Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 29.
Párommal márciusban voltunk egy hétvégén az Erzsébet Park Hotelben. Összességében nagyon tetszett az ott eltöltött idő, de szeretnék leírni pár észrevételt:

Érkezésünkkor a recepciós hölgy kedvesen fogadott bennünket, de rögtön a kezünkbe nyomta a bejelentkező lapokat, nevünket se kérdezte,ez picit fura volt, de hát ahány ház, annyi szokás.

2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 28.
Baráti társasággal késő ősszel voltunk, egy rövid hétvégére ebben a szállóban. Személyzet kedves, udvarias szolgálatkész volt. Szobánk kényelmes,tiszta volt. Az étteremben az ételek finomak és bőséges volt. A kiszolgálás nagyon udvarias volt. Nagy élvezettel vettük igénybe a bowlingpályát. A környéken nagyot kirándultunk nagyon szép ilyenkor az őszi táj.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 26.
Egy hosszú hétvégét toltottem itt a párommal és mint a kaja mint a kiszolgálás a tisztaság a készséges személyzet megérdemel egy nagy koszonom - ot a szép élményért. A kornyezet, csendes sétáló helyek, régi meghitt épuletek, éttermek a kornyéken kiváló wellnes, és sok más program ami az oda látogatókat fogadja, csak ajánlani tudom, szebb és jobb helyet nem is találhattunk volna ahol végre alaposan kipihentuk magunkat.

2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezetben van a szálloda, madárcsicsergésre, patakcsobogásra ébredni - bárcsak minden napunk így kezdődhetne! A személyzet rendkívül segítőkész (külön kiemelem a recepciós hölgyeket, urat! ) Tiszta, kényelmes, szolídan elegáns szobák. Az ételválaszték megfelelő, nagyon finom, és újratöltik, tehát nem kell az étkezés kezdetére starthoz állni!

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2012 oktòberèben jàrtunk Paràdfurdon. A kornyezet csodàs, a hotel màr nem annyira. A szobàban a tàvirànyìtò nem nukodott a fuggony kissè leszakadva, a villanykapcsolò a furdoszobàban szintèn nem mukodott.

2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon tetszetős. Elfogadható áron kínálja szolgáltatásait. Az ellátás kifogástalan, a személyzet segítőkész, rend és tisztaság van. Wellnes részleg jó, a vizes törölköződet lecserélheted, ezt eddig nem tapasztaltam még a négy csillagos szállodákban sem.
Ajánlom mindenkinek.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Rubos Gyuláné vagyok.A párommal volt alkalmunk az Erzsébet Park Hotelben eltölteni egy 3 nap 2 éjszakás hétvégét tavaly Novemberben.Mi a legjobbakat tudjuk elmondani mindenről,úgy a kiszolgálásról mint a szobáról maximálisan meg voltunk elégedve.Az ételek nagyon finomak voltak és változatosak.

2012. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Gyönyörű helyen van ,aki az alföldi sík vidékről megy, az nemigen tud betelni a látvánnyal. Nagyon sok látnivaló van a közelében,sokat lehet túrázni a hegyekben. A szálloda személyzete segítőkész, minden kívánságunkat teljesítették. 2012 augusztusában jártunk a szállodában Erdélyi barátokkal,és nagyon jól éreztük magunkat. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2012. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezetben , minden igényünket kielégítő helyen tölthettünk pár napot. Egészen biztosan visszamegyünk és már ajánlottam is barátaimnak. A szálloda gyönyörű,a környezet titokzatos és romantikus,nekünk fontos, hogy legyen program, kirándulási lehetőség, látnivaló a környéken. Az ételek finomak,bőséges a svédasztal kínálata.

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Csodálatos környezetben található a szálloda. 2012. nyarán voltunk a családommal, 2 kisebb és 1 nagyobb gyermekkel, illetve a kiskutyánkkal. Nagyon köszönöm a hotelnek, hogy a kutyust is vihettük és ezért nem számoltak fel plusz díjat! 1 hetet töltöttünk itt, szerencsére az idő tökéletes volt, így a külső medencét használtuk, amely nagyon szuper.

Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Parádfürdő
2-3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, pünkösdi programokkal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Invest Apartmanok
6 nap/5 éjszaka 4.330,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy reggelis ellátással, fallabda és teniszpálya használattal, parkolással
2017.07.04. - 2017.08.24.
Szent István Hotel
2-7 éjszaka 11.111,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, desszerttel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.12.22.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 5.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.23.
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.21.
Salvus Apartman
2-4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan kávé és tea fogyasztással, ajándék borral, parkolással, internet elérhetősggel
2016.12.28. - 2017.12.31.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 4.695,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2017.06.15. - 2017.08.31.
Romantik Hotel
6 nap/5 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, múzeum- és fürdőbelépőkkel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Natura Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.05.17. - 2017.12.31.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
2017.03.01. - 2017.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
D&A Apartmanház Egerszalók
Nyári hétköznapok (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)

ParádfürdőX