Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 9.
A szállás a 23-as főút mellett közvetlenül található,így bíztunk benne , hogy a szobánk nem arra esik, hiszen nagy teherautó forgalom van ezen az úton. Szerencsére nem ott kaptunk szobát. . . A szállás kényelmes és tiszta volt,a fürdőszoba tisztasága hagyott egy kis kivetnivalót. A szép újszerű csempén több helyen fekete penész volt látható.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 5.
A személyzet kiválló ,figyelmes és segítőkész az ételek finomak és változatossak. A wellnesz részlegen az élmény medence ritkán masszíroz, úgyhogy inkább csak medence:( . A szoba tiszta és rendezett az alulértékelés csak az ágyra vonatkozik,ugyanis kerekei vannak ,nem értettem miért. A bowlingpálya és abiliárdasztal is jó minőségü .

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda Erzsébet szárnyában volt a szobánk, aminek a berendezése egyszerű, minimális. A falak és a mennyezet hupikék színe egy borzalom! Úgy éreztem, hogy összenyomnak a falak. A fal sok helyen koszos volt, a festék pergett, ráférne egy kis felújítás. A minibárban összesen egy szénsavas és egy mentes víz volt. A TV lehetetlenül parányi, az ágy viszont nagyon kényelmes.

Knekató TOP szállásértékelő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 30.
Már többször is jártunk Parádon, és már akkor elhatároztuk, hogy egyszer az Erzsébet parkhotelben is megszállunk. Karácsonyi meglepetésként vásároltam a férjemnek. Az ágyak alvásra kényelmesek, de összebújni már nem lehet benne, mert belecsúszni a két ágy közötti résbe, aztán meg szét is gurulnak az ágyak. Az internet a Zsuzsanna szárnyban minősíthetetlenül rossz!

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 26.
A kiszolgálás, a személyzet nagyon rendben volt! Kisgyerekkel voltunk, vele is figyelmesek voltak! Viszont a gyereksarok elég egyszerű! Bár jelen esetben a hó és a szánkózás elterelte erről a hiányosságról a figyelmet. És a fürdőnél is hiányzik egy kis rész a gyerekeknek. Alapjába véve viszont meg voltunk elégedve a szállóda nyújtotta szolgáltatással.

Értékelt: 2017. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal érkeztünk a szállodába 2 éves évfordulónk ünneplésére, szép hely, kényelmes szoba fogadott. A vacsora és a reggeli változatos és nagyon finom volt! A wellness részleg felszerelt, és tökéletesen alkalmas a stressz levezetésére és a pihenésre. Összességében teljesen elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal, máskor is visszatérünk :)

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk el a szállodában, a szoba kényelmes és tágas volt, a személyzet nagyon segítőkész, a félpanzió bőséges és nagyon finom. A wellness és a bowling nagyon jó kikapcsolódást nyújtanak. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Ha tehetjük, visszamegyünk!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 14.
A szálloda elhelyezkedése kitűnő. A wellness részlegben kivéve az úszó medencét,minden szűk volt. Száraz gőz,aroma kabin,sókabin,valójában két főnek kényelmes,a jaccuzzi kár hogy műanyag medencés,mert kényelmetlen,az infra szauna megfelelő,a személyzet kedves,előzékeny,és segítőkész,az egész csapat nagyon szimpatikus volt a számunkra.

Értékelt: 2017. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
kellemes nyugodt kornyezet.Az elore betervezett turakat sajnos a hideg ellenere nem tudtuk megvalositani de koszonet a wellness lehetosegeinek, minden percet kihasznalva jol ereztuk magunkat.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 8.
Nagyon jól éreztük magunkat ,az ételek ízletesek és széles választék van. Az egyetlen ami nem tetszett az az ágy. Francia ágy néven két egyszemélyes ágy volt összetolva,mely így igen kényelmetlen egy fiatal párnak

Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Parádfürdő
2-3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, pünkösdi programokkal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.06.30.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éj 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, akciós belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.30.
Romantik Hotel
6 nap/5 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, múzeum- és fürdőbelépőkkel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes masszázzsal
2017.04.20. - 2017.09.01.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 5.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.23.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.08. - 2017.06.16.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.06.30.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2-3 éjszaka 29.966,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.01.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
D&A Apartmanház Egerszalók
Nyári hétköznapok (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)

ParádfürdőX