Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 13.
Gyönyörű az új szárny (is), nagyon kényelmes a szoba. A hotel sok szempontból a besorolásánál magasabb szintű kényelmet nyújt, de egy-két dologban elmarad a várttól - pl. hidegek az összekötő folyosók. néhány berendezési tárgy elhasználódott. Sokféle étel közül lehet választani a svédasztalos rendszerben is, mindig van vegetáriánus fogás is és nem a sok helyen szokványos rántott karfiol, hanem jó minőségű, egészséges és finom ételek.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
Hétfőtöl-péntekig kiválóan pihentünk,utána jöttek a kisgyermekes családok és felpezsditették a Szálló csendes életét.
Erzsébet-szárnyban a jakuzzit ki lehetne cserélni egy jóval nagyobbra,modernebbre.
A felszolgálok előtt le a kalappal!!!
Az ételek finomak voltak,amint valamelyikből hiányzott azonnal pótolták.
Csak ajánlani tudom MINDENKINEK!

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szép szeptemberi hosszú hétvégét töltöttem itt baráti társasággal. A szálloda Erzsébet szárnyában voltunk elhelyezve, a szoba kényelmes, tiszta volt. Igaz, hogy a főútra nézet, de nem vot zavaró az autók zaja, zárt ablaknál nem igen hallatszott. A wellness részlegben elég macera, hogy lifttel, folyosókon keresztül kell az egyikből a másikba menni, ráadásul a törülközőt csak a távolabbi szárnyban tudtuk átvenni.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Nagyon családias szálloda kitűnō elhelyezkedéssel....A tisztaság nem túl jó.Kicsit lelakott főleg az Erzsébet szárny.Az ételek egyhangúak....

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Ez év tavaszán úgy gondoltuk mi hetvenes házaspár-innen az ország keleti csücskéből -felmegyünk a hegyekbe. Kinéztük az Erzsébet Park Hotelt. Nem is csalódtunk a látnivalókban,a környezetben. Belépve a szobába,rögtön a kilátást akartam megnézni-de feldeszkázott állványba,s zöld hálóba ütköztünk-illetve ütköztünk volna-de az ablak zárva.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 1.
Jól éreztük magunkat,reméljük még máskor is eltudunk jönni.ez az a hely amit másoknak is szívesen fogunk ajánlani. Köszönettel. Vida Anna es Miksi Attila

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23.
A hotel nagyon szép környezetben helyezkedik el, ideális környezet túrákhoz, sétákhoz, pihenéshez. Az étteremben véleményem szerint más hasonló kategóriájú szállodákhoz képest kisebb a kínálat, viszont nagyon finomak az ételek, egyikben sem csalódtunk. A wellness részleg elég kicsi, de nyáron ezt a kinti medence kárpótolja.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
Egyetlen éjszakát töltöttünk a hotelben, egy remek csomag keretében amely lehetőséget nyújtott korai érkezésre, és késői távozásra. Ebből adódóan két teljes napot töltöttünk az Erzsébet Park Hotelben így belefért a wellness, a kerékpározás, a túrázás, az asztalitenisz és egy romantikus esti séta is. A wellness szolgáltatások kitűnőek, a szálloda parkja egyszerűen fantasztikus.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
A szálloda elhelyezkedése egy csodálatos helyen van, lenyűgöző a kilátás. A személyzet udvarias és figyelmes. Az étterem a sok vendég ellenére profi volt! Szívesen ajánlom mindenkinek! Kati

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
Három éjszakát töltöttünk az Erzsébet szárnyban gyermekeinkkel. Gyönyörű környezetben jól megközelíthető a szálloda. A szálloda és környéke nagyon rendezett és tiszta volt. Udvarias segítőkész a személyzet. Büfé reggeli és a büfévacsora nagyon választékos és ízletes volt, mindegyikünk megtalálta a neki megfelelő ételeket.

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Gábor Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.10. - 2017.10.31.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.12. - 2017.03.31.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.03.01. - 2017.05.31.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szombaton disznóvágás teljes ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, egy kancsó egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.13. - 2017.04.09.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, kedveménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.07.27.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/ 2 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.23. - 2017.03.28.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
6 nap/5 éjszaka 4.480,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2017.03.01. - 2017.09.30.
2017.06.15. - 2017.09.01.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
D&A Apartmanház Egerszalók
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Augusztus 20. (min. 3 éj)
Nyár, üdülés, Egerszalók (min. 3 éj)
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)

ParádfürdőX