Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Az Erzsébet Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)
Kedvezményes pihenés
2024.12.01-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas pihenés
2024.11.29-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag
Senior csomag
Hotel Szieszta Sopron

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2022. május 16.a párjával járt itt
Kellemes pihenés! Minden jó volt,de az erkélyt akkor újították fel,įgy az első nap nem tudtunk kimenni.Másnap már használható volt,de azt hiányoltam ,hogy se szèket se asztalt nem hozták a teraszra.Erre azért figyelhettek volna!Hisz erkélyes szobáėrt fizettünk többet.Minden egyéb szuper volt!
Kiváló 2022. május 6.barátokkal járt itt
Már többször voltam az Önök szállodájában. Nagyon jól éreztem magam. Szép környezetben helyezkedik el. Az épületek is szépek. A szobák tiszták. A fürdő részlegek is nagyon jók,
különösen, hogy reggeltől már nyitva vannak,estig. Bármikor használhatók. A személyzet is udvarias előzékeny. A félpanzió nagyon bőséges és változatos.
2022. május 2.a párjával járt itt
Összességében elégedettek voltunk a szállással, wellness-részleggel, kajákkal, amin szerintem lehetne javítani, hogy a személyzet nagy része vérprofi, viszont akadtak páran, akik abszolút nem. . olykor lekezelően, "félvállról" válaszoltak vissza nekünk, a felmerülő problémánk nem került megoldásra, de kivétel erősíti a szabályt, a személyzet nagyja tényleg iszonyú kedves, udvarias volt!
Átlagos 2022. április 19.gyerekekkel járt itt
A Wellness részleg kicsi a vendég számhoz képest, a Jakuzzi kapacitása különösen. Részlegenként max 4-6fő tudott meleg vízben ülni. A többi medence pedig hideg volt hosszabb tartózkodásra. A bárban az italok nem mindig a megfelelő arányokban (fröccs) és összetevőkkel (koktél) készültek. A reggeli bőséges, de nem túl változatos volt, minden nap kb.
2022. április 16.a párjával járt itt
Már többször visszajöttünk, nagyon szeretjük a hotelt . A mofetta, a kirándulási lehetőségek, az impozáns Ybl által tervezett Erzsébet szárny és a modernebb ,általunk kedveltebb Zsuzsanna szárny együttesen a kedvencünk lett . A konyha is jó, a levesek egyenesen kiválóak . A pékáru az, amivel nem vagyunk elégedettek .
Gyenge 2022. április 4.barátokkal járt itt
A hölgy, aki fogadott minket a recepción nagyon nem volt kedves és minden információt úgy kellett kihúzni belőle. A szoba egy sötét büdös lyuk volt, pedig feláras szobát kértünk a barátainkkal együtt foglaltunk, egymás mellé. Ennek ellenére két külön emeleten voltunk. Kérésünkre, hogy lehet-e szobát változtatni, a válasz: "nem tudjuk megoldani".
Kiváló 2022. április 3.gyerekekkel járt itt
Kedves, segítőkész személyzet, kényelmes ágyak, tiszta szoba és fürdőszoba. A wellness részleg szuper, gyerekeknek is alkalmas szórakozási lehetőségekkel. Az ételek finomak, reggeli ès vacsora bőséges, mindenki megtalálhatja a "fogára valót". Szombaton csoportos túrát szerveztek, illetve élőzenés, táncos estét. Jól éreztük magunkat, szívesen ajánljuk másoknak is.
Kiváló 2022. március 28.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben, tágas, hangulatos szállodában töltöttünk el három napot. Szobánk tiszta, szépen berendezett, extra tv. csatornákkal, hűtővel, hajszárítóval felszerelt volt. Az ágy, a matrac nagyon kényelmes, az ágynemű tiszta és kellemes volt. Nagy gondot fordítottak a kényelmünkre, a tisztaságra.
Átlagos 2022. március 24.a párjával járt itt
A wellness részleg kicsi, túl zsúfolt volt. A 32 fokos medencében hamar kihűltünk a jaccuzziba alig tudtunk bejutni, kicsi, kevés, pedig ott a legmagasabb a vízhőfok ( 36 fok). A sötétkék fürdőruhám szürke lett, olyan erősen klórozott a víz. Az ételek nagyon finomak , a személyzet nagyon kedves. A szoba retro.
Kiváló 2022. március 23.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! Tisztaság, személyzet, ételek szuper, wellnesben egy kisé hűvös volt, és a víz nem volt elég meleg. A wifi nagyon rossz volt, 2 percenként kidobott, újra kellett csatlakozni. Nem lett volna baj,ha a sajátomat tudom használni,de nem volt elérhető az én internetem a szállóban!
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen
3244 ParádfürdőKossuth L. u. 372.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • kávézó • bár