Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Szeptemberben csodálatos időben töltöttünk el 6 napot a szállodában. Nagyon csodálatos helyen fekszik, nagyokat sétáltunk a Mátrában. A személyzet kedves, figyelmes. Nagyon finom és bőséges volt az ellátás, az ár- érték arány megfelelő. Igazán kellemesem éreztük Magunkat. Sajnos december 27-31-ig már nem volt szabad szoba, így csak jövőre tudunk visszatérni!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Összességében nagyon tetszett az Önök által felajánlott és biztosított Wellness hétvége mindkettőnk számára a feleségemmel. Ezek tudatában bizalommal fogom ajánlani a rokonságomban és a baráti körömben is ezt a remek lehetőséget !!!

Értékelt: 2016. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal látogattunk el a szállodába. Nagyon barátságos, vendégközpontú szálloda. Nagy területen, szép környezetben helyezkedik el. Aktív és passzív kikapcsolódásra is tökéletesen megfelel. Az igénybe vehető szolgáltatások ár-érték aránya teljesen megfelelő. Igazán jól éreztük magunkat, jókat ettünk, ajánlani tudom fiatal, idős pároknak és családoknak is.

Értékelt: 2016. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már nem első alkalommal kerestük fel ezt a hotelt, mert eddig igen jó véleményünk volt róla. Most is elég kellemes három napot töltöttünk ott lányomékkal, unokáimmal és egy baráti társasággal 5 szobát foglaltunk el. Az idő nagyon kellemes volt, nem volt kint sem hideg. Igaz a Kékestetőn még hó volt, odautazáskor kihasználtuk a közelségét.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 22.
10.házassági évfordulonkat töltöttük itt a feleségemmel.Gyönyörű környezet,tiszta kényelmes szoba.Udvarias segítőkész személyzettel találkoztunk.A szombat esti vacsora nem igazán izlett és az üdvözlő ital választéka és minősége nem volt megfelelő.Ezt a két dolgot leszámitva nagyon jól éreztük magunkat és tervezzük,hogy újra elmegyünk ide,

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 19.
Meglepetés kikapcsolódást szerveztem a férjemnek a 20. Házassági Évfordulónk alkalmából. Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat. Kifogástalan volt a szállás, az étkezés, a személyzet, MINDEN. Hálásan köszönjük a felejthetetlen 3 napot!

Értékelt: 2016. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon pozitív élményekkel távoztunk, a wellness részek nagyon jók, az ételek nagyon finomak és a választék is nagy, a személyzet is nagyon kedves és készséges volt, ami negatívum, hogy a franciaágyas elrendezésű standard kétágyas szobában amiben megszálltunk, az ágyak nagyon kényelmesek voltak, de folyamatosan szétcsúsztak, és bár a vacsora 21:00-ig tart, 20:20-kor a pincérek már elkezdték leszedni az asztalokat körülöttünk, és ez a csörömpölés azért elég zavaró volt.

Írisz TOP szállásértékelő
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda környéke nagyon kellemes, a levegő tiszta. A hotel felújítása folyamatban van. Az Erzsébet-szárny a régebbi, szerintem az is megfelelő. A Zsuzsanna-szárny korszerűbb szobái kényelmesebbek. Mi a régi részben voltunk, egyetlen kifogásom a szoba hőmérséklete volt. A 1125 szoba elhelyezkedésénél fogva hamar kihűlt és a fűtés központilag volt szabályozva, így igény szerint nem lehetett "ráfűteni".

Értékelt: 2016. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden nagyon szép tiszta volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek változatosak és finomak voltak!Biztos hogy vissza fogunk még menni!!!A parkolás nagyon könnyű és gyors volt!!!

Értékelt: 2016. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel személyzete kedves volt, az ellátás tökéletes volt. A büfévacsorák és büféreggelik kínálata és minősége is kielégítő volt! A szobában minden volt, amire szükség lehet, tökéletes kikapcsolódási helyszín, nyugodt környezetben.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermeksarok használattal, segway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.06. - 2017.02.28.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal
2016.01.02. - 2017.12.23.
Kristály Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.917,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.25. - 2017.02.20.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.300,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.18. - 2017.03.01.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.05.31.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.03.31.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
4 nap/3 éjszaka 3.167- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.25. - 2017.03.30.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.01. - 2017.12.23.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.10. - 2017.12.23.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Téli wellness (min. 2 éj)

ParádfürdőX