Pajta Étterem Ôriszentpéter

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
1. helyezett Őri-
szentpéter

9941 Ôriszentpéter, Templomszer 7.

Pajta Étterem Ôriszentpéter a térképen

Pajta Étterem Őriszentpéter értékelése:

1. helyezett a 3 őriszentpéteri étterem közül
258. helyezett Nyugat Dunántúlon - 644 étterem közül

H-K zárva
Sze-P 11:00-22:00
Szo-V 10:00-22:00
bisztró
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német
Különtermek:
pajta - max. 60 fő
pince - max. 30 fő
Visa, EC/MC
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Pajta Étterem Ôriszentpéter bemutatkozása

A Pajta az Őrség iránt érzett szenvedélyünk megtestesülése. Olyan épületegyüttest álmodtunk a Szala-völgyre néző egykori pajta köré, amely egyszerre lehet kulturális és gasztronómiai zarándokhely. Egyrészt hagyományőrző, közösségteremtő központ, másrészt 21. századi értelemben vett bisztró, amely kedvéért akár egészen messziről is érdemes ideutazni.

A kiindulási pont egy hagyományteremtő szándékkal életre hívott táncház volt, amely U. Nagy Gábor Ybl-díjas építész tájba illeszkedő, kortárs tervei alapján gasztronómiai térrel és csúcskonyhával bővült.

Számunkra a Pajta a természet és az ember harmóniáját szimbolizálja, nemcsak küllemével, de belbecsével is: konyhánkat helyi, autentikus alapokra építjük, beszállítóink a közelből hozzák mindig friss, szezonális terményeiket és termékeiket. Michelin-csillagos mesterek által képzett, újító szellemű séfünk hangsúlyozottan figyel az őrségi hagyományokra, adottságokra, egyben tovább is gondolja azokat.

Pajta Étterem Ôriszentpéter képei

Pajta Étterem Ôriszentpéter vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sokat hallottunk erről a helyről, ezért mikor legutóbb az Őrségben jártunk, benéztünk. A fekvése valóban kiváló. Az építészeti megoldások egyediek, bár a képeken jobban mutat, mint a valóságban. Konyha csak déltől volt, szerencsénkre, mert így egy órával nyitás előtt tudtunk asztalt foglalni. Ez később már nem sikerült volna, mert mind az 5 (öt) asztaluk foglalt volt.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
Gyönyörű környezet. Udvarias , gyors kiszolgálás. Isteni vacsorát kaptunk. Kimondottan szeretem az olyan helyeket ahol rövid étlappal dolgoznak. A kevesebb több. Árai a minőséget tükrözi. A vendégvárásra kínált karotta krémleves, és a céklakrémleves is isteni volt. A csirke panírja utánozhatatlan, a tejfölös burgonya íze páratlan.

Gee_jartam TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Egyedi hangulat az Őrség szívében gastrsznoboknak. Betértünk, mert éhesek voltunk és megtetszett a hely. Asztal-, székfoglalás után gyorsan kaptuk a heti ajánlatot, ami 2 leves, 3 főétel, 2 desszertből állt, és hozzátették, ha a gyerekeknek nem megfelelő, akkor paradicsomos tésztát tudnak még felajánlani. Azzal nincs is gond, hogy fix ajánlatok vannak, de az árak picit túlzóak, szerintem.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 24.
Stílusos hely, remek kilátással, kellemes halk zenével, nagyszerű ital- és ételkínálattal. Ha valaki a hagyományos magyar konyhára vágyik, ne itt keresse azt. Ahhoz ott van a többi vendéglátóhely. Tetszik, nagyon tetszik. Ha Őriszetpéterre látogatunk soha nem hagyjuk ki a Pajtát. A kávéjuk nagyon finom, a reggeli mosoly néha hiányzik a pincérlány arcáról, de egy kis erőfeszítéssel azért előcsalogatható.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 14.
Aki kedveli a budainal is dragabb eteleket valami um. fiatalos kornyezetben,annak talan bejon.semmi szukseg ilyen buta muvi helyekre.foetel 2fele volt,nem akartam hust de megse kerhettem a leves utan egy eloetelt."nem lehet" ismetelgette a pincerlany,amig meg nem untuk.legalabb nem dobtunk ki 10 e ft-ot vmi draga trendi kis kajara.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk a "Pajtában", remekül étkeztünk mindig, de a legutóbbi alkalommal sajnos nem volt kivitelezhető egy előétel után egy másik előétel főételként való fogyasztása (indok nincs! ). A fiatal pincérnőhöz épp akkor érkezett egy másik hölgy és a napi beszámoló következett, egyedüli vendégként többször jeleznünk kellett kívánságunkat (elfogyott az ital, nincs evőeszköz, elfogyott a kenyér stb.
Szeged
Mád
Lakitelek
Battonya

