Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4.
A szobával maximálisan elégedettek voltunk, kényelmesen elfértünk mind a négyen. Az ellátás félpanzió keretében bőséges, választékos. A személyzet udvarias, segítőkész.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 3.
Csodálatos helyen Parádon töltöttem 3 napot családommal. Minden szép és jó volt kivéve 2 dolgot. Az erzsébet szárnyba mentünk fürdeni az ajtó után rögtön lépcső ahol a bokám ki is ment a mai napig sebészetre járok vele. A másik < a szállodák 99 százalékában a távozás napján a fürdő még estig használható > ezt leszámítva csodálatos 3 nap volt.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
A párom és én már több éve járunk vissza erre a csodálatos helyre! Őszintén megmondom csak jókat tudok írni róluk! Nagyon szép hely,udvarias személyzet és nagyon finom ételek! Aki igazi kikapcsolódásra vágyik kerese fel ezt a helyet higgyék el megéri!!!

Értékelt: 2016. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely csodálatos és a Welness részleg is nagyon jó, de a személyzet szakképzetlen, mindenhol várni kell úgy a vendéglátó egységekben mint a wellnessben (ebédelni mentem, vacsorázni mentem felirattal találkozni). A reggeli és a vacsora szinte ehetetlen. A reggelinél a tojásrántotta minden reggel leégetve és ez felkaparva feltálalva, a kalács belűről finom és puha de a szélét le kell vágni mert olyan kemény.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
A hotel elhelyeszkedése igazán remek, gyönyörű erdős, fás, ősparkos. A mi szobánk a kertre nézett. A szolgáltatásokkal- wellnes részleggel nagyon meg voltunk elégedve. Rengeteg medence, amire nem is számítottunk- élmény, 2 jakuzi, nagy úszó, kinti nagy medence, és még egy beltéri. Sokkal többet kaptam mint amire számítottam.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Tetszett a környezet, a kilátás, nyugodt, pihentető légkörben teltek napjaink. Amit hiányoltunk az a kisgyermekek részére a gyermekmedence,ezt hiányoltuk mind a kinti, mind pedig a benti részlegben!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14.
Augusztusban élménydús napokat töltöttünk a parádfürdői Erzsébet Hotelben. Nagyon tetszett a csodálatos környezet és a szálloda szolgáltatásai. Kétszer is részt vettünk a Hotel által kínált túravezetésen, így megismerhettük a település értékeit. Finom ételek közül válogathattunk, élvezhettünk a wellness részlegeket. A személyzet figyelmes és udvarias volt.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
Nagyon szuper három napot töltöttünk el az Erzsébet Park Hotel jóvoltából Parádfürdőn.A hotel maga, az ellátás, az ételek, a környezet mind kielégítőek voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3.
Ezt a szálláshelyet csak ajánlani tudom mindenkinek. Csodálatos környezetben, kiváló szálloda, aranyos személyzet, kiváló ár/érték arány. Kisgyerekeinkkel egy eseménydús nyaralást töltöttünk itt, de a nagyobbak is feltalálták magukat. Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon csalódottak voltunk a kapott szoba miatt. Az Erzsébet szárnyban foglaltunk szobát. A kapott szoba a földszinten a zajos, forgalmas főút mellett helyezkedett el. Kicsi ablak, mely csak nyíló funkcióval készült, sötétség, dohos, penészes falak és levegő, valamint nagy forgalmi zaj jellemezte. Ha legalább folyamatosan szellőztetni lehetett volna.

Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Parádfürdő
2-3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, pünkösdi programokkal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna, medence, ping-pong asztal használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.01. - 2017.06.30.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, Aqualand és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.06.30.
Romantik Hotel
6 nap/5 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, múzeum- és fürdőbelépőkkel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.03. - 2017.06.29.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándékkal, múzeum belépővel, wellness részleg használattal, múzeumi tárlatvezetéssel, várostérképpel, internet elérhetőséggel,
2017.01.03. - 2017.12.20.
Hotel Panoráma
2-3 éj 11.067,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, kedvezményes italfogyasztással, étkezési utalvánnyal, élőzenés estékkel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.08.31.
Natura Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.05.17. - 2017.12.31.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.30.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
D&A Apartmanház Egerszalók
Nyári hétköznapok (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)

ParádfürdőX