Pajta Étterem Ôriszentpéter

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
1. helyezett Őri-
szentpéter

9941 Ôriszentpéter, Templomszer 7.

Pajta Étterem Ôriszentpéter a térképen

Pajta Étterem Őriszentpéter értékelése:

1. helyezett a 3 őriszentpéteri étterem közül
256. helyezett Nyugat Dunántúlon - 642 étterem közül

H-K zárva
Sze-P 11:00-22:00
Szo-V 10:00-22:00
bisztró
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német
Különtermek:
pajta - max. 60 fő
pince - max. 30 fő
Visa, EC/MC
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Pajta Étterem Ôriszentpéter bemutatkozása

A Pajta az Őrség iránt érzett szenvedélyünk megtestesülése. Olyan épületegyüttest álmodtunk a Szala-völgyre néző egykori pajta köré, amely egyszerre lehet kulturális és gasztronómiai zarándokhely. Egyrészt hagyományőrző, közösségteremtő központ, másrészt 21. századi értelemben vett bisztró, amely kedvéért akár egészen messziről is érdemes ideutazni.

A kiindulási pont egy hagyományteremtő szándékkal életre hívott táncház volt, amely U. Nagy Gábor Ybl-díjas építész tájba illeszkedő, kortárs tervei alapján gasztronómiai térrel és csúcskonyhával bővült.

Számunkra a Pajta a természet és az ember harmóniáját szimbolizálja, nemcsak küllemével, de belbecsével is: konyhánkat helyi, autentikus alapokra építjük, beszállítóink a közelből hozzák mindig friss, szezonális terményeiket és termékeiket. Michelin-csillagos mesterek által képzett, újító szellemű séfünk hangsúlyozottan figyel az őrségi hagyományokra, adottságokra, egyben tovább is gondolja azokat.

Pajta Étterem Ôriszentpéter képei

Pajta Étterem Ôriszentpéter vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sokat hallottunk erről a helyről, ezért mikor legutóbb az Őrségben jártunk, benéztünk. A fekvése valóban kiváló. Az építészeti megoldások egyediek, bár a képeken jobban mutat, mint a valóságban. Konyha csak déltől volt, szerencsénkre, mert így egy órával nyitás előtt tudtunk asztalt foglalni. Ez később már nem sikerült volna, mert mind az 5 (öt) asztaluk foglalt volt.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
Gyönyörű környezet. Udvarias , gyors kiszolgálás. Isteni vacsorát kaptunk. Kimondottan szeretem az olyan helyeket ahol rövid étlappal dolgoznak. A kevesebb több. Árai a minőséget tükrözi. A vendégvárásra kínált karotta krémleves, és a céklakrémleves is isteni volt. A csirke panírja utánozhatatlan, a tejfölös burgonya íze páratlan.

Gee_jartam TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Egyedi hangulat az Őrség szívében gastrsznoboknak. Betértünk, mert éhesek voltunk és megtetszett a hely. Asztal-, székfoglalás után gyorsan kaptuk a heti ajánlatot, ami 2 leves, 3 főétel, 2 desszertből állt, és hozzátették, ha a gyerekeknek nem megfelelő, akkor paradicsomos tésztát tudnak még felajánlani. Azzal nincs is gond, hogy fix ajánlatok vannak, de az árak picit túlzóak, szerintem.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 24.
Stílusos hely, remek kilátással, kellemes halk zenével, nagyszerű ital- és ételkínálattal. Ha valaki a hagyományos magyar konyhára vágyik, ne itt keresse azt. Ahhoz ott van a többi vendéglátóhely. Tetszik, nagyon tetszik. Ha Őriszetpéterre látogatunk soha nem hagyjuk ki a Pajtát. A kávéjuk nagyon finom, a reggeli mosoly néha hiányzik a pincérlány arcáról, de egy kis erőfeszítéssel azért előcsalogatható.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 14.
Aki kedveli a budainal is dragabb eteleket valami um. fiatalos kornyezetben,annak talan bejon.semmi szukseg ilyen buta muvi helyekre.foetel 2fele volt,nem akartam hust de megse kerhettem a leves utan egy eloetelt."nem lehet" ismetelgette a pincerlany,amig meg nem untuk.legalabb nem dobtunk ki 10 e ft-ot vmi draga trendi kis kajara.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk a "Pajtában", remekül étkeztünk mindig, de a legutóbbi alkalommal sajnos nem volt kivitelezhető egy előétel után egy másik előétel főételként való fogyasztása (indok nincs! ). A fiatal pincérnőhöz épp akkor érkezett egy másik hölgy és a napi beszámoló következett, egyedüli vendégként többször jeleznünk kellett kívánságunkat (elfogyott az ital, nincs evőeszköz, elfogyott a kenyér stb.
Szeged
Köveskál
Mád
Battonya

