Hotel Corvus Aqua Orosháza

Hotel Corvus Aqua Orosháza
Hotel Corvus Aqua OrosházaHotel Corvus Aqua Orosháza
Hotel Corvus Aqua OrosházaHotel Corvus Aqua Orosháza

Hotel Corvus Aqua Orosháza bemutatkozása

A Hotel Corvus Aqua négycsillagos szolgáltatásokkal várja vendégeit, megnyugtató zöld környezetben, a Gyopárosi-tó partján. A hotel a gyopárosfürdői Gyógy-, Élmény- és Parkfürdővel összeépült, így minden szolgáltatás egyszerre elérhető. Standard és superior szobákat kínálnak, de lakosztályokban is van lehetőség megszállni.

Körös Vendégház Szarvas - Napi árak
2025.02.27-ig
Hotel Forrás Szeged

Hotel Corvus Aqua Orosháza vélemények

Kiváló 2024. február 11.barátokkal járt itt
Nagyon friss az élmény, pár órája jöttünk haza erről a nagyon kellemes helyről. Télen is szép. A tópart kellemes sétára csábít, még a szeles idő se tartson vissza, mert mire fázni kezdenél, már körül is jártad. Az épületben kellemes meleg fogad, a presszóban vagy az étteremben vehetsz magadhoz "védőitalt", ha mégis átfáztál volna.
Átlagos 2023. május 29.a párjával járt itt
4-csillagos szállodáról van szó, és habár tudom, hogy ez nem a Csillagok háborúja, azért kell, hogy legyen jelentősége bizonyos elvárásokat illetően. Ha éppen jut hely a szállodához tartozó parkolóban (közterületen van! ), és nem kell távolabb megállni, mondjuk már a tóparton, vagy a közeli lakóházak előtt, akkor már szerencsém volt.
Hotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - Medence/kertHotel Corvus Aqua Orosháza - Medence/kertHotel Corvus Aqua Orosháza - Medence/kertHotel Corvus Aqua Orosháza - Medence/kertHotel Corvus Aqua Orosháza - Medence/kertHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - EgyébHotel Corvus Aqua Orosháza - BelsőHotel Corvus Aqua Orosháza - Külső képHotel Corvus Aqua Orosháza - Külső képHotel Corvus Aqua Orosháza - Külső képHotel Corvus Aqua Orosháza - Külső képHotel Corvus Aqua Orosháza - BelsőHotel Corvus Aqua Orosháza - BelsőHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - VendéglátásHotel Corvus Aqua Orosháza - VendéglátásHotel Corvus Aqua Orosháza - VendéglátásHotel Corvus Aqua Orosháza - Külső kép
Kiváló 2023. március 21.barátokkal járt itt
Az étkezésnél nekünk nagyon tetszett, hogy nem voltak "nehéz" ételek, és minden nap volt valamilyen hal.
Talán ami negatívum , nagyon hideg volt a liftben.
Jól éreztük magunkat, a szoba nem volt túl nagy de aludni elég.
Kipihentük magunkat, mert a szállodában nem volt tömeg ,és a fürdőben sem.
Köszönjük, hogy ott lehettünk
Kiváló 2023. február 3.barátokkal járt itt
Csodás kilátásunk volt a tóra . A szoba kényelmes , tiszta, kellemes meleg, az ágy tökéletes matraccal ellátott,
A reggeli es a vacsora bőséges , változatos es harmonikus ízvilágú. Most bővítik a szálloda saját wellness részlegét. Épp akkor vágtak ki pár fát így este a vacsoránál amikor az italunkat fizetni akartuk mondták hogy az italra a ház vendégei voltunk.
Kiváló 2023. január 3.a párjával járt itt
Szuper jó hely csak ajánlani tudom gyönyörű panoráma,kényelmes szoba,kitűnő ellátás a fürdő részleg is nagyon jó,személyzet tökéletes, pihenésre kiváló,gyermekes családoknak is ajánlott
Átlagos 2022. január 19.a párjával járt itt
A szálloda környéke szép, a kilátás a szobából gyönyörű. Aki csak kirándulni szeretne annak talán ajánlanám. Az étteremről és a kínálatról is csak jókat írhatok. A wellness részleg osztályozhatatlan! ! A lepukkadt egyetlen belső gyógyvizes hangár elhanyagolt, legalább egy kis halk zene szórakoztathatná a fürdőzőket.
Kiváló 2021. október 20.a párjával járt itt
Másodszorra voltunk a szállodában, ezúttal három napra. Minden tökéletes: a szobák megfelelő méretűek, kényelmes ágyak, jó felszereltség, tisztaság, kilátással a tóra. Az étterem választéka bőséges, az ételek egytől-egyig nagyon finomak, még ha a turnus idejének végefelé mentünk pl. vacsorázni, akkor is volt minden.
Kiváló 2021. június 20.a párjával járt itt
Június közepén töltöttünk 5 kellemes napot a szállodában. A fekvése remek, közvetlenül a tó partján, a szobákból a tóra nyílik gyönyörű panoráma. A legolcsóbb szoba elég kicsi, de kényelmes, és jól felszerelt, a szobaszéf elemcseréjére két napot kellett várnunk. Az árak itt is emelkedtek a járvány után.
Hotel Corvus Aqua Orosháza - Külső képHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - VendéglátásHotel Corvus Aqua Orosháza - Külső képHotel Corvus Aqua Orosháza - VendéglátásHotel Corvus Aqua Orosháza - VendéglátásHotel Corvus Aqua Orosháza - VendéglátásHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - VendéglátásHotel Corvus Aqua Orosháza - VendéglátásHotel Corvus Aqua Orosháza - Környék
Kiváló 2019. augusztus 23.a párjával járt itt
Nagyon barátságos , gyönyörű tó parti szálloda. Kedves, figyelmes dolgozókkal. Minden remek volt. A barátainknak is ajánlani fogjuk ,és tervezzük ,hogy mi is visszatérünk .
2019. július 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon vágytunk ide régóta, sok szép fotót láttunk előtte erről a csodás helyről. Gyönyörű a környezet, örülök, hogy sikerült tóra néző szobát kapnunk, pláne a legfelső emeletről fantasztikus a kilátás a tóra. Sajnos az időjárás nem kedvezett a strandolásnak, így főleg a benti medencékben töltöttük a napot.