Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal mentünk hosszú hétvégére és a hely szépsége egyből megfogott. A személyzet fiatalos, rugalmas csak dicsérni lehet őket. Ételek választéka széles skálájú. Fürdőrész igényes gyerekekekel egész jó. Szaunák kényelmesek,tágasak nem kabinszerűek. Túrázási kezdőpontnak pont jó mert sok a látnivaló hisz itt a MÁTRA!

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Párommal részt vettünk egy termékbemutatón és ott kaptunk egy 4 napos,3 éjszakára szóló kedvezményes üdülési kupont ! A kupont a Parádfürdői Erzsébet Park Hotelben lehetett beváltani ! 2015. 09. 17-2015. 09. 20-ig voltunk a hotel vendégei. Az időjárás kegyeibe fogadott minket,ugyanis az ott tartózkodásunk alatt szinte nyári kánikulára hasonlító idő volt !

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
A Park Hotel Erzsébetet minden olyan pihenni vágyó párnak, családnak ajánlani tudom akit vonz a Mátra és környéke szeret kirándulni és segítőkész, kedves személyzettel szeretne találkozni.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaly ősszel (minden előzetes fogadkozásunk ellenére) részt vettünk egy termékbemutató előadáson, ahol ajándékként kedvezményes üdülésre jogosító kupont kaptunk, melyet a parádi Erzsébet Park Hotelben lehet felhasználni. Hittünk is benne, meg nem is, de azt gondoltuk, hogy kipróbáljuk, hátha tényleg elfogadják a kupont.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 13.
Baráti házaspárral töltöttünk itt 3 napot négyesben. A szálloda tiszta és kellemes volt. A személyzet rugalmasságát jelzi, hogy kérésünkre szereztek kis kártyaasztalt és elegendő széket a szobába -ugyanis esténként nagy kártyacsatát vívtunk! A wellness szolgáltatásait élvezettel vettük igénybe, a masszázs finom volt, a medence kellemes, lazító.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Már harmadik alkalommal voltunk ebben a szállodában, ami a kis országunk egyik legszebb helyét koronázza. Természetesen most is mindennel meg voltunk elégedve, a főételek kiválóak voltak, a személyzet kedves, udvarias. A szállodán belül remek kikapcsolódás vár mindenkit, még rossz idő esetén sem kell unatkozni.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Fantasztikus hely. Csendes, békés, nyugodt, madárdallal ébreszt :-)
Nagyon kellemes hetet töltöttünk itt a férjemmel. Számomra egy nagyon fájdalmas és kellemetlen egészségügyi problémával kezdődött, ami előzmény nélkül, az induláskor "csapott le rám". Odaérkezésünk éjszakáján tetőzött a fájdalom.

Értékelt: 2016. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjemnek szántam születésnapi ajándéknak az ott töltött három napot, ami hét elejére esett. Már korábban telefonon feltett kérdésre kapott válasz elvette a kedvünket kissé, ugyanis, van egy kiskutyánk, akit szerettünk volna magunkkal vinni. A válasz a szálloda részéről az volt, hogy vihetjük, 5. 000,- Ft/nap díjért, de a kutya még a parkban sem tartózkodhat!

Értékelt: 2016. május 8.
Feleségemmel voltunk Önöknél 2016. május 2-től 6ig. Nagyon kelleesen érez-
tük magunkat ez idő alatt! Mivel nem a TV nézés és az újság olvasás volt
utazásunk fő célja, de ha már kíváncsiak a személyes véleményünkre akkor
ez a két dolog az ami szerintünk kívánni valót hagy maga után.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Tavaly nyáron volt szerencsém férjemmel és egyéves kisbabánkkal közösen néhány napot eltölteni a Mátra alján falu szélén található hotelben. Kisgyermekes szülőként alaposan oda kellett figyelnem a foglaláskor, hiszen ha a kislányom nem érzi magát jól, akkor én sem. Tehát elsődleges szempont volt egy bababarát szálloda kiválasztása.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermeksarok használattal, segway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.06. - 2017.02.28.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Szilvásvárad kártyával, programokkal, internet elérhetőséggel,
2017.01.08. - 2017.03.05.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, játszó szoba és játszó sarok használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.26. - 2017.03.01.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.01. - 2017.12.23.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2017.10.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
7 nap/6 éjszaka 4.163,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, sétakocsikázással, bográcsozással-grillezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2015.10.29. - 2017.03.31.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Téli wellness (min. 2 éj)

ParádfürdőX