Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 1.
Jól éreztük magunkat,reméljük még máskor is eltudunk jönni.ez az a hely amit másoknak is szívesen fogunk ajánlani. Köszönettel. Vida Anna es Miksi Attila

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23.
A hotel nagyon szép környezetben helyezkedik el, ideális környezet túrákhoz, sétákhoz, pihenéshez. Az étteremben véleményem szerint más hasonló kategóriájú szállodákhoz képest kisebb a kínálat, viszont nagyon finomak az ételek, egyikben sem csalódtunk. A wellness részleg elég kicsi, de nyáron ezt a kinti medence kárpótolja.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
Egyetlen éjszakát töltöttünk a hotelben, egy remek csomag keretében amely lehetőséget nyújtott korai érkezésre, és késői távozásra. Ebből adódóan két teljes napot töltöttünk az Erzsébet Park Hotelben így belefért a wellness, a kerékpározás, a túrázás, az asztalitenisz és egy romantikus esti séta is. A wellness szolgáltatások kitűnőek, a szálloda parkja egyszerűen fantasztikus.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
A szálloda elhelyezkedése egy csodálatos helyen van, lenyűgöző a kilátás. A személyzet udvarias és figyelmes. Az étterem a sok vendég ellenére profi volt! Szívesen ajánlom mindenkinek! Kati

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
Három éjszakát töltöttünk az Erzsébet szárnyban gyermekeinkkel. Gyönyörű környezetben jól megközelíthető a szálloda. A szálloda és környéke nagyon rendezett és tiszta volt. Udvarias segítőkész a személyzet. Büfé reggeli és a büfévacsora nagyon választékos és ízletes volt, mindegyikünk megtalálta a neki megfelelő ételeket.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16.
Az elhelyezés igen csábítónak tűnt, csak sajnos nem volt erkély a szobához. Szeptember közepén az igen meleg időben a szoba hűtése lehetetlen volt. A tisztaság kifogástalan volt, az étterem szintén. A választható ételek szerintem minden kényes igényt is kielégítettek az ízükkel együtt. A külső és belső medencék hívogatóak voltak és kellemesek.

Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben fekvő,erdő,tiszta levegő és nagyon udvarias kiszolgálást tapasztaltunk.Az ételek nagyon finomak,és bőséges volt a választék.Tiszta rendezett hely,a kikapcsolódáshoz teljessen megfelelő.Ismerőseimnek is ajánlom és visszatérő vendégek leszünk.
Köszönjük szépen a vendéglátást

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 13.
7 éjszaka voltunk a parádfürdői Erzsébet Park Hotel vendégei a Zsuzsanna szárnyban. A természet nyújtotta élménnyel igyekszik versenyezni a szálloda, melynek szobája tiszta és tágas volt. A személyzete is udvarias. Jó,hogy tájjellegű ételek is voltak,mert egyébként eléggé egyhangú volt a választék. A fürdőben a fényterápiás aromakabint,a sókabint és a pezsgőfürdőt élveztük leginkább.

2016. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen lévő szálloda, nagyon egyhangú étkeztetéssel, gyakran szinte minden nap ugyanaz a reggeli és a vacsora . Nincsenek szezonális gyümölcsök feltéve, sajnos a cukrász megbetegedhetett mert a túrós gombóc és a túrós sütemény mindkét nap ízetlen és savanyú volt .

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5.
Másodszor nyaraltam az Erzsébet Park Hotelban Parádfürdőn. Gyönyörű környezet, rendkívül bőséges és finom ételek, udvarias személyzet, kellemesen hangulat, tisztaság jellemzi. Mindenkinek tudom ajánlani, de főleg azoknak, akik nyugalomra, pihenésre vágynak. Biztos, hogy vissza fogok még ide jönni.

Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Parádfürdő
2-3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, pünkösdi programokkal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes masszázzsal
2017.04.20. - 2017.09.01.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és kültéri fitnesz park használattal, fürdőbelépővel, üdvözlőitallal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.03. - 2017.06.29.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2-3 éjszaka 29.966,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.06.30.
Gábor Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.25. - 2017.12.31.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 11.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2017.01.03. - 2017.12.21.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
D&A Apartmanház Egerszalók
Nyári hétköznapok (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)

ParádfürdőX