Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Írisz TOP szállásértékelő
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda környéke nagyon kellemes, a levegő tiszta. A hotel felújítása folyamatban van. Az Erzsébet-szárny a régebbi, szerintem az is megfelelő. A Zsuzsanna-szárny korszerűbb szobái kényelmesebbek. Mi a régi részben voltunk, egyetlen kifogásom a szoba hőmérséklete volt. A 1125 szoba elhelyezkedésénél fogva hamar kihűlt és a fűtés központilag volt szabályozva, így igény szerint nem lehetett "ráfűteni".

Értékelt: 2016. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden nagyon szép tiszta volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek változatosak és finomak voltak!Biztos hogy vissza fogunk még menni!!!A parkolás nagyon könnyű és gyors volt!!!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel személyzete kedves volt, az ellátás tökéletes volt. A büfévacsorák és büféreggelik kínálata és minősége is kielégítő volt! A szobában minden volt, amire szükség lehet, tökéletes kikapcsolódási helyszín, nyugodt környezetben.

Értékelt: 2016. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyermekeimmel kikapcsolódni pihenni szerettünk volna a zajos várostól messze. Ami nagyon is sikerült az Erzsébet Park Hotelnek köszönhetően. Gyönyörű környezet és tiszta levegő tárult elénk. A szálloda szolgáltatásai tökéletesen megfeleltek mindennek és nagyon jól éreztük magunkat. Köszönünk mindent a személyzetnek.

Értékelt: 2016. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki valaha is járt a környéken, annak nincs szüksége különös ajánlóra. Kies, békés, bút és gondokat elűző vidék. Kicsiny hazánkban majdnem vadregényesnek számító természeti környezetben egy tájba illő, régi korok hangulatát idéző kastélyban megszállni nem egy utolsó időtöltés. A wellness részleg minden normális igényt kielégít. Az ételek nagyon ízletesek voltak.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 28.
Nagyon szép fekvésű a hely ahol a hotel található.Ősszel gyönyörű a sokszínű hegyoldal.Nagyokat lehet sétálni a jó levegőn, vagy biciklizni.Ezután kellemes a wellnes részben lazítani.Udvarias személyzet maximálisan kiszolgálja a vendégeket.
A tiszta jól felszerelt szobában,monogramos ágyneműben kellemes a pihenés.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Gyönyörű őszi környezetben ünnepeltük a házassági évfordulónkat.A szoba tiszta volt és megfelelő hőmérsékletű(külön tetszett a monogramos ágynemű huzat.Az ételek finomak voltak és változatosak,a kiszolgálás hibátlan.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
A férjemmel pihentünk 4 napot a nyári nagy hajtás után a szállodában. Köszönjük a kedvességüket, udvariasságukat, a finom ételeket, a csendet és a nyugalmat. A környék gyönyörű, nagyokat sétáltunk. A wellness részleggel is elégedettek voltunk. Feltöltődve tértünk haza. Egyetlen negatívum, hogy a 4 nap alatt nem sikerült szabad időpontot találni masszázsra.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában (október 14-16.), ahová már most visszavágyunk. Pontos, gördülékeny ügyintézés, nagyszerű szoba, remek ellátás, csupa-csupa jó dolog, amit egy kisgyermek család csak kívánhat. Bátran ajánlom mindenkinek.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 13.
Hétvégére foglaltunk szállást a zenés est miatt.Nagyon jól éreztük magunkat,sokat táncoltunk.A személyzet nagyon kedves és segitőkész volt.A hotel és környezete nagyon szép.Ajánljuk mindenkinek.

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Eged Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, igény szerinti érkezéssel és távozással, internet elérhetőséggel
2017.08.17. - 2017.08.22.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, barlanglakás-belépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.23.
Villa Rigo Panzió
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 7.202 Ft,- /fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, várbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.11. - 2017.12.31.
Salvus Apartman
2-4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan kávé és tea fogyasztással, ajándék borral, parkolással, internet elérhetősggel
2016.12.28. - 2017.12.31.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.21.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 4 pincében borkóstolással, jacuzzi és infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, Aqualand és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.06.30.
2017.06.15. - 2017.09.01.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
D&A Apartmanház Egerszalók
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Augusztus 20. (min. 3 éj)
Nyár, üdülés, Egerszalók (min. 3 éj)
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)

ParádfürdőX