Pajta Étterem Ôriszentpéter
9941 Ôriszentpéter, Templomszer 7.
06 70 ... megmutat

Sze-P 11:00-22:00
Szo-V 10:00-22:00
étterem - vendéglő
bisztró
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német
Különtermek:
pajta - max. 60 fő
pince - max. 30 fő
Bankkártyák:
visa,ecmc
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Pajta Étterem Ôriszentpéter bemutatkozása

A Pajta az Őrség iránt érzett szenvedélyünk megtestesülése. Olyan épületegyüttest álmodtunk a Szala-völgyre néző egykori pajta köré, amely egyszerre lehet kulturális és gasztronómiai zarándokhely. Egyrészt hagyományőrző, közösségteremtő központ, másrészt 21. századi értelemben vett bisztró, amely kedvéért akár egészen messziről is érdemes ideutazni.

A kiindulási pont egy hagyományteremtő szándékkal életre hívott táncház volt, amely U. Nagy Gábor Ybl-díjas építész tájba illeszkedő, kortárs tervei alapján gasztronómiai térrel és csúcskonyhával bővült.

Számunkra a Pajta a természet és az ember harmóniáját szimbolizálja, nemcsak küllemével, de belbecsével is: konyhánkat helyi, autentikus alapokra építjük, beszállítóink a közelből hozzák mindig friss, szezonális terményeiket és termékeiket. Michelin-csillagos mesterek által képzett, újító szellemű séfünk hangsúlyozottan figyel az őrségi hagyományokra, adottságokra, egyben tovább is gondolja azokat.

Pajta Étterem Ôriszentpéter képei

Értékelés szövege:
(minimum 300 karakter)

Pajta Étterem Ôriszentpéter vélemények

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 16.
A sajtválogatás tényleg mennyei, a lazacok és malacok kellemes, de múló élményt hagytak, a köretek, saláták összeállítása viszont eltért a megszokott, váltig unt ízektől - talán izgalmasabbak voltak magánál a fogásnál is. Olcsónak különösebben nem olcsó, vagyis ezen az áron nem is vár kevesebbet az ember, mint amit kap, ezért tetszett, de úgy nem ajánlanám, hogy csak a Pajtáért tegyen kitérőt az ember bárhonnan.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 30.
Nemrég hallottam először a Pajta bisztróról, annak ellenére, hogy az Őrség kapujában lakom. A házassági évfordulónk jó apropó volt a hely kipróbálására. Az idő nem volt épp ideális, mert szemerkélt az eső, de mégis le tudtunk ülni a szabadban a fedett terasz jóvoltából. A borús idő ellenére a táj gyönyörű, a Pajta ennél jobb helyen nem is lehetne.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely csúcs!!Szuper hangulat, kellemes zenék, olvasgatásra kínált friss magazinok, gyönyörű környezet, kedves személyzet, a gyerekeknek kosárban plüssök, a kertben pedig régi stílusú, fonott kosarakból álló körhinta.
Kevés étel szerepel a menün, de az nagyon finom, és lehet belőle választani. A desszert isteni! (2014. augusztus)

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 24.
A hely nagyon hangulatos, a nagy terasz és bent a nagy üvegfelületek nagyon tetszenek. Az étlapon nem volt sok étel, de nem is hiányzott, tudtunk választani, és szerintem bármelyik jó választás lett volna. Nagyon tetszett a cég ajándéka, ami 2 feles pohárban felszolgált meggyhab talán?

Mobilról küldte. | 2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 16.
Először is, egy kis mellékes: a mellékhelyiséghez vezető folyosón egy robogó áll, alig lehet kikerülni. A menü nem azonos az internetről nyomtatottal. Amikor kihozzák kóstolónak az uborkalevest - ami nincs az eheti menüben - kérdésemre, hogy ez a múlt hétről maradt-e, csak egy kínos nevetés a válasz. A "házi" málnaszörp kifejezetten gyenge, és langyos volt.
Válasz az értékelésre - 2014. július 22.
Tisztelt Úram / Hölgyem!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta a véleményét és elnézését kérjük a kellemetlenségekért. Fogadófalat ami a megrendelt fogások előtt érkeznek ( hideg uborkaleves) nem gondolnám hogy, "maradék" mert naponta többször frissen főzünk fel.
Pajta Étterem, üzletvezető

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor ott jártunk, akkor nyílt, és az első néptánc táborukat rendezték. Egy helyen volt az oktatás ,az étkezés, és szinte a szállás is. Rendkívül jó élmény volt ! Az üzemeltető- tulajdonos /? / egy kedves Család volt, aki mindent megtett azért, hogy jól érezzük magunkat, hogy tartalmas, élményteli szórakozás legyen .

