Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 13.
7 éjszaka voltunk a parádfürdői Erzsébet Park Hotel vendégei a Zsuzsanna szárnyban. A természet nyújtotta élménnyel igyekszik versenyezni a szálloda, melynek szobája tiszta és tágas volt. A személyzete is udvarias. Jó,hogy tájjellegű ételek is voltak,mert egyébként eléggé egyhangú volt a választék. A fürdőben a fényterápiás aromakabint,a sókabint és a pezsgőfürdőt élveztük leginkább.

2016. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen lévő szálloda, nagyon egyhangú étkeztetéssel, gyakran szinte minden nap ugyanaz a reggeli és a vacsora . Nincsenek szezonális gyümölcsök feltéve, sajnos a cukrász megbetegedhetett mert a túrós gombóc és a túrós sütemény mindkét nap ízetlen és savanyú volt .

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5.
Másodszor nyaraltam az Erzsébet Park Hotelban Parádfürdőn. Gyönyörű környezet, rendkívül bőséges és finom ételek, udvarias személyzet, kellemesen hangulat, tisztaság jellemzi. Mindenkinek tudom ajánlani, de főleg azoknak, akik nyugalomra, pihenésre vágynak. Biztos, hogy vissza fogok még ide jönni.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4.
A szobával maximálisan elégedettek voltunk, kényelmesen elfértünk mind a négyen. Az ellátás félpanzió keretében bőséges, választékos. A személyzet udvarias, segítőkész.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 3.
Csodálatos helyen Parádon töltöttem 3 napot családommal. Minden szép és jó volt kivéve 2 dolgot. Az erzsébet szárnyba mentünk fürdeni az ajtó után rögtön lépcső ahol a bokám ki is ment a mai napig sebészetre járok vele. A másik < a szállodák 99 százalékában a távozás napján a fürdő még estig használható > ezt leszámítva csodálatos 3 nap volt.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
A párom és én már több éve járunk vissza erre a csodálatos helyre! Őszintén megmondom csak jókat tudok írni róluk! Nagyon szép hely,udvarias személyzet és nagyon finom ételek! Aki igazi kikapcsolódásra vágyik kerese fel ezt a helyet higgyék el megéri!!!

Értékelt: 2016. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely csodálatos és a Welness részleg is nagyon jó, de a személyzet szakképzetlen, mindenhol várni kell úgy a vendéglátó egységekben mint a wellnessben (ebédelni mentem, vacsorázni mentem felirattal találkozni). A reggeli és a vacsora szinte ehetetlen. A reggelinél a tojásrántotta minden reggel leégetve és ez felkaparva feltálalva, a kalács belűről finom és puha de a szélét le kell vágni mert olyan kemény.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
A hotel elhelyeszkedése igazán remek, gyönyörű erdős, fás, ősparkos. A mi szobánk a kertre nézett. A szolgáltatásokkal- wellnes részleggel nagyon meg voltunk elégedve. Rengeteg medence, amire nem is számítottunk- élmény, 2 jakuzi, nagy úszó, kinti nagy medence, és még egy beltéri. Sokkal többet kaptam mint amire számítottam.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Tetszett a környezet, a kilátás, nyugodt, pihentető légkörben teltek napjaink. Amit hiányoltunk az a kisgyermekek részére a gyermekmedence,ezt hiányoltuk mind a kinti, mind pedig a benti részlegben!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14.
Augusztusban élménydús napokat töltöttünk a parádfürdői Erzsébet Hotelben. Nagyon tetszett a csodálatos környezet és a szálloda szolgáltatásai. Kétszer is részt vettünk a Hotel által kínált túravezetésen, így megismerhettük a település értékeit. Finom ételek közül válogathattunk, élvezhettünk a wellness részlegeket. A személyzet figyelmes és udvarias volt.

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
5 nap/4 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal
2017.01.10. - 2017.12.23.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.01. - 2017.12.23.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 3.646,- Ft/fő/éj ártól: szállás választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2016.10.01. - 2017.04.30.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
Akár 1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2017.05.01. - 2017.06.01.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Szilvásvárad kártyával, programokkal, internet elérhetőséggel
2017.03.09. - 2017.05.28.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.05.31.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness fürdőzéssel, gasztrokiruccanással, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.

Szállodák Parádfürdő környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)

ParádfürdőX