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meseszép erdő rejtekében,távol a zord világ zajától található ez a nem mindennapi élményeket nyújtó tündéri gyerekparadicsom,ahol minden RÓLAD szól!!! Az embert magával ragadja a táj szépsége,s a szinte hallható nyugalom. Mind emellett a kényeztetés,az elérhető luxus...Mi visszavágyunk!!!

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
Augusztus elején voltunk párommal az Oxigén hotelben. A környezet gyönyörű a szálloda szép. . . ez volt az első benyomásom. Ha belegondolok, hogy ez egy 4*-os szálloda, akkor az étkezések egy finom menzás koszthoz állnak közel. Reggelinél vacsoránál vadászni kell az evőeszközt. A wellness részleg gyönyörű és hangulatos.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
Sikerült nagyon mellé nyúlnunk, amikor erre a szállodára esett a választásunk! Pár napja jártunk itt férjemmel és 8 hós Kisfiúnkkal. Első ránézésre szuper minden, aztán jön a hideg zuhany! A szobák kicsik, a gyermek utazóágy pontosan a klíma elé van helyezve mert máshol nem fér el, a wc-ben a padló koszos volt, az egészségügyi zacskó tartóján 1 hónapos porréteg állt.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, változatos programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással
2017.04.13. - 2017.04.18.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, minigolffal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.20.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éj 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, akciós belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.30.
Eged Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, igény szerinti érkezéssel és távozással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.18.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, Aqualand és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.06.30.
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.21.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teabárral, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, szauna szeánsszal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.29.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna, sóterápia, flabélos és játszótér használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.04.30.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
7 nap/6 éjszaka 4.163,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, sétakocsikázással, bográcsozással-grillezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.

Szállodák Noszvaj környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)
Wellness napok a tavaszi napfényben (min. 2 éj)
Tavaszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

NoszvajX