Huszár Vendéglő Örvényes

Huszár Vendéglő Örvényes
Huszár Vendéglő ÖrvényesHuszár Vendéglő Örvényes
Huszár Vendéglő ÖrvényesHuszár Vendéglő Örvényes

Huszár Vendéglő Örvényes bemutatkozása

Éttermünk máricustól Márton napig várja nagy szeretettel kedves vendégeinket. Ételválasztékunkra főként a magyaros jellegű ételek a jellemzőek, de a nemzetközi konyha igényeinek is megfelelünk. Specialitásunk a "Borjúszelet Huszár -", a "Fogasfilé Molnárné módra" és természetesen a balatoni halászlé, és a roston sült egész fogas is szerepel az étlapon.

Huszár Vendégház Örvényes - Napi árak
Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Huszár Vendéglő Örvényes vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 247 feltöltött kép
Kiváló 2023. augusztus 31.barátokkal járt itt
Egy júniusi kedden ebédeltem itt barátokkal. A kora nyári, hétköznapi időpont ellenére szinte tele volt a terasz, ahol egyébként viszonylag sok asztal található, de nincs túlzsúfolva. Több helyen párakapu működött, ami kellemes volt a fülledt, meleg időben. A pincérek kedvesek, mosolygósak voltak, a kiszolgálás gyors.
Huszár Vendéglő Örvényes - EgyébHuszár Vendéglő Örvényes - Egyéb
Kiváló 2023. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Családi kisvállalkozás az étterem üzemeltetése, jó szívvel ajánlom. Főszezonban érdemes előre helyet foglalni, de a bejárat mellett mindig van infó egy táblán, hogy van-e szabad hely éppen és kb. mennyi a várakozás a főételre.
Ízletes, finom ebédet ettünk, kedves kiszolgálásban volt részünk és biztosan visszatérünk majd legközelebb is, ha a környéken járunk.
Huszár Vendéglő Örvényes - Étel/italHuszár Vendéglő Örvényes - Étel/italHuszár Vendéglő Örvényes - Étel/italHuszár Vendéglő Örvényes - Étel/italHuszár Vendéglő Örvényes - Külső kép
Kiváló 2022. szeptember 14.egyedül járt itt
Nagyon finom volt a marhagulyás,kedves és udvarias a kiszolgálás. Nagyon szép a virágos környezet és a panoráma. Ebéd után is jól esett kicsit elüldögélni az alkoholmentes sör mellett az asztalnál. Jó helyen található,útközben könnyű betérni és tágas a parkoló. Gyalog el lehet sétálni a malomhoz,s a dombon lévő csodás panorámát nyújtó temetőbe.
Huszár Vendéglő Örvényes - EgyébHuszár Vendéglő Örvényes - EgyébHuszár Vendéglő Örvényes - EgyébHuszár Vendéglő Örvényes - EgyébHuszár Vendéglő Örvényes - EgyébHuszár Vendéglő Örvényes - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2021. augusztus 30.a párjával járt itt
Hétfő lévén sok étterem zárva a környéken, így maradtunk a már ismert Huszár vendéglőnél. Parkoló nincs fullon, vendégek sem tapossák egymást. Hiába, augusztus vége van, a nagy hullám már hazament. Az étlap a régi. Cirkalmas történet a vendéglőről (töredelmesen bevallom, nem olvastam el), és alaposan feltüntetve minden allergént, a szolid kínálat.
2045
42006
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2200 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42006 feltöltött kép
2020. október 2.egyedül járt itt
Mindenképpen a jobb gasztroélmények közé tartozik. Valami olyan helyen van, legalábbis nekem, hogy ott nem szoktam megállni, szóval, ha arra járok, nem ott vagyok éhes, ez szinte soha nem ebédidőben történik. Ráadásul az útról nézve olyan, mintha mindig zsúfolt lenne a parkoló, azt a benyomást keltve, hogy nem is érdemes itt megállni.
Huszár Vendéglő Örvényes - Étel/italHuszár Vendéglő Örvényes - Külső képHuszár Vendéglő Örvényes - Külső képHuszár Vendéglő Örvényes - Étel/italHuszár Vendéglő Örvényes - Étel/italHuszár Vendéglő Örvényes - Étlap/itallapHuszár Vendéglő Örvényes - Külső kép
2019. augusztus 27.a párjával járt itt
Újra nyeregben. Illetve Huszárban. Sok dolog nem változott. Az árak követték a parti tendenciát. A csülök kimondottan jól volt elkészítve. A lecsós krumpli az én mellényúlásom volt. Biztosan finom, de én nem szeretem. Más köretet kellett volna kérném, de ez tényleg az én hibám. A párom is elégedett volt a sajátjával.
Kiváló 2019. április 7.a párjával járt itt
Örvényes ugyebár nem egy világváros. Szép csendesen megbújik a Tihanyi-félsziget árnyékában. Van itt azonban egy olyan vendéglátóhely, mely messze földről visszacsábítja a vendégeket. Nagyon kedves kiszolgálásban volt részünk, nagyon kellemes a környezet, nagyon gyorsan hozták ételünket és nagyon forró, nagyon finom volt.
Huszár Vendéglő Örvényes - Étel/ital
2018. augusztus 21.a párjával járt itt
Párommal voltunk ott, nem először. A pincérek kedvesek, a hely kellemes. Kétszemélyes tálat kértünk, ami elég lett volna 3 embernek is. Minden finom volt, bőséges. Az egyetlen problémánk az volt, hogy mire a szállásra értünk, addigra szaladnunk kellett, aztán estig váltottuk egymást a mellékhelyiségben. . .
Kedves Vendégünk,

Sajnálattal olvastuk, hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvét egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását és színvonalas szolgáltatásunkat.

Kedves Andi88!
2018. június 13.családjával járt itt
Úgy gondolom, azért igazságtalan lenne, ha közepesre értékelném a helyet, mert annyira mégsem középszerű. Kifejezetten barátságos, jó hangulatú étterem, kedves, segítőkész, korrekt pincérekkel. Rendeltünk kétszemélyes tálat, Bécsi szeletet stb. . . Igazából minden rendben volt, az ételek finomak voltak, de nem volt semmi extra.
Kedves Vendégünk,

Kiváló 2018. június 5., csoporttal járt itt
Májusban két busznyi iskolással jártunk itt. Jégkrémet ettünk, kávéval megvendégeltek. Néhány gyerek pénzecskéje kevés volt a nyalánkságra, a felszolgáló szó nélkül kiegészítette (ilyet manapság még nem láttam sehol! ). Tökéletes profizmussal, rugalmassággal kezelték a gyereksereget, végezték munkájukat, kedvesek, figyelmesek voltak az ott dolgozók.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük megtisztelő értékelését!

Visszavárjuk Önöket!

Üdvözlettel,
Huszár csapat
Huszár Vendéglő Örvényes a térképen
8242 ÖrvényesMalom u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
zárva
CS-V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Élőzene: könnyűzene, pop, rhythm&blues, rock&roll, szimfonikus
Gépzene: könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
3000 Ft (kb. ár)
Soproni, Cseh sörök, Német-osztrák sörök, Búzasör