Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 27.
Számunkra felejthetetlen hétvégét tölthettünk el családommal együtt az Erzsébet Hotelben. A környezet, a hotel udvara lenyűgöző! Minden igényt kielégítő "kényeztetésben" volt részünk! A hotel dolgozói mindenben segítségünkre voltak! A felszolgált ételek ízvilága nagyon egyedi és megnyerő volt! A fürdőzés,a kikapcsolódás, a szórakozás adta lehetőségek, a szabadidős programok mind-mind kiválóak!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 27.
Gyönyörű környezetben elhelyezkedő szálloda. Csend,és nyugalom. Aki túrázni szeret, annak kihagyhatatlan hely a Mátra. Az ellátás bőséges és változatos, csak kicsit zsúfolt ha telt ház van. Wellness része, és külső medencéje a nap, és vízimádóknak is kedvére van. / persze csak ha jó idő van/. Mi szerencsések voltunk, remek idő volt, nagyon jól éreztük magunkat.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 22.
Általában minden tetszett. Nagyon finomak voltak az ételek, nagyon tetszettek a tematikus vacsorák. Nagyon szép a környezet. Egyetlen negatív észrevétel: Az érkezés napján reggel 7:00 és este 18:00 között le volt zárva a 24-es út Parádsasvár és a Galyatetői elágazás között. (Ez a szálloda recepcióján jól láthatóan fel volt tüntetve)
Jó lett volna, ha ezen a hétvégén érkező vendégeknek erről egy értesítést küldtek volna.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 19.
Minden általunk igénybe vett szolgáltatással teljes mértékben elégedettek voltunk. Unokáink is megtalálták a nekik megfelelő szórakozási lehetőségeket. Az étkezés csak
azért kapott jó értékelést,mert a kedvenc reggelim a tojásrántotta időnként leégett, keserű volt. Minden más tökéletes volt. Remélem ez a kritika csak segítheti a tökéletes ellátást.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Gyönyörü környezet,kitünő körülménye,jó megközelíthetőség. Szaunavilág kitünő,tiszta,rendezett, elégséges.Gyerekbarát. Wellnese kitünő, tiszta,bár néha zsúfolt,bár ez időjárás függő. Bármikor szivesen visszajövük és bárkinek jószívvel ajánljuk.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 9.
Csodás környezetben lévő patinás szálloda /Erzsébet szárny/ és az újabb építésű /Zsuzsanna szárny/függő folyosóval összekötve minden évszakban kitűnő választás. Kimondottan ajánlott az apartman erkélyes kertre néző szobája ,5 ággyal,3 gyerek + 2 felnőtt részére, mi ilyenben voltunk az unokákkal. Külső belső medencék + wellness, sport lehetőségek, kölcsönzések stb.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 29.
A szálloda elhelyezkedése csodálatos. Sokkal többet ki lehetne hozni ebből a kis ékszerdobozból. A recepciós hölgy érkezésünkor azt se tudta merre van arccal; másodszorra sikerült neki elmondani, hogyan tudunk leparkolni és a szálláshelyünket így is keresgélnünk kellett. Elfelejtette elmondani az akciókat amik a csomaghoz tartoztak, így az egy óra ingyen kerékpárt és az üdvözlőitalt-ezt az utolsó napon én kértem el.

2016. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 29.
Csapatépítőnket szerveztük az Erzsébet Park Hotelbe. A csapat egyik fele pesti, a másik debreceni, így félúton találkoztunk. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A szobák nem a legszebbek és legkényelmesebbek, de többen közülünk jártunk már itt magán úton is, így tisztában voltunk ezzel. Az ár-érték arány kiváló.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 19.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a szállodában.A személyzet nagyon segítőkész volt.A wellness nagyon kellemes,bár nagyon zsúfolt lehet telt ház esetén.Az úszó medencék kicsit hidegek.Az ételek viszont nagyon finomak voltak. Köszönjük!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 16.
A szállással meg voltunk elégedve, sajnos az ídő miatt a külső medencét lezárták. Az étkezésnél lenne egy kis észrevétel: talán nem kellene az előző svédasztalnál megmaradt dolgokat újrahasznosítani a következő étkezésnél. Rendkívül kreatív a szakács!

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éj 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, akciós belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.30.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.05.31.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.03.01. - 2017.05.31.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 17.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, múzeum belépővel, tárlatvezetés borkóstolóval, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2017.12.20.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.28. - 2017.05.01.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.130,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő- és vár belépőjeggyel
2017.03.06. - 2017.12.31.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 4.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással
2016.11.30. - 2017.12.31.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavaszi csomag családoknak (min. 2 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)
Augusztusi nyaralás (min. 4 éj)

ParádfürdőX