Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 19 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel alkalmas az aktív pihenést kereső családoknak, pároknak. A szoba nagyon kellemes és kifejezetten stílusos volt, légkondícionált - foglalás előtt érdeklődtem a légkondícionálásról. A szállodában és környékén rengeteg kikapcsolódási lehetőség van - medence, szauna, kalandpálya (felnőtteknek is), sportpályák, amiket szinte csak mi használtunk, pedig sokan voltak (nem tudom hol).

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 9. - 5 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben van, nagy a kert, lehet sétálni, jó a levegő. A szoba viszonylag nagy, bár az elrendezése érdekes. Csak gyerekes családoknak való. Minden a gyerekekről szól, a szálloda nagyjából olyan, mint egy óvoda, így pihenni nem lehet a folytonos gyerekzsivajtól. Nekik külön aroma szauna van, míg a felnőtteknek való szauna sokkal kisebb, ami nevetséges.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
4*-os de nem volt klimatizálva a szoba, erre előre nem hívták fel a figyelmünket, még el is lettünk volna klíma nélkül, de szellőztetni kellet és nem volt szúnyogháló sem. Minden este legyeket hajkurásztunk! Hiába kértünk takarítást, nem sikerült megejteniük, 5 nap alatt! A csúcs a szombat esti Esküvő volt amit rászerveztek a kisgyerekes családokkal teli szállodára!

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Olyan szobát kaptunk, ami egyből a Spa bejárata mellett volt, alattunk meg a személyzeti bejárat, így esély sem volt a csendes, nyugodt pihenésre. A szoba szép volt, az étteremmel és a menüvel meg voltunk elégedve. A medencénél és az élmény fürdőnél dohos pinceszag volt. Pároknak nem ajánlom, mert rajtunk kívül csak gyerekkel voltak, így zajos volt a reggeli és a vacsora is.

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden vendégkörnek, figyelembe van véve életkori sajátossága. Teljesen külön vannak a gyerekesek az étteremben és a wellnes részben, ami nagyon jó, mert a pihenni vágyók is jól érzik magukat, nem kell kerülgetni a szülők által magukra hagyott 2-6 éves gyerkeket, sem az étteremben, sem a fürdő részlegben.

2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 16. - 7 látogató hasznosnak vélte
Na ez az a hely, amit soha senkinek nem ajánlanék! ! A négy csillag ellenére a következő a tapasztalatom: Már a recepción rendetlenség fogad, az első emeleti szobába lifttel megyünk (egy tízemeletes ház liftje elit lenne ehhez képest),a szoba berendezése szép lenne, de ezt feledteti a takarítás hiánya! (az előző vendég szemete az ágy alatt, sáros parketta.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, Aqualand és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.06.30.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 17.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, mindkét wellness-részleg és a fitneszterem használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.23. - 2018.04.01.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 4.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással
2016.11.30. - 2017.12.31.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Szilvásvárad kártyával, programokkal, internet elérhetőséggel
2017.03.09. - 2017.05.28.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.350,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.20. - 2017.12.31.

Szállodák Noszvaj környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Tavaszi csomag családoknak (min. 2 éj)
Wellness napok a tavaszi napfényben (min. 2 éj)

NoszvajX