Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Értékelt: 2016. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kedvesemnek szülinapi ajándékként foglaltam le 3 nap 2 éjszakát a hotelben, csomag keretében. A foglalásnál említettem, hogy erkélyes szobát szeretnénk. A csomagból kimaradt az üdvözlőital, a Mátrasegway utalványt külön kérni kellett, de alapvetően ez a csomag legnagyobb átverése. Semmit nem mondanak róla, csak hogy mehetünk a kuponnal Mátrafüredre, és ott majd felhasználhatjuk.

Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal mentünk hosszú hétvégére és a hely szépsége egyből megfogott. A személyzet fiatalos, rugalmas csak dicsérni lehet őket. Ételek választéka széles skálájú. Fürdőrész igényes gyerekekekel egész jó. Szaunák kényelmesek,tágasak nem kabinszerűek. Túrázási kezdőpontnak pont jó mert sok a látnivaló hisz itt a MÁTRA!

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Párommal részt vettünk egy termékbemutatón és ott kaptunk egy 4 napos,3 éjszakára szóló kedvezményes üdülési kupont ! A kupont a Parádfürdői Erzsébet Park Hotelben lehetett beváltani ! 2015. 09. 17-2015. 09. 20-ig voltunk a hotel vendégei. Az időjárás kegyeibe fogadott minket,ugyanis az ott tartózkodásunk alatt szinte nyári kánikulára hasonlító idő volt !

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
A Park Hotel Erzsébetet minden olyan pihenni vágyó párnak, családnak ajánlani tudom akit vonz a Mátra és környéke szeret kirándulni és segítőkész, kedves személyzettel szeretne találkozni.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaly ősszel (minden előzetes fogadkozásunk ellenére) részt vettünk egy termékbemutató előadáson, ahol ajándékként kedvezményes üdülésre jogosító kupont kaptunk, melyet a parádi Erzsébet Park Hotelben lehet felhasználni. Hittünk is benne, meg nem is, de azt gondoltuk, hogy kipróbáljuk, hátha tényleg elfogadják a kupont.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 13.
Baráti házaspárral töltöttünk itt 3 napot négyesben. A szálloda tiszta és kellemes volt. A személyzet rugalmasságát jelzi, hogy kérésünkre szereztek kis kártyaasztalt és elegendő széket a szobába -ugyanis esténként nagy kártyacsatát vívtunk! A wellness szolgáltatásait élvezettel vettük igénybe, a masszázs finom volt, a medence kellemes, lazító.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Már harmadik alkalommal voltunk ebben a szállodában, ami a kis országunk egyik legszebb helyét koronázza. Természetesen most is mindennel meg voltunk elégedve, a főételek kiválóak voltak, a személyzet kedves, udvarias. A szállodán belül remek kikapcsolódás vár mindenkit, még rossz idő esetén sem kell unatkozni.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Fantasztikus hely. Csendes, békés, nyugodt, madárdallal ébreszt :-)
Nagyon kellemes hetet töltöttünk itt a férjemmel. Számomra egy nagyon fájdalmas és kellemetlen egészségügyi problémával kezdődött, ami előzmény nélkül, az induláskor "csapott le rám". Odaérkezésünk éjszakáján tetőzött a fájdalom.

Értékelt: 2016. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjemnek szántam születésnapi ajándéknak az ott töltött három napot, ami hét elejére esett. Már korábban telefonon feltett kérdésre kapott válasz elvette a kedvünket kissé, ugyanis, van egy kiskutyánk, akit szerettünk volna magunkkal vinni. A válasz a szálloda részéről az volt, hogy vihetjük, 5. 000,- Ft/nap díjért, de a kutya még a parkban sem tartózkodhat!

Értékelt: 2016. május 8.
Feleségemmel voltunk Önöknél 2016. május 2-től 6ig. Nagyon kelleesen érez-
tük magunkat ez idő alatt! Mivel nem a TV nézés és az újság olvasás volt
utazásunk fő célja, de ha már kíváncsiak a személyes véleményünkre akkor
ez a két dolog az ami szerintünk kívánni valót hagy maga után.

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 3.646,- Ft/fő/éj ártól: szállás választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2016.10.01. - 2017.04.30.
Széchenyi Apartman
Akár 1 éjtől 4.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással
2017.01.01. - 2017.03.31.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.09. - 2017.05.31.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
4 nap/3 éjszaka 3.167- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.25. - 2017.03.30.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitenszterem használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.09.15. - 2017.03.30.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, mindkét wellness-részleg és a fitneszterem használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.23. - 2018.04.01.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 6.240,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, fürdőbelépővel, fakultatív programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.18. - 2017.03.31.
Siesta Vendégház
5 nap/4 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal
2017.01.10. - 2017.12.23.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
D&A Apartmanház Egerszalók
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Augusztus 20. (min. 3 éj)
Nyár, üdülés, Egerszalók (min. 3 éj)
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)

ParádfürdőX