Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű szálloda, tökéletes környezetben. Két wellness részleggel is rendelkezik, így mindenki megtalálhatja a számára megfelelő kikapcsolódást. Egy gyermek medence még indokolt volna, mert családias légkör ellenére sem mindenki szereti vagy tud pihenni ha a picik ugrálnak csapkodnak és pancsolnak a medencében. Ettől függetlenül pihentető napokat töltöttünk itt.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Nagyon szép hely,jól éreztük magunkat.SOkat lehet kirándulni a környéken,Az épület elrendezése ,építészeti megjelenése jó.
Nyáron is ki szeretnénk próbálni.
A szakács is dicséretet érdemel,finoman főz,minden étkezéskor sikerült kedvünkre való étket találni.Az alkalmazottak kedvesek. Az úszómedence mérete is megfelelő.

2012. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Csodálatos környezet,kényelmes szálloda,udvarias személyzet. Az étkeztetés zömében jó,finom ételeket tálalnak,az édességek hagynak kívánni valót ( pl. szilvás gombóc,süteményekben sok vastag tészta,kevés töltelék )A reggeliző büféasztalon selejtezésre megérett kenyérpirító. A wellness részlegben az élménymedence víz hőmérséklete nekem hűvös volt (32.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 17.
Csodálatos környezetben , családias kényelmes, szálloda . A személyzet segítőkész , udvarias, az ételek finomak ,a park rendezett. A tisztaság nem tökéletes , de az átlagnál sokkal jobb. A beltéri medencét kicsinek találtam, és sajnos csak az Erzsébet szárnyban van . Ezt leszámítva aki tökéletes kikapcsolódásra , pihenésre vágyik bátran látogasson el ide !
2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 12.
Egyetlen egy dolgot említenék meg. A Zsuzsanna szárny második emeleti szobáiban az ablak felőli ágyhoz menve a tetőrész lenyúló falába kétszer bevertem a fejem. Ez építészeti probléma, de lehetne rátenni valami puha szivacsos anyagot, ha ez előfordul ne okozzon balesetet. Persze lehet vigyázni, ezt tudom, de ez akkor sem elfogadható munkavédelem szempontjából.
2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 9.
A hoteltől alapvetően azt kaptuk, amit vártunk. Nagyon szép környezetben helyezkedik el a hegyoldalban a völgyben folyó patakkal. Az étkezés tekintetében nagyon tetszett a svédasztalos választási lehetőség, és nagyon finomakat főznek. A Wellness résszel is minden rendben volt.
2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 8.
A fenti pontoknál maradva: a recepciósok kiválóak, azonban a felszolgálók hozzáállása sokat rontott az értékelésen. A tisztasággal elégedettek voltunk, de az ágytakaró cserére szorul, és egy festés is kijárna. Ár/érték arány jó, azonban véleményem szerint jellemző erre a szállásra is, amit már több mo-i szálláshelyen is tapasztaltunk, hogy nagyobb hangsúlyt kellene fektetni a szolgáltatások színvonalára ilyen árak mellett.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 7.
Feleségemmel három vendégéjszakát töltöttünk a szállodakomplexum újabbik"Zsuzsanna" szárnyában. Bár három *-os a szálloda besorolása,ennél nívósabbnak tűnt. Tiszta, kényelmes újszerű volt a szoba. Minden alkalmazott kedves és udvarias volt a wellness részlegtől az étteremig. Házon belül az együttesen meglehetősen széles lehetőségeket felsorakoztató mindkét wellness részleg kielégítő szolgáltatást nyújtott.
2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. március 30.
Kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában. Összességében elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal. Negatívumként említeném meg, hogy érkezésünkkor a fürdőszobában nem volt a fűtés felvéve. Masszázs nem volt elérhető minden nap. A billiárd teremben nagyon hideg volt. Igaz, ezek a problémák orvosolhatóak.
2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. március 23.
Összességében kellemesen telt a két nap, apróságok rontották csak az összhatást. A szobában nagyon meleg volt, még teljesen lekapcsolt fűtéssel sem hűlt le éjszakára. Máshol a gyerekeknek is kaptunk fürdőköpenyt. Elutazásunkkor a szobában hagytuk a pluszban kapott törülközőket, amit a recepciós hölgy kissé nehezményezett, mert így szerinte nem tudtuk bizonyítani hogy nem visszük haza mindet, kissé kellemetlen volt.

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Széchenyi Apartman
Akár 1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.01. - 2017.04.30.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportlehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 4.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással
2016.11.30. - 2017.12.31.
Eged Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.100,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, érkezés és távozás egyeztetéssel, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 11.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2017.01.03. - 2018.04.02.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2-3 éjszaka 31.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, gyermekeknek animációs programokkal, segway kuponnal, parkolással
2017.04.28. - 2017.05.02.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.488,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétakocsikázással, lovaglással, múzeumbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 22.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavaszi csomag családoknak (min. 2 éj)
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Augusztusi nyaralás (min. 4 éj)

ParádfürdőX