Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Az Erzsébet Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas pihenés
2024.11.29-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)
Kedvezményes pihenés
2024.12.01-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Kiváló 2020. június 16.a párjával járt itt
Csak egy rövid hétvégét sikerült itt töltenünk, de már ennyi is elég volt az elhatározáshoz: visszajövünk. A környék látnivalói megnézésére, túraútvonalai bejárására akár egy hetet is rá lehetne szánni, délutánra - estére meg ott a szálloda dupla welness részlege jónéhány különleges szolgáltatással.
Gyenge 2020. február 23.a párjával járt itt
Sajnos a szobával kapcsolatban nem voltam elégedett . én egy standard szobát kértem, de azt senki nem mondta , hogy ez egy szűk padlásszoba lesz. Ahol ugye ha nem figyelsz minden pillanatban, akkor bevered a fejed a szobában belógó 2 db. gerenda valamelyikébe. A szoba nagyon szűk volt kicsi , szinte fullasztó. Az Erzsébet szárnyban a beülős medence vize hideg volt .
Kiváló 2020. február 19.barátokkal járt itt
Egy nyugdíjas barátnőmmel jártunk Önöknél,fantasztikusan éreztük magunkat, szállás gyönyörű,tiszta,jól felszerelt az étkezési lehetőségek fantasztikusak a személyzet udvarias,segítőkész. Szívesen töltenénk el akár több napot.
Kiváló 2020. február 15.a párjával járt itt
Már voltam ott máskor is,és maximálisan meg voltam mindennel elégedve. Mivel az ellátás kitűnő,kedvesek a dolgozók,a környezet szép vannak programok is.A környező látni valók is könnyen elérhetők.
Kiváló 2020. február 14.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve. Mostani látogatásunkat azért tettük, mert nyár elején szeretnénk igénybe venni a szálloda gyógyászati szolgáltatását. (mofetta). Most azért nem lehetett, mert kemoterápiában részesülök, és 3 hónapot kell várni a kezelésre.
Kiváló 2020. január 18.a párjával járt itt
Esténként túl sötét volt a szobában. Olvasni, rejtvényt fejteni szinte lehetetlen a két éjjeli lámpa fényénél. Ettől eltekintve mindennel meg voltunk elégedve. Most voltunk itt először, de rendszeresen vissza fogunk járni ide.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. január 12.a párjával járt itt
Nem első alkalommal voltunk a hotelben. Megtapasztaltuk, hogy nem egyformák a szobák, de tisztaság szempontjából remek volt mindegyik. Parádi víz, arany hímzéses fürdőköntösök, törölközők ízlésesen bekészítve. Minihűtőben ásványvizek. Tv, ha valaki azzal szeret pihenni, bár ez alkalommal nagyon pici volt, ami a szoba méretéhez indokolatlan.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - KörnyékErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - BelsőErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Medence/kertErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső kép
Kiváló 2019. december 8.a párjával járt itt
Egy olyan hotel, ahová máris szívesen visszamennék. Nagyon szép helyen van és nagyon szép az épületegyüttes. Tisztaság fogadott a szobában és a fürdőszobában is, ami számomra igen fontos. Kényelmes ágy, minihűtő. Parádi víz bekészítve. Fürdőszobában törölköző,- és hajszárító, ami a wellnes miatt fontos.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - BelsőErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - WellnessErzsébet Park Hotel Parádfürdő - WellnessErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Környék
Kiváló 2019. december 1.barátokkal járt itt
Hosszú évek óta minden novemberben elmegyünk egy 6-8 fős baráti társasággal gyógyfürdőbe. Számunkra ez volt az egyik legpozitívabb élmény a szállással kapcsolatban. Minden tekintetben megfelelt az elvárásainknak!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. november 26.családjával járt itt
Rokonaink hívtak meg minket, hogy töltsünk el velük itt egy hosszú hétvégét, mert ők nagyon szeretik a helyet. Sokak számára közkedvelt a hotel, ottlétünk alatt is kisebb tömeg volt. A wellness részleg több részlegből áll, és délután vacsora előtt kicsit zsúfolt annak ellenére, hogy tágas mindegyik tér.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen
3244 ParádfürdőKossuth L. u. 372.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • kávézó • bár