Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 20.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A kilátás szuper volt. A wellness részleg is teljesen jó volt, nem hiányzott semmi. A koktélokkal és azok választási lehetőségeivel, viszont nem voltunk megelégedve, valamint az étkezéssel kapcsolatban is bőségesebb választékra számítottunk. Ezeket leszámítva meg voltunk elégedve.
Nyáron még jobb lehet. :)

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Szeptemberben csodálatos időben töltöttünk el 6 napot a szállodában. Nagyon csodálatos helyen fekszik, nagyokat sétáltunk a Mátrában. A személyzet kedves, figyelmes. Nagyon finom és bőséges volt az ellátás, az ár- érték arány megfelelő. Igazán kellemesem éreztük Magunkat. Sajnos december 27-31-ig már nem volt szabad szoba, így csak jövőre tudunk visszatérni!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Összességében nagyon tetszett az Önök által felajánlott és biztosított Wellness hétvége mindkettőnk számára a feleségemmel. Ezek tudatában bizalommal fogom ajánlani a rokonságomban és a baráti körömben is ezt a remek lehetőséget !!!

Értékelt: 2016. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal látogattunk el a szállodába. Nagyon barátságos, vendégközpontú szálloda. Nagy területen, szép környezetben helyezkedik el. Aktív és passzív kikapcsolódásra is tökéletesen megfelel. Az igénybe vehető szolgáltatások ár-érték aránya teljesen megfelelő. Igazán jól éreztük magunkat, jókat ettünk, ajánlani tudom fiatal, idős pároknak és családoknak is.

Értékelt: 2016. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már nem első alkalommal kerestük fel ezt a hotelt, mert eddig igen jó véleményünk volt róla. Most is elég kellemes három napot töltöttünk ott lányomékkal, unokáimmal és egy baráti társasággal 5 szobát foglaltunk el. Az idő nagyon kellemes volt, nem volt kint sem hideg. Igaz a Kékestetőn még hó volt, odautazáskor kihasználtuk a közelségét.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 22.
10.házassági évfordulonkat töltöttük itt a feleségemmel.Gyönyörű környezet,tiszta kényelmes szoba.Udvarias segítőkész személyzettel találkoztunk.A szombat esti vacsora nem igazán izlett és az üdvözlő ital választéka és minősége nem volt megfelelő.Ezt a két dolgot leszámitva nagyon jól éreztük magunkat és tervezzük,hogy újra elmegyünk ide,

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 19.
Meglepetés kikapcsolódást szerveztem a férjemnek a 20. Házassági Évfordulónk alkalmából. Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat. Kifogástalan volt a szállás, az étkezés, a személyzet, MINDEN. Hálásan köszönjük a felejthetetlen 3 napot!

Értékelt: 2016. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon pozitív élményekkel távoztunk, a wellness részek nagyon jók, az ételek nagyon finomak és a választék is nagy, a személyzet is nagyon kedves és készséges volt, ami negatívum, hogy a franciaágyas elrendezésű standard kétágyas szobában amiben megszálltunk, az ágyak nagyon kényelmesek voltak, de folyamatosan szétcsúsztak, és bár a vacsora 21:00-ig tart, 20:20-kor a pincérek már elkezdték leszedni az asztalokat körülöttünk, és ez a csörömpölés azért elég zavaró volt.

Írisz TOP szállásértékelő
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda környéke nagyon kellemes, a levegő tiszta. A hotel felújítása folyamatban van. Az Erzsébet-szárny a régebbi, szerintem az is megfelelő. A Zsuzsanna-szárny korszerűbb szobái kényelmesebbek. Mi a régi részben voltunk, egyetlen kifogásom a szoba hőmérséklete volt. A 1125 szoba elhelyezkedésénél fogva hamar kihűlt és a fűtés központilag volt szabályozva, így igény szerint nem lehetett "ráfűteni".

Értékelt: 2016. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden nagyon szép tiszta volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek változatosak és finomak voltak!Biztos hogy vissza fogunk még menni!!!A parkolás nagyon könnyű és gyors volt!!!

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élőzenével, Benk Dénes előadásával, finn szauna használattal, húsvéti ételekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.18.
Siesta Vendégház
5 nap/4 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal
2017.01.10. - 2017.12.23.
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.21.
Gábor Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.10. - 2017.10.31.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, Aqualand és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.06.30.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.03.01. - 2017.05.31.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 13.525,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, rózsa bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, 1 üveg borral, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.06.22. - 2017.12.20.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.

Szállodák Parádfürdő környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)

ParádfürdőX