Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 20 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 30. - 4 látogató hasznosnak vélte
A 4 csillagos besorolásakor jó összeköttetésben lehetett a minősítővel. Kilépve az épületből messze átlagon aluli a környezet. Babakocsival lehetetlen a közlekedés, átgondolatlan koncepció, tisztátlan kültéri ülőalkalmatosságok és asztalok. A szállodához tartozó terület jó része gazos, rendezetlen. Miért nincs akkor elkerítve a még rendezésre, kialakításra váró rész?

2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Nagyon igényes és szépen kialakított szálloda,gyönyörű környezet hangulatos szobák,minden igényt kiszolgáló étterem! Kitűnő hely a családoknak vagy csak a pihenni vágyóknak! Páratlan a wellnes részlegen ahol a kikapcsolódás minden feltétele adott,nekem itt legjobba a medencéből a kilátás tetszik! :) Én ebben az évben is itt töltök minimum egy hétvégét!

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Szép környezetben az erdőben található a hotel. Már a kis falu is nagyon hangulatos volt, ahogy átautóztunk rajta. A hotel kívülről szépnek és barátságosnak tűnt. A pincérek,a takarítók,a wellnes részleg munkatársai egyaránt nagyon kedvesek voltak, igen pozitív benyomást tettek ránk. Az étterem tiszta és hangulatos volt, az ételek minősége is jó volt,a választék is bőséges volt.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a szálloda, szép tágas szobát kaptunk. Kedves volt mindenki, az ételek finomak voltak, a wellness szolgáltatások rendben. Ami különösen elnyerte a tetszésünket, az a masszázs volt. Egy két kifogás mégis akadt, nem volt légkondicionálás a szobában, így sajnos nem tudtunk aludni, azt hittük, hogy ez egy 4 csillagos szállodában alap.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Na ez a szálloda ahová nem vágyunk vissza! ! A képek és a marketing kiváló, de nem fedi a valóságot. Gyönyörű helyen fekszik, az éttermi kiszolgálás kitűnő. Már indulás előtt aggályaim voltak, mert telefonon nem lehetett elérni a szállodát, de megérkezésünkkor megértettem, hogy mi az oka.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyjából mindennel meg voltunk elégedve,gyermekeinknek ajánlottuk,ideális pihenőhely gyermekes pároknak. Akik szeretik a gyerekeket azokat nem zavarja a gyermekzsivaj,így aktívan tud pihenni kikapcsolódni. A szálloda az erdőben van,így az kirándulás-autó híján-eléggé körülményes,mivel a buszmenetrendhez kell igazodni. Mi jól éreztük magunkat,de vissza nem vágyuk.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 6. - 5 látogató hasznosnak vélte
Az egyetlen pozitívum, hogy a szálloda gyönyörű környezetben van. Már a foglalás után adódtak problémák. A születésnapomra mentünk oda és a barátom szeretett volna a szobába pezsgőt rendelni, de. . . nem vették fel a telefont 2 napig. Már az érkezésnél várni kellett, hogy a recepciós hölgy felvilágosítsa, az egyébként már a szállodában lakó hölgyet gyakorlatilag mindenről.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba szép, kényelmes volt. A wellness részleg is kellemes volt. A reggeli ciki volt. Kevés a személyzet, mindig várni kellett valamire, kenyérre, pohárra, tojásra. Szűk a svédasztalhoz a hely, alig lehetett hozzáférni. Szabadidős programjuk kiváló volt, borkóstolás, lovasfogaton szőlőskert látogatás, kirándulás Egerbe. Kisgyerekes családoknak ajánlom.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meseszép erdő rejtekében,távol a zord világ zajától található ez a nem mindennapi élményeket nyújtó tündéri gyerekparadicsom,ahol minden RÓLAD szól!!! Az embert magával ragadja a táj szépsége,s a szinte hallható nyugalom. Mind emellett a kényeztetés,az elérhető luxus...Mi visszavágyunk!!!

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
Augusztus elején voltunk párommal az Oxigén hotelben. A környezet gyönyörű a szálloda szép. . . ez volt az első benyomásom. Ha belegondolok, hogy ez egy 4*-os szálloda, akkor az étkezések egy finom menzás koszthoz állnak közel. Reggelinél vacsoránál vadászni kell az evőeszközt. A wellness részleg gyönyörű és hangulatos.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, kedvezményes italfogyasztással, étkezési utalvánnyal, élőzenés estékkel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.08.31.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 6.475,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna, sóterápia, szolárium és flabélos használattal, játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.01. - 2017.06.29.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitness terem, wellness részleg és szaunavilág használattal, fürdőköpennyel, masszázskuponnal, játszótérrel és játszószobával, parkolással, internet eléréssel
2017.04.25. - 2017.06.30.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 5.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.23.
Bástya Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 11.973,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, infrakezeléssel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.09.15.
Salvus Apartman
2-4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan kávé és tea fogyasztással, ajándék borral, parkolással, internet elérhetősggel
2016.12.28. - 2017.12.31.
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.10. - 2017.12.23.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, szauna show-val, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.24. - 2017.06.29.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 11.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2017.01.03. - 2017.12.21.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándékkal, múzeum belépővel, wellness részleg használattal, múzeumi tárlatvezetéssel, várostérképpel, internet elérhetőséggel,
2017.01.03. - 2017.12.20.
Natura Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.05.17. - 2017.12.31.

Szállodák Noszvaj környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Tisza-tavi nyár (min. 2 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyári hétköznapok (min. 3 éj)

NoszvajX