Pajta Étterem, Ôriszentpéter

Pajta Étterem Ôriszentpéter
9941 Ôriszentpéter, Templomszer 7.
06 70 4163388
www.pajta.hu

Pajta Étterem Ôriszentpéter a térképen
Értékelése: 1. helyezett a 3 őriszentpéteri étterem közül
Pajta Étterem, Ôriszentpéter 10 / 10

kávézó - kávéház, bisztró
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német
2000 Ft (kb. ár)
Bankkártyák:
visa,ecmc
Dreher Classic

Az étterem bemutatkozása
HAGYOMÁNY, TERMÉSZET ÉS KORSZERŰSÉG

HAGYOMÁNY, TERMÉSZET ÉS KORSZERŰSÉG

A Pajta egy rendezvényterem, bisztró alkotta épületegyüttes az Őrség szívében, Őriszentpéteren. Ember- léptékű épületeink az őrségi porta mintájára illeszkednek egymáshoz, beolvadva a tájba. Felemelő érzés a százéves, hajdani pajtában állva kitekinteni a Szala-völgyre és élvezni, ahogyan a terembe betör a fény.

Célunk, hogy a nemzeti parkba látogató vendégeink kiszakadjanak a hétköznapokból és felszabadultan, könnyű szívvel élvezzék rendezvényeinket, programjainkat és helyi alapanyagokból készült finom ételeinket.

A pajta és az étteremhez tartozó terem különleges helyszínévé válhat kiállításnak, előadásnak, koncertestnek, fogadásoknak, konferenciáknak és táboroknak éppúgy, mint családi ünnepségeknek és esküvőknek. Ha rendezvényüket a Pajtában szeretnék tartani, forduljanak hozzánk bizalommal.

Képek
Pajta Étterem Ôriszentpéter

Értékelés szövege:
(minimum 300 karakter)

Felhasználói vélemények

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 30.
Nemrég hallottam először a Pajta bisztróról, annak ellenére, hogy az Őrség kapujában lakom. A házassági évfordulónk jó apropó volt a hely kipróbálására. Az idő nem volt épp ideális, mert szemerkélt az eső, de mégis le tudtunk ülni a szabadban a fedett terasz jóvoltából. A borús idő ellenére a táj gyönyörű, a Pajta ennél jobb helyen nem is lehetne.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely csúcs!!Szuper hangulat, kellemes zenék, olvasgatásra kínált friss magazinok, gyönyörű környezet, kedves személyzet, a gyerekeknek kosárban plüssök, a kertben pedig régi stílusú, fonott kosarakból álló körhinta.
Kevés étel szerepel a menün, de az nagyon finom, és lehet belőle választani. A desszert isteni! (2014. augusztus)

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 24.
A hely nagyon hangulatos, a nagy terasz és bent a nagy üvegfelületek nagyon tetszenek. Az étlapon nem volt sok étel, de nem is hiányzott, tudtunk választani, és szerintem bármelyik jó választás lett volna. Nagyon tetszett a cég ajándéka, ami 2 feles pohárban felszolgált meggyhab talán?

Mobilról küldte. | 2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 16.
Először is, egy kis mellékes: a mellékhelyiséghez vezető folyosón egy robogó áll, alig lehet kikerülni. A menü nem azonos az internetről nyomtatottal. Amikor kihozzák kóstolónak az uborkalevest - ami nincs az eheti menüben - kérdésemre, hogy ez a múlt hétről maradt-e, csak egy kínos nevetés a válasz. A "házi" málnaszörp kifejezetten gyenge, és langyos volt.
Válasz az értékelésre - 2014. július 22.
Tisztelt Úram / Hölgyem!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta a véleményét és elnézését kérjük a kellemetlenségekért. Fogadófalat ami a megrendelt fogások előtt érkeznek ( hideg uborkaleves) nem gondolnám hogy, "maradék" mert naponta többször frissen főzünk fel.
Pajta Étterem, üzletvezető
A választ a hely vezetőségének egy képviselőjének írta, és nem feltétlenül tükrözi az Ittjártam.hu véleményét.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor ott jártunk, akkor nyílt, és az első néptánc táborukat rendezték. Egy helyen volt az oktatás ,az étkezés, és szinte a szállás is. Rendkívül jó élmény volt ! Az üzemeltető- tulajdonos /? / egy kedves Család volt, aki mindent megtett azért, hogy jól érezzük magunkat, hogy tartalmas, élményteli szórakozás legyen .

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ez az a hely, ahova az ember mar elore keszul, es biztos, hogy nem fog csalodni. a kornyezet, a kiszolgalas, maga az epulet. es a legfontosabb, a valasztekos, nagyon finom, izletes bio alapanyagu etelek. a helyben sutott kenyer valami isteni . mi mindenkinek javasoljuk; hogy keresse fol a pajtat; mert aki szeret igazan finomat jot enni;az itt megtalalja amit keres.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
10 napja bukkantunk rá a Pajtára, egy héttel később barátokkal tértünk vissza és már várjuk a következő alkalmat. Egyszerűen muszáj mindent végigkóstolni (akár többször is)a hetente , két hetente változó étlapon. Gyönyörű természeti környezet, ízlésesen és igényesen kialakított étterem, barátságos, családias érzetet keltő felszolgálás jár a kulináris élmény mellé.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. június 23. - 8 látogató hasznosnak vélte
Szalafőn élek 5 éve, gyakran látogatnak meg külföldi barátaim, eddig mindig egy szenvedés volt, hova vigyem őket ebédelni, vacsorázni, ahol kultúrált kiszolgálás mellett, kellemes környezetben igazán finomat, választékosat ehetnek. Fellélegeztem, amikor a Pajta megnyílt és kipróbáltuk a konyhát: végre egy hely ahova nyugodt szívvel elvihetem barátaimat, amikor nálam pihennek!

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 18. - 6 látogató hasznosnak vélte
Igényes, kellemes, laza hely. Gyönyörű kilátás a környező tájra, gyerekeknek kis játszótér, csend és nyugalom. Ha ételválasztásról van szó (és nincs tömeg), kérjétek Csillát vagy Lacit! Ők ugyanis azok a profi szakácsok, akiknek a keze alól ezek a kulináris különlegességek kikerülnek, és ahogy ezekről az ételekről beszélnek. . . Nehéz lesz választani!

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 4. - 7 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikusan gyönyörű maga a hely és a környezete. Folyamatosan bővülnek a szolgáltatások:A kerékpáros PIKNIKET ki ne hagyjátok! ! ! Isteni konyha, amit mindenkinek csak ajánlani tudok. Végre van egy hely ahol nem a kültkrumpil-rántott hús kombinációval fognak elkápráztatni helyi ételkülönlegesség néven. MInt megtudtuk, kölönböző rendezvényekre bérelhető ki a hely.

Szállodák Ôriszentpéter környékén
Hotel Írottkő Ôriszentpéter
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Hotel Claudius Ôriszentpéter
A római jellegű szálloda, a Hotel Claudius, a Csónakázó-tó partján, gyönyörű zöld...
Misefa Kastélyszálló Ôriszentpéter
Zalaegerszeg és Keszthely között, nem messze a hévízi, kehidakustányi gyógyfürdőktől, a...
Őszi színkavalkád (min. 2 éj)
Üdülnek a Nagyszülők (min. 2 éj)
Hosszú hétvége (min. 3 éj)

Pajta Étterem ÔriszentpéterX