Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 18 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 9. - 5 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben van, nagy a kert, lehet sétálni, jó a levegő. A szoba viszonylag nagy, bár az elrendezése érdekes. Csak gyerekes családoknak való. Minden a gyerekekről szól, a szálloda nagyjából olyan, mint egy óvoda, így pihenni nem lehet a folytonos gyerekzsivajtól. Nekik külön aroma szauna van, míg a felnőtteknek való szauna sokkal kisebb, ami nevetséges.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
4*-os de nem volt klimatizálva a szoba, erre előre nem hívták fel a figyelmünket, még el is lettünk volna klíma nélkül, de szellőztetni kellet és nem volt szúnyogháló sem. Minden este legyeket hajkurásztunk! Hiába kértünk takarítást, nem sikerült megejteniük, 5 nap alatt! A csúcs a szombat esti Esküvő volt amit rászerveztek a kisgyerekes családokkal teli szállodára!

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Olyan szobát kaptunk, ami egyből a Spa bejárata mellett volt, alattunk meg a személyzeti bejárat, így esély sem volt a csendes, nyugodt pihenésre. A szoba szép volt, az étteremmel és a menüvel meg voltunk elégedve. A medencénél és az élmény fürdőnél dohos pinceszag volt. Pároknak nem ajánlom, mert rajtunk kívül csak gyerekkel voltak, így zajos volt a reggeli és a vacsora is.

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden vendégkörnek, figyelembe van véve életkori sajátossága. Teljesen külön vannak a gyerekesek az étteremben és a wellnes részben, ami nagyon jó, mert a pihenni vágyók is jól érzik magukat, nem kell kerülgetni a szülők által magukra hagyott 2-6 éves gyerkeket, sem az étteremben, sem a fürdő részlegben.

2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 16. - 7 látogató hasznosnak vélte
Na ez az a hely, amit soha senkinek nem ajánlanék! ! A négy csillag ellenére a következő a tapasztalatom: Már a recepción rendetlenség fogad, az első emeleti szobába lifttel megyünk (egy tízemeletes ház liftje elit lenne ehhez képest),a szoba berendezése szép lenne, de ezt feledteti a takarítás hiánya! (az előző vendég szemete az ágy alatt, sáros parketta.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, játszó szoba és játszó sarok használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.26. - 2017.03.01.
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitenszterem használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.09.15. - 2017.03.31.
Villa Rigo Panzió
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 7.202 Ft,- /fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, várbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.11. - 2017.12.31.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
3 nap/2 éjszaka 14.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Ökocentrum belépővel, játék és sportprogramokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.27. - 2017.03.30.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2017.10.31.

Szállodák Noszvaj környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Alfa Hotel Miskolctapolca
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Wellness élmény (min. 2 éj)

NoszvajX