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 30.
A Pajta a legjobb nyugatmagyarországi éttermek egyike, a tavalyi Gault Millau kalauzban 12 ponttal szerepel, az idei nincs épp kéznél, midőn a sorokat pötyögöm. De nem hinném, hogy csökkent volna a színvonala. Mi a nyáron voltunk ott, egy jó meleg augusztusi napon. A kiszolgálást leszámítva (mely akadékoskodó, okoskodó s nem figyelmes) minden rendben találtunk.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sajtválogatás tényleg mennyei, a lazacok és malacok kellemes, de múló élményt hagytak, a köretek, saláták összeállítása viszont eltért a megszokott, váltig unt ízektől - talán izgalmasabbak voltak magánál a fogásnál is. Olcsónak különösebben nem olcsó, vagyis ezen az áron nem is vár kevesebbet az ember, mint amit kap, ezért tetszett, de úgy nem ajánlanám, hogy csak a Pajtáért tegyen kitérőt az ember bárhonnan.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 30.
Nemrég hallottam először a Pajta bisztróról, annak ellenére, hogy az Őrség kapujában lakom. A házassági évfordulónk jó apropó volt a hely kipróbálására. Az idő nem volt épp ideális, mert szemerkélt az eső, de mégis le tudtunk ülni a szabadban a fedett terasz jóvoltából. A borús idő ellenére a táj gyönyörű, a Pajta ennél jobb helyen nem is lehetne.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely csúcs!!Szuper hangulat, kellemes zenék, olvasgatásra kínált friss magazinok, gyönyörű környezet, kedves személyzet, a gyerekeknek kosárban plüssök, a kertben pedig régi stílusú, fonott kosarakból álló körhinta.
Kevés étel szerepel a menün, de az nagyon finom, és lehet belőle választani. A desszert isteni! (2014. augusztus)

Legnépszerűbb csomagok Őriszentpéteren és környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
3-5 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni snack büfével, wellness-részleg használattal, programokon való részvétellel, gyerekbarát szolgáltatásokkal, ingyenes transzferrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.08.31.
Hegyalja Apartman
Cák
5 nap/4 éjszaka 10.000,- Ft/család/éj ártól: szállás önellátással
2017.09.01. - 2017.09.30.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kerékpárbérlettel, bicikli- és túratérképpel, parkolással
2017.01.07. - 2017.12.21.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
Az ajánlat 3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.01. - 2017.05.31.
Thermal Hotel Balance
Lenti
6 nap/5 éjszaka 14.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz erem használattal, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, sportfelszereléskölcsönzéssel, gyermekeknek játszóházzal és játszószobával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Garda Hotel
Szombathely
3 nap/2 éjszaka: 4.975,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel a Kámoni Arborétumba, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.11. - 2017.06.15.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
5 nap/4 éjszaka 7.493,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő- és szaunahasználattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.06. - 2017.06.13.
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
3 nap/2 éjszaka 12.510 - 18.360,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.28.
Misefa Kastélyszálló
Misefa
3 nap/2 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.20. - 2017.06.15.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2-4 éjszaka 13.648,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék szicíliai kávéval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, SPA kuponnal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.06.25.
Hotel Claudius
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 9.836,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-, és fitneszterem használattal, Holdfényliget belépővel, nordic walkinggal, biliárddal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.05. - 2017.12.28.

Szállodák Ôriszentpéter környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Ôriszentpéter
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Thermal Hotel Balance  Ôriszentpéter
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Hotel Írottkő Ôriszentpéter
Magyarország 100 csodájának egyike az Alpokalján elhelyezkedő történelmében és műemlékeiben...
Nyári wellness felüdülés 2=3, 3=4, 4=5
Lenti kikapcsolódás (min. 5 éj)
Nyárköszöntő pihenés (min. 2 éj)

Pajta Étterem ÔriszentpéterX