Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Nagyon szép környezetben fekszik az Erzsébet Park Hotel. Csodaszép parkjával,ősrégi fáival hamar belopta magát a szívünkbe a táj. A hotel szolgáltatásai is nagyon jók a szaunák ,medencék ,sókabin stb. minden a pihenésünket szolgálta. Kirándultunk a közeli Parádsasvárra ahol az üveggyártást nézhettük meg ma már csak manufaktúrában.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
Itt csak fürödni és sétálni lehet. Remek pihenési lehetőség. Svédasztalos reggeli és vacsora, ez remek volt, bár hiányoltam reggel a sült szalonnát.A víz tökéletes, annak ellenére, hogy a szállodában sokan voltunk, a vízben ezt nem érzékeltük.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 7.
Az Erzsébet szárnyban volt a szállásunk, amire már nagyon ráférne egy tisztasági festés, az étteremhez hasonlóan. A szobalányok gondoskodtak róla, hogy időben ébredjünk, mert 3/4 6-kor a folyóson félig kiabálva beszélték meg a problémáikat.A két épületszárnyat összekötő folyóson hemzsegtek a poloskák, amit porszívóval össze lehetett volna szedni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 3.
Nagyon jól éreztük magunkat.A wellness kiváló.A reggeli,vacsora kielégítette az igényeinket,bőséges választék,ízletes ételek.A szobák tiszták és kényelmesek.Szeretnénk máskor is visszamenni.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
A személyzet tényleg nagyon készséges, segítőkész volt. Mi 3 szobát béreltünk, 6 gyerekkel voltunk. Kiválóan megoldották a gyerekek elhelyezését, az elveszett tárgyak, mint pl. fürdősapka is előkerült, köszönjük. A szoba tisztasága kívánnivalót hagy maga után. A fal, a padlószőnyeg piszkos, a szekrényteteje poros. A fürdőszoba tisztasága, berendezése kifogástalan.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
A szálloda tiszta, jól felszerelt szobákat bocsátott rendelkezésünkre. A szolgáltatás színvonalát némileg rontotta 21-én a víz túlklórozottsága,
ami másnapra lényegesen csökkent. Külön köszönet, hogy az étteremben a személyzet 12 személyre összetolta és
lefoglalta részünkre az asztalt. Máskor későbbi időpontot választanánk, hogy a környékkel kellemesebb időben ismerkedhessünk meg.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
Hol is kezdjem? Minden tetszett, kivéve az időjárást(sajna a február már csak ilyen). Eligazítás a recepción értelmesen és röviden, simán megtaláltunk mindent elsőre. A szoba minimál design , elsőre beleszerettünk. A wellnes tökéletes, minden adott egy igazi pihenésre. A vacsora és a reggeli bőséges, választékos. Nálunk dobogós helyen van a szálloda és a szolgáltatásai is.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
A nyugdíjas csomagban az 1007 szobát kaptuk az Erzsébet szárnyban ami
borzasztó lehangoló volt /legalább fessék vidám színűre a szobát/. A recepción kértem egy szoba cserét, amit készséggel teljesítettek. Zsuzsanna szárny 2105 szoba ami már kielégítette az igényünket,jó ízléssel,szép bútorokkal és jó matraccal volt felszerelve így a rossz ködös idő ellenére is jó hangulatban telt el a három nap.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 11.
Nagyon elégedettek voltunk az elhelyezéssel, galériás családi szobát kaptunk, a gyerek legnagyobb örömére. Az ételek finomak, a személyzet kedves és segítőkész.

Katkamanó TOP egyébhely értékelő
2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 10.
A férjem meglepetés születésnapját szerveztem a hotelbe családi körbe. Már foglaláskor nagyon kedvesek voltak minden részlet egyeztetésében nagyon segítőkészek voltak. Egymás melletti erkélyes szobákat kaptunk a Zsuzsanna szárnyban, így nem kellett senkinek több emelet között járkálnia, tényleg egy kupacban tölthettük a hétvégét.

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással
2017.03.08. - 2017.05.31.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.01.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.05.31.
D&A Apartmanház
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egy alkalommal ajándék vacsorával, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.01. - 2017.08.27.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.488,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétakocsikázással, lovaglással, múzeumbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.28. - 2017.05.01.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 17.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, mindkét wellness-részleg és a fitneszterem használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.23. - 2018.04.01.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs-kuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.23.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.21.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavaszi csomag családoknak (min. 2 éj)
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Augusztusi nyaralás (min. 4 éj)

ParádfürdőX