Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 28.
Nagyon szép fekvésű a hely ahol a hotel található.Ősszel gyönyörű a sokszínű hegyoldal.Nagyokat lehet sétálni a jó levegőn, vagy biciklizni.Ezután kellemes a wellnes részben lazítani.Udvarias személyzet maximálisan kiszolgálja a vendégeket.
A tiszta jól felszerelt szobában,monogramos ágyneműben kellemes a pihenés.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Gyönyörű őszi környezetben ünnepeltük a házassági évfordulónkat.A szoba tiszta volt és megfelelő hőmérsékletű(külön tetszett a monogramos ágynemű huzat.Az ételek finomak voltak és változatosak,a kiszolgálás hibátlan.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
A férjemmel pihentünk 4 napot a nyári nagy hajtás után a szállodában. Köszönjük a kedvességüket, udvariasságukat, a finom ételeket, a csendet és a nyugalmat. A környék gyönyörű, nagyokat sétáltunk. A wellness részleggel is elégedettek voltunk. Feltöltődve tértünk haza. Egyetlen negatívum, hogy a 4 nap alatt nem sikerült szabad időpontot találni masszázsra.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában (október 14-16.), ahová már most visszavágyunk. Pontos, gördülékeny ügyintézés, nagyszerű szoba, remek ellátás, csupa-csupa jó dolog, amit egy kisgyermek család csak kívánhat. Bátran ajánlom mindenkinek.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 13.
Hétvégére foglaltunk szállást a zenés est miatt.Nagyon jól éreztük magunkat,sokat táncoltunk.A személyzet nagyon kedves és segitőkész volt.A hotel és környezete nagyon szép.Ajánljuk mindenkinek.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 13.
Gyönyörű az új szárny (is), nagyon kényelmes a szoba. A hotel sok szempontból a besorolásánál magasabb szintű kényelmet nyújt, de egy-két dologban elmarad a várttól - pl. hidegek az összekötő folyosók. néhány berendezési tárgy elhasználódott. Sokféle étel közül lehet választani a svédasztalos rendszerben is, mindig van vegetáriánus fogás is és nem a sok helyen szokványos rántott karfiol, hanem jó minőségű, egészséges és finom ételek.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
Hétfőtöl-péntekig kiválóan pihentünk,utána jöttek a kisgyermekes családok és felpezsditették a Szálló csendes életét.
Erzsébet-szárnyban a jakuzzit ki lehetne cserélni egy jóval nagyobbra,modernebbre.
A felszolgálok előtt le a kalappal!!!
Az ételek finomak voltak,amint valamelyikből hiányzott azonnal pótolták.
Csak ajánlani tudom MINDENKINEK!

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szép szeptemberi hosszú hétvégét töltöttem itt baráti társasággal. A szálloda Erzsébet szárnyában voltunk elhelyezve, a szoba kényelmes, tiszta volt. Igaz, hogy a főútra nézet, de nem vot zavaró az autók zaja, zárt ablaknál nem igen hallatszott. A wellness részlegben elég macera, hogy lifttel, folyosókon keresztül kell az egyikből a másikba menni, ráadásul a törülközőt csak a távolabbi szárnyban tudtuk átvenni.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Nagyon családias szálloda kitűnō elhelyezkedéssel....A tisztaság nem túl jó.Kicsit lelakott főleg az Erzsébet szárny.Az ételek egyhangúak....

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Ez év tavaszán úgy gondoltuk mi hetvenes házaspár-innen az ország keleti csücskéből -felmegyünk a hegyekbe. Kinéztük az Erzsébet Park Hotelt. Nem is csalódtunk a látnivalókban,a környezetben. Belépve a szobába,rögtön a kilátást akartam megnézni-de feldeszkázott állványba,s zöld hálóba ütköztünk-illetve ütköztünk volna-de az ablak zárva.

Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Parádfürdő
2-3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, pünkösdi programokkal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.21.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, Aqualand és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitness terem, wellness részleg és szaunavilág használattal, fürdőköpennyel, masszázskuponnal, játszótérrel és játszószobával, parkolással, internet eléréssel
2017.04.25. - 2017.06.30.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.06.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.06.30.
Castellum Hotel Hollókő
Hollókő
4 nap/3 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fitness használattal, játszószobával, turisztikai kiadványokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.28. - 2017.06.15.
Hotel Anna
Mátrafüred
3-7 éjszaka 9.643,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.09.03.
Imola Udvarház
2-5 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kóstolóval, éjszakák számától függően egyéb extrákkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.15. - 2017.12.24.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 11.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2017.01.03. - 2017.12.21.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
D&A Apartmanház Egerszalók
Nyári hétköznapok (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)

ParádfürdőX