Kilátó Étterem Pécs

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Kilátó Étterem Pécs vélemények

Szörnyű 2024. március 19.gyerekekkel járt itt
A fiammal 1 napos kirándulásra lementünk Pécsre. Tv torony kilátását megcsodáltuk és utána az étterembe ebédelni szerettünk volna. 15 perc várakozás után feláltunk, mert 1 felszolgáló sem jött oda az asztalunkhoz. 3 felszolgáló is elment az asztalunk mellett, de egyik se kérdezte meg, hogy mit szeretnénk.
Szörnyű 2022. augusztus 25.a párjával járt itt
Párommal mentünk vacsorázni az étterembe,ha lehet annak nevezni. Az ablako és az asztalok egyaránt koszosak voltak. Félórai várakozás után felálltunk és eljöttünk. A pincér többször elment mellettünk,de azt se mondta,hogy jónapot. Aszemélyzet arcára rá volt írva,(na már megint bejött valaki! ! ) dolgozni kell. A kilátás a koszos ablakok miatt élvezhetetlen volt. Nem ajánlom senkinek.
Szörnyű 2022. augusztus 22.a párjával járt itt
Nagyon csalódót voltam. Ennyire lepukkant,igénytelen helyre már nagyon régen sikerült betérnem. Az ott dolgozok közönye,felháborodása (hogy mert ez idejönni,már megint dolgoznom kéne) kézzel fogható volt. A szomszéd asztalnál az ifjú hölgy hangosan hallgatta a tuc-tuc zenéjét miközben a konyhás néni pecsétes ruhában kihozta neki a levest és közben mérgesen méregetett,hogy miért nem megyek a francba. Mindenki kerülje el és erre biztassa az összes ismerősét is.
Kiváló 2019. augusztus 19.családjával járt itt
Magasan a város felett csodálatos kilátás, finom ételek és kedves kiszolgalas. Mindenkinek ajánlom, aki erre jár. Az ételek nagyon finomak voltak, a hely tiszta, és rendezett, érdemes asztalt foglalni, mert 13 óra után már nagyon sokan voltak. Az étterembe csak belépővel lehet felmenni, amit lent a cassa feliratú épületben lehet megvasarolni.
Kilátó Étterem Pécs - Étel/italKilátó Étterem Pécs - Étel/italKilátó Étterem Pécs - Étel/italKilátó Étterem Pécs - Étel/italKilátó Étterem Pécs - EgyébKilátó Étterem Pécs - Étel/italKilátó Étterem Pécs - Étel/italKilátó Étterem Pécs - EgyébKilátó Étterem Pécs - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
2019. május 27.a párjával járt itt
Az étterem 72 méter magasan a TV Tornyban található . Megközelítéséhez jegyet kel venni a lifthez ( 1100ft /fő) .az ételek finomak voltak a kiszolgállás figyelmes. A panoráma csodálatos és a hangulat kiválló. Az adagok hatalmasak. A gyerek adaggal is jól lakik egy felnöt. Mindrnkinek ajánlom aki valami extremitásra vágyik.
Kilátó Étterem Pécs - Étel/italKilátó Étterem Pécs - BelsőKilátó Étterem Pécs - Külső képKilátó Étterem Pécs - Külső képKilátó Étterem Pécs - Belső
Gyenge 2018. július 23.barátokkal járt itt
Vasarnap delutani programkent mentunk a pecsi tv tornyot megnezni. A toronyhoz erve a kornyek eleg lehangolonak tunt, de meg ez sem vette el a kedvunket, hogy megnezzuk Pecs egyik nevezetesseget. Az elhanyagolt elocsarnokban a liftre varakozva tudtuk meg a tobbi varakozotol ( mert kiirva sehol nem volt), hogy egy kulso epuletben kell jegyet valtani a torony latogatasahoz.
Szörnyű 2017. június 19.családjával járt itt
Az étterem ablakai régen nem voltak takarítva, el van hanyagolva! Én menyasszonyommal es családjával (szülei és bátyja) voltunk az étteremben. Több mint 250km utaztunk hogy megcsodájuk a kilátóbol Pécs és környékét, és jól esett volna egy finom ebéd utáána! Az étteremben minden asztalnál 4 szék volt, ahól nem azok már foglaltak voltak.
Kiváló 2017. április 4.gyerekekkel járt itt
Az étteremből gyönyörű kilátás tárul Pécsre és környékére. Tiszta időben akár 100 km-re is el lehet látni. A személyzet kedves segítőkész. Az ételek különlegesek ,finomak és megfelelő mennyiségűek. Gyönyörű a tálalási módjuk. Így nem csak az ízekben gyönyörködhet az ember, hanem az ételek és a gyönyörű táj látványában is. Ajánlom mindenkinek aki a magasban kíván ebédelni.
2016. július 29.a párjával járt itt
Ha valaki Pécsre látogat, ne hagyja ki ezt a látványosságot, és az élményt, hogy a város a „lábainál fekszik”. Kicsit messze van a várostól, ez természetes, viszont az út sem a legjobb, és több biztató tábla kellene, hogy még nyugodtan lehet tovább autózni, jó az irány.
Kilátó Étterem Pécs - Étel/italKilátó Étterem Pécs - Étel/italKilátó Étterem Pécs - BelsőKilátó Étterem Pécs - EgyébKilátó Étterem Pécs - EgyébKilátó Étterem Pécs - EgyébKilátó Étterem Pécs - EgyébKilátó Étterem Pécs - Egyéb
Átlagos 2016. július 1.gyerekekkel járt itt
Az ablakok kb egy éve nem voltak megtisztítva,de ettől még a panoráma élvezhető. A kiszolgálás gyors és kedves, az ételek minősége elfogadható. A kávé -bár Segafredo Zanetti-nek írták, nagyon gyenge volt. Az eper koktélban fagyasztott epret tettetek, így a gyereke nem igazán tudták élvezni :(, a limonádé édes volt, pedig jeleztük, hogy ne legyen túl édes -igaz ez is relativ.
Kilátó Étterem Pécs - BelsőKilátó Étterem Pécs - EgyébKilátó Étterem Pécs - BelsőKilátó Étterem Pécs - BelsőKilátó Étterem Pécs - BelsőKilátó Étterem Pécs - BelsőKilátó Étterem Pécs - BelsőKilátó Étterem Pécs - BelsőKilátó Étterem Pécs - BelsőKilátó Étterem Pécs - BelsőKilátó Étterem Pécs - BelsőKilátó Étterem Pécs - EgyébKilátó Étterem Pécs - BelsőKilátó Étterem Pécs - BelsőKilátó Étterem Pécs - Belső