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ez az a hely, ahova az ember mar elore keszul, es biztos, hogy nem fog csalodni. a kornyezet, a kiszolgalas, maga az epulet. es a legfontosabb, a valasztekos, nagyon finom, izletes bio alapanyagu etelek. a helyben sutott kenyer valami isteni . mi mindenkinek javasoljuk; hogy keresse fol a pajtat; mert aki szeret igazan finomat jot enni;az itt megtalalja amit keres.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
10 napja bukkantunk rá a Pajtára, egy héttel később barátokkal tértünk vissza és már várjuk a következő alkalmat. Egyszerűen muszáj mindent végigkóstolni (akár többször is)a hetente , két hetente változó étlapon. Gyönyörű természeti környezet, ízlésesen és igényesen kialakított étterem, barátságos, családias érzetet keltő felszolgálás jár a kulináris élmény mellé.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. június 23. - 8 látogató hasznosnak vélte
Szalafőn élek 5 éve, gyakran látogatnak meg külföldi barátaim, eddig mindig egy szenvedés volt, hova vigyem őket ebédelni, vacsorázni, ahol kultúrált kiszolgálás mellett, kellemes környezetben igazán finomat, választékosat ehetnek. Fellélegeztem, amikor a Pajta megnyílt és kipróbáltuk a konyhát: végre egy hely ahova nyugodt szívvel elvihetem barátaimat, amikor nálam pihennek!

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 18. - 6 látogató hasznosnak vélte
Igényes, kellemes, laza hely. Gyönyörű kilátás a környező tájra, gyerekeknek kis játszótér, csend és nyugalom. Ha ételválasztásról van szó (és nincs tömeg), kérjétek Csillát vagy Lacit! Ők ugyanis azok a profi szakácsok, akiknek a keze alól ezek a kulináris különlegességek kikerülnek, és ahogy ezekről az ételekről beszélnek. . . Nehéz lesz választani!

Legnépszerűbb csomagok Őriszentpéteren és környékén
Hotel Claudius
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 9.518,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-, pezsgőfürdő- és fitneszterem használattal, uszodabelépővel, Holdfényliget- és Kalandváros belépővel, nordic walkinggal, biliárddal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.01.01. - 2015.12.31.
Gastland Átrium Hotel
Rábafüzes
3 nap/2 éjszaka 9.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő itallal, egy alkalommal vacsorával, szauna- és kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.02.13. - 2015.12.23.
Hotel Írottkő
Kőszeg
Akár 1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bőrfiatalító peelinggel, internet elérhetőséggel
2015.01.01. - 2015.12.23.
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, kutya ingyenes elhelyezésével, parkolással
2015.01.01. - 2015.06.01.
Misefa Kastélyszálló
Misefa
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással
2015.04.09. - 2015.06.22.
Gosztola Gyöngye Wellness Hotel
Gosztola
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, üdvözlőitallal, délutáni snackbüfével, gyertyafényes vacsorával, életmód tanácsadással, kerékpár kölcsönzéssel, gyerekbarát szolgáltatásokkal, wellness-részleg használattal, parkolóval, internettel
2015.01.14. - 2015.12.31.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 10.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, arborétumbelépővel, kedvezménykuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.05.22. - 2015.05.25.
Kőszeghegyalja Vendégház
Horvátzsidány
4 nap/3 éjszaka 4.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát szauna- vagy pezsgőfürdőhasználattal, kedvezményekkel
2015.03.16. - 2015.12.20.
Hegyalja Apartman
Cák
6 nap/5 éjszaka 11.000,- Ft/család/éj ártól: szállás önellátással
2015.07.01. - 2015.08.31.

Szállodák Ôriszentpéter környékén
Gosztola Gyöngye Wellness Hotel Ôriszentpéter
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Wellness Hotel, a Lenti...
Hotel Írottkő Ôriszentpéter
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Misefa Kastélyszálló Ôriszentpéter
Zalaegerszeg és Keszthely között, nem messze a hévízi, kehidakustányi gyógyfürdőktől, a...
Szívek szállodája-romantikus wellness (min. 2 éj)
Aranykor - ajánlat nyugdíjasoknak (1 éjtől)
Tavaszköszöntő hétvégék (min. 2 éj)

Pajta Étterem ÔriszentpéterX