Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
A szállodáról egyik ismerősünk ódákat zengett. Ezek után a párommal úgy döntöttünk, kipróbáljuk. Nem bántuk meg. Lakóhelyünktől mintegy 35 km-re található,csodás környezetben. Ha nem tudtuk volna,hogy három csillagos,biztosan többre értékeljük. Megérdemelné a szálloda a magasabb besorolást. Tiszta minden,az ételek kiválóak.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
A párommal romantikus környezetben kívántunk eltölteni pár kényeztető napot. A Hotel ideális helyszínnek bizonyult számunkra. Az ódon kastélynak különös hangulata volt. Kedvesem hercegnőként lépkedett a márványlépcsőn karomra támaszkodva. A szobánk tágas és jól felszerelt volt. A két wellness részt nagyon praktikusan oldották meg az összekötő folyosó és a lift segítségével.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
A szálloda nagyon jól beilleszkedik csoda szép környezetbe.A szálloda ablakából télen,nyáron mese szép killátás tárul elénk.Ehhez az ózondús friss levegő élvezettéhez párosul a szálloda bőséges menő választéka,és az alkalmazottak kedvessége.
Aki kikapcsolódni,piheni szeretne ez a szálloda a legjobb lehetősség.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 25.
Ellátás jó,elhelyezkedés kiváló, a Mátrai túrázások után jól esett a meleg fürdő és a kiváló vacsora menű.
A fiatal személyzet pedig kiválóan állta a sarat és rugalmassak is.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 22.
Nagyon szép helyen található.A szálloda ellátása ,tisztasága nagyon megfelelő.A reggeli és a vacsora választéka , felszolgálok figyelmessége top listás.Aki piheni akar csak ajánlani tudom mindenkinek.

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. április 16.
Nagyon kellemes napot töltöttünk el a lányommal. Figyelmes és segítőkész személyzettel volt dolgunk! Bátran ajánlom mindenkinek aki pihenésre és kikapcsolódásra vágyik!

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 11.
Most harmadszor voltunk itt. Előszőr 2007-ben jártunk itt egy négy éves gyermekkel, aztán megszületett a második kis fiúnk is előszőr ide hoztuk el mint kis csecsemőt "wellness"-elni, hár hónapos korában. Most pedig 2016-ban már két "nagyfiúval" (13 és 6 évesek) kerestük fel a szállodát.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 9.
A szálloda csodálatos helyen, minden kényelemmel felszelt. A kiszolgáló személyzet udvarias, figyelmes. A szálloda biztosítja a nyugodt, kényelmes kikapcsolódást. A környék turista látványosságairól bőséges és kielégítő tájékoztatást nyújt. Másoknak is szívesen ajánlom. A wellness részlegeiben minden megtalálható, ami a testi, lelki felfrissüléshez szükséges.

Értékelt: 2016. március 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű környezetben terül el, könnyen elérhető túrák voltak, sok érdekesség: Kocsimúzeum, Recski emlékpark, Parádfürdő : üveghuta, ólomkristály, Ilona vízesés Stb. A szobát kicsinek ítéltük meg két nagy gyerekkel, két ágy volt szembefordítva, egy légtérben voltunk a két közel tini lányunkkal, az ő ágyuk kényelmetlen volt.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 27.
Kellemes környezetben lévő kényelmes szálló. Az Erzsébet szárnyban lévő szobák kényelmesek, de kicsit idejétmúlt felszereltségűek, nemsokára rájuk férne egy felújítás. Az ételek ízletesek, bőségesek, választékuk is megfelelő. A személyzet mind az étteremben, mind a szálloda egyéb részein, igen udvarias és segítőkész.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermeksarok használattal, segway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.06. - 2017.02.28.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, minigolffal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.20.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2017.10.31.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
4 nap/3 éjszaka 3.167- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.25. - 2017.03.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal
2016.01.02. - 2017.12.23.
Gábor Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.10. - 2017.10.31.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élményfürdő használattal
2016.08.30. - 2017.04.02.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.05.31.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Széchenyi Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.02.10. - 2017.03.30.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Téli wellness (min. 2 éj)

ParádfürdőX