Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel remek, a természet kedvelői számára ideális környezetben helyezkedik el. Az igénybe vehető szolgáltatások megfelelő pihenésre és kikapcsolódásra nyújtanak lehetőséget.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 13.
Három napot töltöttünk a feleségemmel az Erzsébet Hotelben. A wellness nagyon jó volt és folyamatosan működött. A szobánk kényelmes volt. A személyzet udvarias. A kaja szuper. Rengeteg választék volt és folyamatosan pótolták. Ebbe a rövid időbe még két kirándulást is beleszorítottunk a nagyon szép környéken.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 12.
Nem először voltunk vendégek az Erzsébet Park Hotelben. De nem is utoljára. Természetközeli környezetben,remek kiránduló hely. Ideális bringásoknak. A szállodákhoz képest,jól felszerelt konditeremmel rendelkezik. Ha valakinek nem csak a henyélés a fontos,akkor értékelni fogja a bowling pályákat s az egyéb kikapcsolódási lehetőségeket.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 6.
Mindennel elégedettek voltunk, a személyzet szolgálatkész, kedves és nem tolakodó volt. Az étel választékos és házias. Mindenütt nagy tisztaságot láttunk. Várakozáson felül meg voltunk elégedve. Nagyon köszönjük!

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 27.
Nagyon jól éreztük magunkat, a hotel nagyon szép, jól felszerelt, gyönyörű környezetben van. A kilàtàs lenyűgöző főleg az étteremből.egyszerűen tökéletes!

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 27.
Szép környezet. Csendes szálás, nagyon jól lehetett pihenni. Tiszta környezet. Éttermi dolgozok keveset mosolyogtak , ezen lehetne változtatni. Az ételek finomak és változatosak voltak . Hiányosság: azért . mert az utolsó nap délelott 10 órakor el kell hagyni a szobát, még lehetne lehetőséget adni a wellness rész használatára.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Az Erzsébet Park Hotel könnyen megközelíthető, a Mátrában, Parádfürdőn helyezkedik el,ahol végig látható a gyönyörű hegyvonulata. Kellemesen éreztük magunkat a párommal,az ételek minősége és mennyisége megfelelő volt,ízletes és gusztusos. A szoba kellően tiszta volt és a panoráma a park felöli részen csodával határos.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 19.
Március 15. kezdettel töltöttünk három éjszakát a szállodában. A tisztasággal és a szoba berendezésével meg voltunk elégedve. Az étkezéskor mindig voltak finom ételek. A vacsoradesszertek nem voltak túl igényesek, sajnos ezt a legtöbb szállodában így tapasztaljuk. A wellness részleg kifogástalan, tiszta. Szaunák is üzemelnek rendesen. A kávé rossz.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 18.
Nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel,a medencék jók voltak,csak a kisgyerekesek nem tudták hova tenni a gyerekeket,és néha zavaró volt, hogy a 4-8 éves korosztály nem értette miért nem ugrálhat a medencébe. Az üdvözlőital jó ötlet, de kiterjedhetne másra is mint a bor,/sörösök,és refluxosok,mint én is. /egyéb italt is szívesen fogyasztanának.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
Maga a település nagyon kellemes környezetben található. A hotel megközelítése jó, a környezet csodálatos és a nyüzsgő városi élet után meglehetősen "unalmas". A szoba (Zsuzsanna-szárny) két személy részére megfelelő, kellemesen berendezett és felszerelt. A wellness részleg, ha a a kihasználtság nagyobb, a vendégeknek kicsi.

Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Parádfürdő
2-3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, pünkösdi programokkal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.10. - 2017.12.23.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és kültéri fitnesz park használattal, fürdőbelépővel, üdvözlőitallal, parkolással, internet elérhetőséggel
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, ajándék étkezési és borkóstolási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.11. - 2017.09.30.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 4.000,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással
2017.04.27. - 2017.05.31.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.01.
Villa Rigo Panzió
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 7.202 Ft,- /fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, várbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.11. - 2017.12.31.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 4.695,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2017.06.15. - 2017.08.31.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, spa kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Eged Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, érkezés és távozás egyeztetéssel, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
D&A Apartmanház Egerszalók
Nyári hétköznapok (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)

ParádfürdőX