Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel személyzete kedves volt, az ellátás tökéletes volt. A büfévacsorák és büféreggelik kínálata és minősége is kielégítő volt! A szobában minden volt, amire szükség lehet, tökéletes kikapcsolódási helyszín, nyugodt környezetben.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyermekeimmel kikapcsolódni pihenni szerettünk volna a zajos várostól messze. Ami nagyon is sikerült az Erzsébet Park Hotelnek köszönhetően. Gyönyörű környezet és tiszta levegő tárult elénk. A szálloda szolgáltatásai tökéletesen megfeleltek mindennek és nagyon jól éreztük magunkat. Köszönünk mindent a személyzetnek.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki valaha is járt a környéken, annak nincs szüksége különös ajánlóra. Kies, békés, bút és gondokat elűző vidék. Kicsiny hazánkban majdnem vadregényesnek számító természeti környezetben egy tájba illő, régi korok hangulatát idéző kastélyban megszállni nem egy utolsó időtöltés. A wellness részleg minden normális igényt kielégít. Az ételek nagyon ízletesek voltak.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 28.
Nagyon szép fekvésű a hely ahol a hotel található.Ősszel gyönyörű a sokszínű hegyoldal.Nagyokat lehet sétálni a jó levegőn, vagy biciklizni.Ezután kellemes a wellnes részben lazítani.Udvarias személyzet maximálisan kiszolgálja a vendégeket.
A tiszta jól felszerelt szobában,monogramos ágyneműben kellemes a pihenés.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Gyönyörű őszi környezetben ünnepeltük a házassági évfordulónkat.A szoba tiszta volt és megfelelő hőmérsékletű(külön tetszett a monogramos ágynemű huzat.Az ételek finomak voltak és változatosak,a kiszolgálás hibátlan.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
A férjemmel pihentünk 4 napot a nyári nagy hajtás után a szállodában. Köszönjük a kedvességüket, udvariasságukat, a finom ételeket, a csendet és a nyugalmat. A környék gyönyörű, nagyokat sétáltunk. A wellness részleggel is elégedettek voltunk. Feltöltődve tértünk haza. Egyetlen negatívum, hogy a 4 nap alatt nem sikerült szabad időpontot találni masszázsra.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában (október 14-16.), ahová már most visszavágyunk. Pontos, gördülékeny ügyintézés, nagyszerű szoba, remek ellátás, csupa-csupa jó dolog, amit egy kisgyermek család csak kívánhat. Bátran ajánlom mindenkinek.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 13.
Hétvégére foglaltunk szállást a zenés est miatt.Nagyon jól éreztük magunkat,sokat táncoltunk.A személyzet nagyon kedves és segitőkész volt.A hotel és környezete nagyon szép.Ajánljuk mindenkinek.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 13.
Gyönyörű az új szárny (is), nagyon kényelmes a szoba. A hotel sok szempontból a besorolásánál magasabb szintű kényelmet nyújt, de egy-két dologban elmarad a várttól - pl. hidegek az összekötő folyosók. néhány berendezési tárgy elhasználódott. Sokféle étel közül lehet választani a svédasztalos rendszerben is, mindig van vegetáriánus fogás is és nem a sok helyen szokványos rántott karfiol, hanem jó minőségű, egészséges és finom ételek.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
Hétfőtöl-péntekig kiválóan pihentünk,utána jöttek a kisgyermekes családok és felpezsditették a Szálló csendes életét.
Erzsébet-szárnyban a jakuzzit ki lehetne cserélni egy jóval nagyobbra,modernebbre.
A felszolgálok előtt le a kalappal!!!
Az ételek finomak voltak,amint valamelyikből hiányzott azonnal pótolták.
Csak ajánlani tudom MINDENKINEK!

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Villa Rigo Panzió
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 7.202 Ft,- /fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, várbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.11. - 2017.12.31.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness fürdőzéssel, gasztrokiruccanással, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.05.31.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élőzenével, Benk Dénes előadásával, finn szauna használattal, húsvéti ételekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.18.
Imola Udvarház
2-5 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kóstolóval, éjszakák számától függően egyéb extrákkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.15. - 2017.12.24.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3-4 éjszaka 9.450,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekeknek játszószobával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs-kuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.23.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2015.10.29. - 2017.06.15.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, Aqualand és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.06.30.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.

Szállodák Parádfürdő környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)

ParádfürdőX