Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
Nagyon szuper három napot töltöttünk el az Erzsébet Park Hotel jóvoltából Parádfürdőn.A hotel maga, az ellátás, az ételek, a környezet mind kielégítőek voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3.
Ezt a szálláshelyet csak ajánlani tudom mindenkinek. Csodálatos környezetben, kiváló szálloda, aranyos személyzet, kiváló ár/érték arány. Kisgyerekeinkkel egy eseménydús nyaralást töltöttünk itt, de a nagyobbak is feltalálták magukat. Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon csalódottak voltunk a kapott szoba miatt. Az Erzsébet szárnyban foglaltunk szobát. A kapott szoba a földszinten a zajos, forgalmas főút mellett helyezkedett el. Kicsi ablak, mely csak nyíló funkcióval készült, sötétség, dohos, penészes falak és levegő, valamint nagy forgalmi zaj jellemezte. Ha legalább folyamatosan szellőztetni lehetett volna.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 27.
Számunkra felejthetetlen hétvégét tölthettünk el családommal együtt az Erzsébet Hotelben. A környezet, a hotel udvara lenyűgöző! Minden igényt kielégítő "kényeztetésben" volt részünk! A hotel dolgozói mindenben segítségünkre voltak! A felszolgált ételek ízvilága nagyon egyedi és megnyerő volt! A fürdőzés,a kikapcsolódás, a szórakozás adta lehetőségek, a szabadidős programok mind-mind kiválóak!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 27.
Gyönyörű környezetben elhelyezkedő szálloda. Csend,és nyugalom. Aki túrázni szeret, annak kihagyhatatlan hely a Mátra. Az ellátás bőséges és változatos, csak kicsit zsúfolt ha telt ház van. Wellness része, és külső medencéje a nap, és vízimádóknak is kedvére van. / persze csak ha jó idő van/. Mi szerencsések voltunk, remek idő volt, nagyon jól éreztük magunkat.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 22.
Általában minden tetszett. Nagyon finomak voltak az ételek, nagyon tetszettek a tematikus vacsorák. Nagyon szép a környezet. Egyetlen negatív észrevétel: Az érkezés napján reggel 7:00 és este 18:00 között le volt zárva a 24-es út Parádsasvár és a Galyatetői elágazás között. (Ez a szálloda recepcióján jól láthatóan fel volt tüntetve)
Jó lett volna, ha ezen a hétvégén érkező vendégeknek erről egy értesítést küldtek volna.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 19.
Minden általunk igénybe vett szolgáltatással teljes mértékben elégedettek voltunk. Unokáink is megtalálták a nekik megfelelő szórakozási lehetőségeket. Az étkezés csak
azért kapott jó értékelést,mert a kedvenc reggelim a tojásrántotta időnként leégett, keserű volt. Minden más tökéletes volt. Remélem ez a kritika csak segítheti a tökéletes ellátást.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Gyönyörü környezet,kitünő körülménye,jó megközelíthetőség. Szaunavilág kitünő,tiszta,rendezett, elégséges.Gyerekbarát. Wellnese kitünő, tiszta,bár néha zsúfolt,bár ez időjárás függő. Bármikor szivesen visszajövük és bárkinek jószívvel ajánljuk.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 9.
Csodás környezetben lévő patinás szálloda /Erzsébet szárny/ és az újabb építésű /Zsuzsanna szárny/függő folyosóval összekötve minden évszakban kitűnő választás. Kimondottan ajánlott az apartman erkélyes kertre néző szobája ,5 ággyal,3 gyerek + 2 felnőtt részére, mi ilyenben voltunk az unokákkal. Külső belső medencék + wellness, sport lehetőségek, kölcsönzések stb.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 29.
A szálloda elhelyezkedése csodálatos. Sokkal többet ki lehetne hozni ebből a kis ékszerdobozból. A recepciós hölgy érkezésünkor azt se tudta merre van arccal; másodszorra sikerült neki elmondani, hogyan tudunk leparkolni és a szálláshelyünket így is keresgélnünk kellett. Elfelejtette elmondani az akciókat amik a csomaghoz tartoztak, így az egy óra ingyen kerékpárt és az üdvözlőitalt-ezt az utolsó napon én kértem el.

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éj 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, akciós belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.30.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.05.31.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.28. - 2017.05.01.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3-4 éjszaka 9.450,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekeknek játszószobával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázzsal, arckezeléssel, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.03.01. - 2017.05.31.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő bekészítéssel, fürdőbelépővel, Turizmus kártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.20. - 2017.12.18.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezménnyel, kikapcsolódási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.05.31.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élőzenével, Benk Dénes előadásával, finn szauna használattal, húsvéti ételekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.18.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.

Szállodák Parádfürdő környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)

ParádfürdőX