Szél Fiai Fogadó Nyúl

4Szolgáltatás
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom
Golden Ball Club Hotel Győr - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Szél Fiai Fogadó Nyúl vélemények

Kiváló 2017. május 8.a párjával járt itt
A véletlen hozta, hogy erre jártunk. A Győr és Pannonhalma közti úton fekszik Nyúl faluban, amely ezeréves történelmi múlttal büszkélkedik, ugyanis az 1037-es keltezésű Bakonybéli Alapítólevélben említik először a települést. A 4300 fős község legszebb része a Szőlőhegy, itt található a szőlőföldek és a pincesorok között a fogadó.
Szél Fiai Fogadó Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó Nyúl - BelsőSzél Fiai Fogadó Nyúl - SzobákSzél Fiai Fogadó Nyúl - Szobák
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2017. március 22.csoporttal járt itt
Véletlen hozta, hogy ezt a kis magyar falut Nyúl községet is útba ejtettük csoportunkkal a kirándulásunk alkalmából. Ott is a Szél Fiai Fogadóba tértünk be. Csak ámultunk és bámultunk. Nagyon hangulatosan berendezett termek, figyelmes kiszolgálók, s vendégmarasztaló program ajánlatok.
Szél Fiai Fogadó Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó Nyúl - VendéglátásSzél Fiai Fogadó Nyúl - BelsőSzél Fiai Fogadó Nyúl - VendéglátásSzél Fiai Fogadó Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó Nyúl - BelsőSzél Fiai Fogadó Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó Nyúl - KörnyékSzél Fiai Fogadó Nyúl - BelsőSzél Fiai Fogadó Nyúl - BelsőSzél Fiai Fogadó Nyúl - KörnyékSzél Fiai Fogadó Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó Nyúl - Külső képSzél Fiai Fogadó Nyúl - BelsőSzél Fiai Fogadó Nyúl - BelsőSzél Fiai Fogadó Nyúl - VendéglátásSzél Fiai Fogadó Nyúl - BelsőSzél Fiai Fogadó Nyúl - VendéglátásSzél Fiai Fogadó Nyúl - Belső