Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Az Erzsébet Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas pihenés
2024.11.29-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)
Kedvezményes pihenés
2024.12.01-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2015. szeptember 24.barátokkal járt itt
Köszönjük a szálloda összes dolgozójának a segítőkészségét, udvariasságukat és persze a kedvességüket. Külön az étteremben dolgozó Juhász Tamás Úrnak. Üdvözlettel, két nyugdíjas hölgy nevében.
Átlagos 2015. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Mikor elfoglaltuk a szobát, akkor vettük észre, hogy nincs klíma a szobákban. Szerintem a klíma alapvető dolog egy szállodában. Ezért is voltunk úgy vele, hogy mindegy hogy a szoba fekvése, hogy utcára, vagy a parkba nyílik,de nem így volt. Az utcafronti szobánkban,nem lehetett ablakot nyitni, mivel olyan nagy utcazaj volt, hogy még a tv-t sem hallottunk.
Erzsébet Park Hotel válasza
Kedves Vendégünk!

Engedje meg, hogy észrevételére, panaszára ezúton válaszolhassak. A jobb érthetőség kedvéért szeretnék egy két tényállást pontosítani annak érdekében, hogy mindenki számára érthető és világos legyen, mi is szolgáltatta a panasz levelének okát, tartalmát.
2015. augusztus 31., Ferenczi László, Erzsébet Park Hotel
Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Mi szeretjük a Mátrát. E tény függvényében a hely csodálatos. A "vízimádó" gyermekünk rendelkezésére álló összes vízfelület kisebb strand méretű, tiszta és változatos. Az ételek a szálloda besorolásának megfelelő választékot biztosítanak de ami a legfontosabb, hogy finomak.
Kiváló 2015. augusztus 4.családjával járt itt
Családommal 5 napot töltöttünk el a szálloda Erzsébet szárnyában. Az összefoglaló cím nem véletlen. Nagyon központos helyen van a szálló. A Kékes,Galyatető,Eger,Siroki vár,Recsk,Adrenalin park és még sorolhatnám,szinte pillanatok alatt elérhető. A kellemes túra vagy kaland parki bobozás stb.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - VendéglátásErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső kép
Kiváló 2015. július 6.gyerekekkel járt itt
a hely es a kornyek csodalatos,mink tavaszal jartunk it a hotel szemelyzet kivalo volt mindenben amit kerdesztunk nagyon segito kezek voltal, a elatas regeli vacsora kituno menu valasztas volt ami szajnak kelet mindenbol volt bosegesen.a wellnes resz szep es tiszta volt mind a szobak is csak ajalani tudom eszt a hotelt
Kiváló 2015. június 24.családjával járt itt
Több alkalommal jártunk már a szállodában,szívesen járunk vissza. A gyermekeknek nagyon tetszett a wellness, a kinti medence, a finom és bőséges ételek. A személyzet segítőkész. A szálloda berendezése otthonos és minden igényt kielégítő. Őszintén ajánlom mindazoknak, akik kellemes szép környezetben szeretnék eltölteni nyaralásukat.
Kiváló 2015. június 23.családjával járt itt
Kétszer jártunk már a szállodában, ahol egyszer az Erzsébet szárnyban egyszer pedig a Zsuzsanna szárnyban foglaltunk szobát. A wellness szuper, az ételválasztékot lehetne bővíteni. Az ételek finomak és bőségesek. Az étterem személyzete segítőkész. A gyerekeknek különösen a tetszett, a bowling és a billiárd.
Kiváló 2015. június 23. járt itt
Nagyszerű környezetben kiváló személyzettel működő szálloda. A Zsuzsanna szárnyban kaptunk szállást, nagyon szép volt a szoba. A személyzet kedves, a szálloda nívós berendezésű, a wellness igazán megnyerő, szép. Az éttermi rész is tetszett, az ételválasztékot lehetne bővíteni.
2015. május 27.a párjával járt itt
Május 11- 21 között 10 éjszakát töltöttünk férjemmel ezen a csodálatos üdülőhelyen. Elsősorban a táj, a környezet, másodsorban a mofetta lehetősége vonzott bennünket, mivel ettől a gyógykúrától hosszabb távon is pozitív hatásokat várunk. A modern Zsuzsanna szárnyban nyertünk elhelyezést, amely egy gyönyörű parkban található.
Kiváló 2015. május 25.gyerekekkel járt itt
Májusban jártam itt, Fiammal, Lányommal és családjukkal, 5 unokámmal. Csodás környezet. Nagyon szép, tiszta szobák. Az apartman tökéletes, klíma nélkül kicsit ugyan meleg. Félpanziós ellátás tökéletes,finom, sokrétű választási lehetőséggel. Délben fizetős ebédelési lehetőség. Nagyon jó wellness részleg, kettő is a két szárnyban.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső képErzsébet Park Hotel Parádfürdő - EgyébErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Szórakozás/SportErzsébet Park Hotel Parádfürdő - Külső kép
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen
3244 ParádfürdőKossuth L. u. 372.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • kávézó • bár