Parádsasvár és környéke
a 17 parádsasvári szállás közül
Vendégház
Kônig Vendégház ParádsasvárKônig Vendégház Parádsasvár

Kônig Vendégház Parádsasvár bemutatkozása

Önálló ház: 2 szoba, felszerelt konyha, fürdőszoba. A házhoz kert tartozik, melyben kiépített szalonnasütő, fedett rönkbútorok, kerti hinta van.
Központi fűtéses, színes tv (teljes digitális csatorna kiosztással), DVD-lejátszó.

Szent Hubertus Panzió Parádsasvár - Napi árak regelis ellátással
Napi árak regelis ellátással
Szent Hubertus Panzió Parádsasvár
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Kônig Vendégház Parádsasvár vélemények

Kiváló 2016. január 19.barátokkal járt itt
CSodás napokat töltöttünk itt barátainkkal már nem először. Étkezés nincs ,de maga a ház jól felszerelt mosogatógéppel és nagyon kényelmes minden igényt kielégit. Gyönyörű fa konyhabutor kényelmes tágas terrasz,Csak egy probléma volt az egyetlen bolt bezárt ami parádsasváron van. biztos még megyünk ide . Nagyon jó levegő nagy séták,kényelmes igényes ház.
Kiváló 2015. október 18.gyerekekkel járt itt
Igényesen egyben nagyon ízlésesen berendezett vendégház. Minden igényt kielégítően felszerelt és patyolat tisztaság minden helyiségben. A terasz a kert szintén rendezett ,szép és hangulatos. A tulaj és a gondnok házaspár is nagyon kedves emberek. Gyermekeimnek , unokáimnak és nekünk is felejthetetlen 2 napban volt részünk.
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ide még vissza fogunk jönni!
Kiváló 2015. szeptember 4.a párjával járt itt
Parádsasvár önmagában is egy gyönyörű és csodálatos hely, de azt kell mondjam, a Kőnig Vendégházban eltöltött napokat soha nem felejtem el! Gyönyörűen felújított, modern mégis autentikus szállás. Maximálisan felszerelve, tiszta, kényelmes, minden ami kell a pihenéshez!
Kônig Vendégház Parádsasvár - Külső képKônig Vendégház Parádsasvár - Medence/kertKônig Vendégház Parádsasvár - Külső képKônig Vendégház Parádsasvár - Belső
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Fantasztikus hétvégét töltöttünk itt. A szállásadónk végtelenül kedves és előzékeny volt, a kert és a házak kifogástalan állapotban és felszereltséggel, a régies, falusi hangulatot keltő berendezés és dizájn fantasztikus, egyben régies és nagyon modern. Külön dicséret a lakberendezőnek. Parádsasvár káprázatos hely és gyönyörű a panoráma.