Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 29.
Csapatépítőnket szerveztük az Erzsébet Park Hotelbe. A csapat egyik fele pesti, a másik debreceni, így félúton találkoztunk. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A szobák nem a legszebbek és legkényelmesebbek, de többen közülünk jártunk már itt magán úton is, így tisztában voltunk ezzel. Az ár-érték arány kiváló.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 19.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a szállodában.A személyzet nagyon segítőkész volt.A wellness nagyon kellemes,bár nagyon zsúfolt lehet telt ház esetén.Az úszó medencék kicsit hidegek.Az ételek viszont nagyon finomak voltak. Köszönjük!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 16.
A szállással meg voltunk elégedve, sajnos az ídő miatt a külső medencét lezárták. Az étkezésnél lenne egy kis észrevétel: talán nem kellene az előző svédasztalnál megmaradt dolgokat újrahasznosítani a következő étkezésnél. Rendkívül kreatív a szakács!

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Két wellness részleg is van, kaptunk fürdőköpenyt és külön szauna törülközőt, a vízből kilátás a nagy csöndes parkra, amelyben kinti medence is van, valamint patak. Finom és sokféle svédasztalos étkezéseket kaptunk. Közelben szép kirándulóhelyek, tanösvény, Siroki vár, Magyarország legmagasabb vízesése, Recsk emlékhely, a faluban népi bemutatóhelyek.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Az Erzsébet Park Hotel visszatérő Vendégei vagyunk. A Férjemmel az eljegyzésünket és az esküvőnket is itt ünnepeltük meg. Utoljára május utolsó hétvégéjére foglaltunk szobát de most elhoztuk a Barátainkat is. Mind a három alkalommal nagyon jól éreztük magunkat. Három különböző szobában voltunk mind megfelelt számunkra.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 1.
Nagyon sajnaljuk, hogy ezen a gyönyörüen fekvö szallashelyen es csodalatosan tervezett parkositassal,- ilyen keves sulyt fektetnek a szemelyzet tovabbkepzesere. Feltünö es ertekelescsökkentö hibak:
Min. 20 fele vörösbor ajanlat, de a kicsit is igenyes vendeg nem tudja elvezni mert mindet jeg hidegen szervirozzak.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Kettesben, a férjemmel töltöttünk pár nyugodt napot ebben a csendes, gyönyörű kilátással rendelkező hotelben. A személyzet kedves, udvarias volt, a szobák és a park is szépen rendezett. Az ételek nagyon finomak, széles a választék. Több medencével rendelkezik, így a szállóvendégek létszáma sem okozott problémát. Egy negatívum volt számunkra: a wellness részleg 21 órakor bezár.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 25.
A férjemmel ketten voltunk a hotelben ,nagyon szép parkosított környezetben található. A környéken remek kiránduló útvonalak vannak,s egy hosszú séta után jólesik egy kis jakuzziban való ellazulás,szaunázás. Sajnos a kültéri medence még le volt takarva. A személyzet kedves, a szobák tiszták én hiányoltam a fürdőszobából egy hajszárítót.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 25.
Parádfürdőre érkezve elénk tárul a parkos-erdős környezetbe ágyazott - középkori Német városkák lakóházait idéző - magában fachwerk stílust ötvöző, mutatós Erzsébet Park Szálló. A hotel két részből áll, az utcafronti elegánsabb Erzsébet-, és a park felőli, szerényebb kialakítású Zsuzsanna szárnyból, melyeket - télen fűtött - üvegfolyosó köt össze.

Értékelt: 2016. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kedvesemnek szülinapi ajándékként foglaltam le 3 nap 2 éjszakát a hotelben, csomag keretében. A foglalásnál említettem, hogy erkélyes szobát szeretnénk. A csomagból kimaradt az üdvözlőital, a Mátrasegway utalványt külön kérni kellett, de alapvetően ez a csomag legnagyobb átverése. Semmit nem mondanak róla, csak hogy mehetünk a kuponnal Mátrafüredre, és ott majd felhasználhatjuk.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermeksarok használattal, segway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.06. - 2017.02.28.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szombaton disznóvágás teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, egy kancsó egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.13. - 2017.04.09.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.21.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, minigolffal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.20.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal
2016.01.02. - 2017.12.23.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.05.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness- és szabadidős programokkal, terepsegway vagy hegyikerékpár ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.17.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy választott ellátással, kedvezményes fürdőbelépő vásárlási lehetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
2017.03.01. - 2017.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Téli wellness (min. 2 éj)

ParádfürdőX