Kapucíner Étterem Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Kapucíner Étterem Pécs vélemények

Kiváló 2019. június 20.a párjával járt itt
Ebédelni mentünk be! Finom ételek,bőséges adag. Bő választék, Csak pici a helység! Idegenekkel kell egy asztalhoz ülni. Az nem egy jó megoldás! Az ételre elég sokat kell várni. Kiszolgálás jó! Aki finomat szeretne enni elég jó áron. Csak ajánlani tudom. Mi a Velencén lakunk. És ha kontrollra megyek a klinikára biztos hogy ott fogunk enni.
Szörnyű 2018. május 18.egyedül járt itt
A szőke kiszolgáló hölgy modortalan,lekezelő viselkedése kritikán aluli! Ebédelni szerettem volna,de hangosan megszegyenített,hogy a cetlijére nem az van ìrva amit én kértem! Faképnél hagyott! Megrendelte és ez van! ! Az üzletvezetőt kértem azt is elútasította! Ide biztosan nem fogok betérni a jövőben!
2016. szeptember 17.egyedül járt itt
Önmagában a hely nagyon jó helyen van, hangulatos és könnyen megközelíthető a Kórház térről. Ebédelni ugrottam be, viszont a kiszolgálást terhesnek éreztem, úgy gondolom én vagyok a vevő, és örülni kellene, ha van vendég. Az étel nagyon finom volt, nagy adagot kaptam 800 forintért, mindenképpen megéri, főleg társasággal ajánlom.
2015. augusztus 24.a párjával járt itt
Ha valaki gyorsan, finomat szeretne enni és házias ételre vágyik itt megkaphatja. Sajnos pici a hely, lehet, hogy idegenek mellé szükséges leülni. Néha sorban állás is tapasztalható, de nagyon gyorsak és gördülékeny a kiszolgálás.
Ajánlom gyerekekkel érkezőknek is, mert itt biztosan találnak a gyerekek +fogukra valót".
Átlagos 2015. július 14.egyedül járt itt
A negatív kritikák ellenére próbáltam ki. Nem voltak nagy elvárásaim ezek után, azt mondhatom sem kirivó negatívumokat nem tapasztaltam, sem átlagon felüli ételeket és kiszolgálást. . .
Talán töbször is kellene e helyen ebédelni, hogy árnyaltabb értékelést lehessen írni! a helyhez közel több vendéglátó egység is van, összehasonlítva kiállja a próbát.
Szörnyű 2014. szeptember 11.a párjával járt itt
Párszor már voltam, de többet soha. . . hosszú sorban állás mint a menzán, ha végre megkapod az ételt, nem tudsz leülni. . . vagy kénytelen vagy más mellé ülni, mint a menzán, ami persze nem tetszik, és pofákat vág aki mellé ültél. A személyzet hangosan kiabál, ha elkészült a rendelés, és fogalmuk sincs, hogy ki rendelte.
Kapucíner Étterem válasza
Kedves Tamás!
Köszönjük a kritikáját, még ha "kissé" negatívra is sikerült! Az emberek többsége hozzánk nem egy nyugodt, hosszú ebédre tér be , hanem az éttermünk egyetlen pozitív tulajdonsága miatt, hogy gyorsan, megfelelő ár-értékű frissen készült ételt fogyasszon.
2014. szeptember 23., Mercz Tamás, üzletvezető
Kiváló 2014. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Szuper hely :)Gyors kiszolgálás, finom ételek, nagy adagok. Gyermekeimmel, kollégáimmal, iskolatársaimmal is jártam már itt. Sosem csalódtam. :)Jó helyen van,mindenhez közel. Bő választék, friss minden. Helyben fogyasztás és elvitel is lehetséges. A kiszolgálás a legnagyobb csúcsforgalom esetén is zökkenőmentes. A málnaszörp is fenséges :) Mindenkinek csak ajánlani merem!
Kiváló 2014. június 26.gyerekekkel járt itt
Kifogástalan ételek, maximálisan kedves, gyors és precíz kiszolgálás. Minden frissen készül, gyorsan, finoman. Sok helyet kipróbáltam már, de magasan a legjobb ebéd készül a Kapucínerben. Hatalmas választék és jól válogatott és elkészített szezonális ételek kerülnek az étlapra. Reméljük, még sokáig itt lesz az étterem, szeretünk ide járni. Sok sikert kívánunk!
Kiváló 2014. június 19.barátokkal járt itt
Nagyon sokat szoktam itt enni. Amikor otthon vagyok és tehetem mindig itt eszem! Otthonos a hely és az ételek is nagyon háziasak! Csas ajánlani tudom! Jelenleg Kínában vagyok, így nem tudok itt enni, de már most tudom, hogy hazaérek az első dolgaim között lesz, hogy betérjek egy "szokásos" enédre! :)
Kiváló 2014. június 18.egyedül járt itt
Barátságos személyzet, barátságos árak, finom ételek !
Nem csak finom, hanem szépen is van tálalva. A választék mindig bőséges, az adagok nagyok.
És ha csak egy szendvicset ennél, az is isteni :)
Az étterem a belvárosban van, mindenhez közel.
Ha Pécsett jársz vagy itt laksz, mindenképpen térj be !