Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 24.
Összeségében mindennel megvoltunk elégedve. Hiányoltuk a Parádi gyógyvíz hasznosítását a szállodán belül. Akár gyógymedence, vagy pezsgő medence formájában.Véleményem szerint hozzájárulna a pihenni és gyógyulni vágyok látogatottságának növeléséhez.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 24.
Mindennel megvoltunk elégedve, egyedüli kellemetlenség a gőzszaunában ért, ugyan is alul a lábamra jött a gőz és megégette. Nagyon szép környezetben van a hotel, kellemeset sétáltunk a közeli erdőben és fölmentünk a Kékestetőre is. Későbbiekben még szeretnénk visszatérni ide és ajánlom minden kikapcsolódni vágyó embernek ezt a kastélyszállót.
2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. február 22.
nehany eszrevetel ekezetek nelkul, kulfoldrol irok. . . 1/ furcsa volt, hogy az Erzsebet szarnyi wellness reszleg 07:00-10:00 es 14:00-21:00 ora kozott volt nyitva, ebbol is a jacuzzi csak delutan! . . . nem ertem miert? : napi karbantartasra hivatkozni kicsit furcsa. . .
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 22.
Nagyon tetszett a személyzet kedvessége,előzékenysége. A szobák, közlekedők és a közös helyiségek tisztasága. Az étkezések gyors várakozásmentes lebonyolítása,valamint a válaszható ételek sokszínűsége. Talán amit hiányoltam a szobából,egy kényelmes karosszék, vagy fotel, amiből az ember kényelmesen végig tud nézni egy híradót, vagy egy esti filmet.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 18.
Nagyon szépen köszönjük a "szerelmesek hétvégéjén" eltöltött hosszú hétvégét. A szerelmemmel voltam mind kettőnknek nagyon tetszett főleg a kávézóban tartott zenés esték. A kiszolgálás első osztályú volt. Még egyszer köszönjük szépen. Még vissza fogunk menni.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 18.
Örülök annak, hogy felújítottták, ha orosz befekető is, és bővítették a szállódát. Úgy gondolom a szobában még elférne kényelmesen egy fotel.
A konyha felséges volt, a reggeli választék nagyon egysíkú.
A személyzet udvarias, csak hajszárító lenne több.
Takács József
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 16.
Nagyon kedvesek a szálloda dolgozói,és segítő készek. A szobák tágasak és
jó felszereltek,kényelmesek. A wellnes részlegen mindenki megtalálja magának a legjobbat. Mindenféle szaunák,medencék stb. Tágas ,nagy medencék megfelelő vízhőmérséklettel. Kedvére szórakozhat mindenki. Az étkezés is egyszóval pazar volt,változatos és nagyon finom.
2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. február 14.
Jómagam több mint 3 évet töltöttem a Budapest Marriott Hotelben managerként, de a vendégközpontúság mindig prioritástélvezett, az Erzsébet Hotel wellneszében ezt nem érzékeltem. Köszönetemet fejezem ki a recepciós hölgyeknek a gyors és szakszerű közreműködésük miatt, amellyel családunkat segítették egy sajnálatos betegség kapcsán. ( ügyeletes orvost hívtak)
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 13.
Igazán jól éreztük magunkat, kedves és szolgálatkész személyzet volt, sok mosoly, bizalom. Egyetlen gondunk az volt, hogy hétfőn délután nem tudtam a nyilvános számítógépet használni, mert nem sikerült a netet odavarázsolni.
De jó volt a fürdő, a masszázs, a séták a jó levegőn. Köszönjük a szép napokat.
2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. február 11.
A szoba elosztása remek volt a mi "kis" nagycsaládunknak. A személyzet hozzáállása és segítőkészsége kiváló volt. Ezúton is hálás köszönet érte.
Amit hiányoltunk, egy játszószoba a kisebb gyerkőcök részére.
Reményeink szerint a közeljövőben visszatérhetünk és élvezhetjük a hotel nyújtotta lehetőségeket.

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.965,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.05.31.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, kedveménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.07.27.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 11.833,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, élménystrand, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.01.01. - 2017.12.23.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.03.01. - 2017.05.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 19.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Gábor Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.10. - 2017.10.31.
Salvus Apartman
2-4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan kávé és tea fogyasztással, ajándék borral, parkolással, internet elérhetősggel
2016.12.28. - 2017.12.31.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, játszó szoba és játszó sarok használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.26. - 2017.03.01.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
D&A Apartmanház Egerszalók
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Augusztus 20. (min. 3 éj)
Nyár, üdülés, Egerszalók (min. 3 éj)
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)

ParádfürdőX