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 30.
A Pajta a legjobb nyugatmagyarországi éttermek egyike, a tavalyi Gault Millau kalauzban 12 ponttal szerepel, az idei nincs épp kéznél, midőn a sorokat pötyögöm. De nem hinném, hogy csökkent volna a színvonala. Mi a nyáron voltunk ott, egy jó meleg augusztusi napon. A kiszolgálást leszámítva (mely akadékoskodó, okoskodó s nem figyelmes) minden rendben találtunk.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sajtválogatás tényleg mennyei, a lazacok és malacok kellemes, de múló élményt hagytak, a köretek, saláták összeállítása viszont eltért a megszokott, váltig unt ízektől - talán izgalmasabbak voltak magánál a fogásnál is. Olcsónak különösebben nem olcsó, vagyis ezen az áron nem is vár kevesebbet az ember, mint amit kap, ezért tetszett, de úgy nem ajánlanám, hogy csak a Pajtáért tegyen kitérőt az ember bárhonnan.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 30.
Nemrég hallottam először a Pajta bisztróról, annak ellenére, hogy az Őrség kapujában lakom. A házassági évfordulónk jó apropó volt a hely kipróbálására. Az idő nem volt épp ideális, mert szemerkélt az eső, de mégis le tudtunk ülni a szabadban a fedett terasz jóvoltából. A borús idő ellenére a táj gyönyörű, a Pajta ennél jobb helyen nem is lehetne.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely csúcs!!Szuper hangulat, kellemes zenék, olvasgatásra kínált friss magazinok, gyönyörű környezet, kedves személyzet, a gyerekeknek kosárban plüssök, a kertben pedig régi stílusú, fonott kosarakból álló körhinta.
Kevés étel szerepel a menün, de az nagyon finom, és lehet belőle választani. A desszert isteni! (2014. augusztus)

Legnépszerűbb csomagok Őriszentpéteren és környékén
Misefa Kastélyszálló
Misefa
3 nap/2 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.20. - 2017.06.15.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
3 nap/2 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és szaunahasználattal, játéklehetőségekkel, parkolással
2016.12.06. - 2017.06.13.
Garda Hotel
Szombathely
3 nap/2 éjszaka: 4.975,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel a Kámoni Arborétumba, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.11. - 2017.06.15.
Hotel Claudius
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 9.836,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-, és fitneszterem használattal, Holdfényliget belépővel, nordic walkinggal, biliárddal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.05. - 2017.12.28.
Gastland Átrium Hotel
Rábafüzes
3 nap/2 éjszaka 9.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, szauna és sószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.20. - 2017.12.20.
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
3 nap/2 éjszaka 12.510 - 192.910,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.28.
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetéssel, kültéri medence, pezsgőfürdő és szauna használattal, kutya ingyenes elhelyezésével, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.21.
5 nap/4 éjszaka 10.000,- Ft/család/éj ártól: szállás önellátással
2017.09.01. - 2017.09.30.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
4 nap/3 éjszaka 9.663,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, levesebéddel és süteménnyel, snack büfével, wellness-részleg használattal, szabadidős tevékenységek használatával, kerékpár kölcsönzéssel, transzferrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.16. - 2017.12.23.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
3 nap/ 2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, SPA kuponnal, SPA részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2017.05.31.

Szállodák Ôriszentpéter környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Ôriszentpéter
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Thermal Hotel Balance  Ôriszentpéter
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Hotel Írottkő Ôriszentpéter
Magyarország 100 csodájának egyike az Alpokalján elhelyezkedő történelmében és műemlékeiben...
2=3 éj wellness ajánlat
Balance wellness hétvége (min. 2 éj)
Fantasztikus hetes! (min. 5 éj)

Pajta Étterem ÔriszentpéterX