Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 1.
Jól éreztük magunkat,reméljük még máskor is eltudunk jönni.ez az a hely amit másoknak is szívesen fogunk ajánlani. Köszönettel. Vida Anna es Miksi Attila

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23.
A hotel nagyon szép környezetben helyezkedik el, ideális környezet túrákhoz, sétákhoz, pihenéshez. Az étteremben véleményem szerint más hasonló kategóriájú szállodákhoz képest kisebb a kínálat, viszont nagyon finomak az ételek, egyikben sem csalódtunk. A wellness részleg elég kicsi, de nyáron ezt a kinti medence kárpótolja.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
Egyetlen éjszakát töltöttünk a hotelben, egy remek csomag keretében amely lehetőséget nyújtott korai érkezésre, és késői távozásra. Ebből adódóan két teljes napot töltöttünk az Erzsébet Park Hotelben így belefért a wellness, a kerékpározás, a túrázás, az asztalitenisz és egy romantikus esti séta is. A wellness szolgáltatások kitűnőek, a szálloda parkja egyszerűen fantasztikus.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
A szálloda elhelyezkedése egy csodálatos helyen van, lenyűgöző a kilátás. A személyzet udvarias és figyelmes. Az étterem a sok vendég ellenére profi volt! Szívesen ajánlom mindenkinek! Kati

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
Három éjszakát töltöttünk az Erzsébet szárnyban gyermekeinkkel. Gyönyörű környezetben jól megközelíthető a szálloda. A szálloda és környéke nagyon rendezett és tiszta volt. Udvarias segítőkész a személyzet. Büfé reggeli és a büfévacsora nagyon választékos és ízletes volt, mindegyikünk megtalálta a neki megfelelő ételeket.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16.
Az elhelyezés igen csábítónak tűnt, csak sajnos nem volt erkély a szobához. Szeptember közepén az igen meleg időben a szoba hűtése lehetetlen volt. A tisztaság kifogástalan volt, az étterem szintén. A választható ételek szerintem minden kényes igényt is kielégítettek az ízükkel együtt. A külső és belső medencék hívogatóak voltak és kellemesek.

Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben fekvő,erdő,tiszta levegő és nagyon udvarias kiszolgálást tapasztaltunk.Az ételek nagyon finomak,és bőséges volt a választék.Tiszta rendezett hely,a kikapcsolódáshoz teljessen megfelelő.Ismerőseimnek is ajánlom és visszatérő vendégek leszünk.
Köszönjük szépen a vendéglátást

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 13.
7 éjszaka voltunk a parádfürdői Erzsébet Park Hotel vendégei a Zsuzsanna szárnyban. A természet nyújtotta élménnyel igyekszik versenyezni a szálloda, melynek szobája tiszta és tágas volt. A személyzete is udvarias. Jó,hogy tájjellegű ételek is voltak,mert egyébként eléggé egyhangú volt a választék. A fürdőben a fényterápiás aromakabint,a sókabint és a pezsgőfürdőt élveztük leginkább.

2016. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen lévő szálloda, nagyon egyhangú étkeztetéssel, gyakran szinte minden nap ugyanaz a reggeli és a vacsora . Nincsenek szezonális gyümölcsök feltéve, sajnos a cukrász megbetegedhetett mert a túrós gombóc és a túrós sütemény mindkét nap ízetlen és savanyú volt .

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5.
Másodszor nyaraltam az Erzsébet Park Hotelban Parádfürdőn. Gyönyörű környezet, rendkívül bőséges és finom ételek, udvarias személyzet, kellemesen hangulat, tisztaság jellemzi. Mindenkinek tudom ajánlani, de főleg azoknak, akik nyugalomra, pihenésre vágynak. Biztos, hogy vissza fogok még ide jönni.

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éj 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, akciós belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.30.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.01.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2015.10.29. - 2017.06.15.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.21.
Villa Rigo Panzió
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 7.202 Ft,- /fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, várbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.11. - 2017.12.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, kerékpárbérléssel, kalandpark belépővel, dzsiptúrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.05.31.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.30.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.03. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavaszi csomag családoknak (min. 2 éj)
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Augusztusi nyaralás (min. 4 éj)

ParádfürdőX