Pajta Étterem Ôriszentpéter

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Balaton >>
1. helyezett Őri-
szentpéter

9941 Ôriszentpéter, Templomszer 7.

Pajta Étterem Ôriszentpéter a térképen

Sze-P 11:00-22:00
Szo-V 10:00-22:00
étterem - vendéglő
bisztró
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német
Különtermek:
pajta - max. 60 fő
pince - max. 30 fő
Visa, EC/MC
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Pajta Étterem Ôriszentpéter bemutatkozása

A Pajta az Őrség iránt érzett szenvedélyünk megtestesülése. Olyan épületegyüttest álmodtunk a Szala-völgyre néző egykori pajta köré, amely egyszerre lehet kulturális és gasztronómiai zarándokhely. Egyrészt hagyományőrző, közösségteremtő központ, másrészt 21. századi értelemben vett bisztró, amely kedvéért akár egészen messziről is érdemes ideutazni.

A kiindulási pont egy hagyományteremtő szándékkal életre hívott táncház volt, amely U. Nagy Gábor Ybl-díjas építész tájba illeszkedő, kortárs tervei alapján gasztronómiai térrel és csúcskonyhával bővült.

Számunkra a Pajta a természet és az ember harmóniáját szimbolizálja, nemcsak küllemével, de belbecsével is: konyhánkat helyi, autentikus alapokra építjük, beszállítóink a közelből hozzák mindig friss, szezonális terményeiket és termékeiket. Michelin-csillagos mesterek által képzett, újító szellemű séfünk hangsúlyozottan figyel az őrségi hagyományokra, adottságokra, egyben tovább is gondolja azokat.

Pajta Étterem Ôriszentpéter képei

Pajta Étterem Ôriszentpéter vélemények

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 24.
Stílusos hely, remek kilátással, kellemes halk zenével, nagyszerű ital- és ételkínálattal. Ha valaki a hagyományos magyar konyhára vágyik, ne itt keresse azt. Ahhoz ott van a többi vendéglátóhely. Tetszik, nagyon tetszik. Ha Őriszetpéterre látogatunk soha nem hagyjuk ki a Pajtát. A kávéjuk nagyon finom, a reggeli mosoly néha hiányzik a pincérlány arcáról, de egy kis erőfeszítéssel azért előcsalogatható.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 14.
Aki kedveli a budainal is dragabb eteleket valami um. fiatalos kornyezetben,annak talan bejon.semmi szukseg ilyen buta muvi helyekre.foetel 2fele volt,nem akartam hust de megse kerhettem a leves utan egy eloetelt."nem lehet" ismetelgette a pincerlany,amig meg nem untuk.legalabb nem dobtunk ki 10 e ft-ot vmi draga trendi kis kajara.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk a "Pajtában", remekül étkeztünk mindig, de a legutóbbi alkalommal sajnos nem volt kivitelezhető egy előétel után egy másik előétel főételként való fogyasztása (indok nincs! ). A fiatal pincérnőhöz épp akkor érkezett egy másik hölgy és a napi beszámoló következett, egyedüli vendégként többször jeleznünk kellett kívánságunkat (elfogyott az ital, nincs evőeszköz, elfogyott a kenyér stb.
Szeged
Orosháza
Békéscsaba
Makó

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 30.
A Pajta a legjobb nyugatmagyarországi éttermek egyike, a tavalyi Gault Millau kalauzban 12 ponttal szerepel, az idei nincs épp kéznél, midőn a sorokat pötyögöm. De nem hinném, hogy csökkent volna a színvonala. Mi a nyáron voltunk ott, egy jó meleg augusztusi napon. A kiszolgálást leszámítva (mely akadékoskodó, okoskodó s nem figyelmes) minden rendben találtunk.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sajtválogatás tényleg mennyei, a lazacok és malacok kellemes, de múló élményt hagytak, a köretek, saláták összeállítása viszont eltért a megszokott, váltig unt ízektől - talán izgalmasabbak voltak magánál a fogásnál is. Olcsónak különösebben nem olcsó, vagyis ezen az áron nem is vár kevesebbet az ember, mint amit kap, ezért tetszett, de úgy nem ajánlanám, hogy csak a Pajtáért tegyen kitérőt az ember bárhonnan.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 30.
Nemrég hallottam először a Pajta bisztróról, annak ellenére, hogy az Őrség kapujában lakom. A házassági évfordulónk jó apropó volt a hely kipróbálására. Az idő nem volt épp ideális, mert szemerkélt az eső, de mégis le tudtunk ülni a szabadban a fedett terasz jóvoltából. A borús idő ellenére a táj gyönyörű, a Pajta ennél jobb helyen nem is lehetne.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely csúcs!!Szuper hangulat, kellemes zenék, olvasgatásra kínált friss magazinok, gyönyörű környezet, kedves személyzet, a gyerekeknek kosárban plüssök, a kertben pedig régi stílusú, fonott kosarakból álló körhinta.
Kevés étel szerepel a menün, de az nagyon finom, és lehet belőle választani. A desszert isteni! (2014. augusztus)

