aCapella Étterem Ózd

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

aCapella Étterem Ózd vélemények

1947
Kiváló 2021. augusztus 9.a párjával járt itt
3 vacsorát fogyasztottunk el barátunkkal ebben az étteremben, A város üde színfoltja, szépen berendezett, modern, kellemes hely. Tömeg nem volt, bent foglaltunk helyet. A pincér hamar jött az étlappal, itallappal, mert sokféle koktélt is készítenek. Különféle ételeket fogyasztottunk, mindegyik ízlett ezért is ide jöttünk vissza.
Kiváló 2016. szeptember 20.barátokkal járt itt
Ózdon szerveztünk osztálytalálkozót 43év után aCapella Étteremben. Többen más városból,külföldről jöttek haza,tetszett az Étterem mindenkinek. A vacsora finom és nagyon ízletes volt,leves, Bükk aljai borda,és Dubarry szelet,petrezselymes burgonya,házi vegyes savanyú volt a menünk+italok. Kedves volt a kiszolgálás,családias a hangulat!
Kiváló 2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Ózdi rokonaink révén jutottunk el az Ózd központjában elhelyezkedő aCapella étterembe. Összességében mindenkinek tetszett az étterem, én jérceudvar salátát ettem, ami nemcsak látványra gusztusos, de az ízek harmóniája is izgalmas. Nagyon finom még az eperkoktél is, de a koktélok közül bármelyiket merem ajánlani. Gratulálok a csapatnak, a mi tetszésünket elnyerték :)
Kiváló 2016. július 22.barátokkal járt itt
aCapella Éterem
Ózdon tettem egy körutat, azzal a szándékkal, hogy bemutassam, városomban is találhatók igen magas színvonalú, éttermek, és szálláshelyek. Első utam, az aCapella Éteremhez vezetett. Az étterem, elhelyezkedése, szerencsés, mivel városunk központi részén található. A felfelé ívelő kőlépcső, emeli eleganciáját.
aCapella Étterem Ózd - EgyébaCapella Étterem Ózd - Külső képaCapella Étterem Ózd - EgyébaCapella Étterem Ózd - Étlap/itallapaCapella Étterem Ózd - Étlap/itallapaCapella Étterem Ózd - Étlap/itallapaCapella Étterem Ózd - Külső képaCapella Étterem Ózd - Külső kép
Kiváló 2015. október 29.családjával járt itt
Évek óta járunk a Kegyelet-napja tájékán Ózdra Dunaujvárosból, Budapestről, Pécsről unokáktól nagyszülökig, ahányan adott időpontban összejöhetünk. Minden alkalommal, idén okt. 23. -án ebédeltünk az ózdi Vasvári uti volt zeneiskola patinás épületében müködő aCapella étteremben, kellemes-családias környezetben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. augusztus 30.családjával járt itt
Idős rokonunk születésnapját töltöttük itt el, előzetes foglalást követően. Az asztal foglalásakor kértük, hogy az ünnepelt részére a jeles és kerek évfordulóról diszkréten emlékezzenek meg egy kis szolid dekorációval (szóval nem lufis, agyon díszített szülinapi zsúr hangulatot szerettünk volna teremteni, csak éreztetni, hogy ez az ő napja).