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely nagyon hangulatos, a nagy terasz és bent a nagy üvegfelületek nagyon tetszenek. Az étlapon nem volt sok étel, de nem is hiányzott, tudtunk választani, és szerintem bármelyik jó választás lett volna. Nagyon tetszett a cég ajándéka, ami 2 feles pohárban felszolgált meggyhab talán?

Mobilról küldte. | 2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először is, egy kis mellékes: a mellékhelyiséghez vezető folyosón egy robogó áll, alig lehet kikerülni. A menü nem azonos az internetről nyomtatottal. Amikor kihozzák kóstolónak az uborkalevest - ami nincs az eheti menüben - kérdésemre, hogy ez a múlt hétről maradt-e, csak egy kínos nevetés a válasz. A "házi" málnaszörp kifejezetten gyenge, és langyos volt.
Válasz az értékelésre - 2014. július 22.
Tisztelt Úram / Hölgyem!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta a véleményét és elnézését kérjük a kellemetlenségekért. Fogadófalat ami a megrendelt fogások előtt érkeznek ( hideg uborkaleves) nem gondolnám hogy, "maradék" mert naponta többször frissen főzünk fel.
Pajta Étterem, üzletvezető

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor ott jártunk, akkor nyílt, és az első néptánc táborukat rendezték. Egy helyen volt az oktatás ,az étkezés, és szinte a szállás is. Rendkívül jó élmény volt ! Az üzemeltető- tulajdonos /? / egy kedves Család volt, aki mindent megtett azért, hogy jól érezzük magunkat, hogy tartalmas, élményteli szórakozás legyen .

Legnépszerűbb csomagok Őriszentpéteren és környékén
Hotel Claudius
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 9.835,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-, és fitneszterem használattal, Holdfényliget belépővel, nordic walkinggal, biliárddal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.05. - 2016.12.28.
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
6 nap/5 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, élőzenével, gyermekanimációval, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.07.03. - 2016.08.28.
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.05.01. - 2016.12.23.
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetéssel, kültéri medence, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, kutya ingyenes elhelyezésével, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.07.01. - 2016.09.02.
Misefa Kastélyszálló
Misefa
2-3 éjszaka 10.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, 5 éj foglalása esetén ajándékkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.07.01. - 2016.08.28.
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
3-7 éjszaka 11.271,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni snack büfével, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szórakozási lehetőséggel, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.08. - 2016.09.30.
Hegyalja Apartman
Cák
5 nap/4 éjszaka 9.000,- Ft/család/éj ártól: szállás önellátással
2016.09.01. - 2016.09.30.
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 19.590,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, sportfelszerelés-kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.06.28. - 2016.08.31.
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
3 nap/2 éjszaka 12.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1-1 üveg borral, szaunás élményfürdő belépőjeggyel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.04.21. - 2016.12.31.
Kuruc Tó Győrvár Horgász és Szabadidő Park
Győrvár
3 nap/2 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal
2016.07.18. - 2016.12.31.

Szállodák Ôriszentpéter környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Ôriszentpéter
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Hotel Írottkő Ôriszentpéter
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Gotthard Therme Hotel & Conference Ôriszentpéter
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Nyári wellness felüdülés 2=3
Édes kettesben Kőszegen (min. 2 éj)
Gotthard vakáció a Hármashatárnál (min. 5 éj)

Pajta Étterem ÔriszentpéterX