N-Eozin Grillterasz & Kultúrpark Pécs

2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

N-Eozin Grillterasz & Kultúrpark Pécs vélemények

Szörnyű 2023. július 31.családjával járt itt
Búzasört szerettem volna inni. Haver más fajta sört kért. Párom egy limonádét. Amikor fizettem, hirtelen sokalltam és átnéztem röptében a blokkot. A limonádéból duplát számláztak. Azonnal reklamáltam, és kp-ban visszaadtak egy 1000-est. Azt, hogy az olcsóbb sört hozták ki ugyanabban a pohárban és a drágábbat számlázták csak később tudatosult bennem.
Szörnyű 2023. július 11.családjával járt itt
Városi sétánk során rátaláltunk a teraszra. Az éttermen kívül is a szabadban sok asztal van, szépek, színesek. A teraszon (étterem előtt) egy fiatalember csirkemelleket grillezett. Érdeklődésünkre kedvesen, részletesen elmondta, hogy van az étterem, és a kinti önkiszolgáló rész, ami abban különbözik, az étteremtől, hogy ott kiválasztjuk mit szeretnénk, helyben fizetjük, és Önkiszolgálva, oda visszük magunknak (a sok kinti asztalhoz) ahová akarjuk.
Kiváló 2017. augusztus 7.családjával járt itt
Egy hét pécsi nyaralás alatt kétszer is ott vacsoráztunk annyira jó hely. A kilátás a városra gyönyörű és nagy melegben is árnyékos,hangulatos. A pincérek udvariasak és gyorsak. Az ételek nagyon-nagyon finomak és bőségesek. Ajánlatos előre helyett foglalni mert pillanatok alatt megtelik a terasz,pedig bőségesen van hely. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 28.barátokkal járt itt
A belváros szélénél, a várfalra épült hely kizárólag szabadtéri, így csak jó időben érdemes menni. (Téli időszakban nincs is nyitva) Aki tud az menjen naplementekor, ugyanis innen rálátni Pécs nyugati részére és gyönyörű látványt nyújt. Ha tele van a hely, készüljünk lassabb kiszolgálásra, de egyébként korrekt.
Kiváló 2015. augusztus 3.családjával járt itt
Hangulatos hely szép kilátással,de idősebbeknek vacsorázásra inkább a 18 órát javaslom,később már nem biztos,hogy jól éreznék magukat mivel láthatólag ez a fiatalok törzshelye. Az ételek finomak,bőségesek,a kiszolgálás udvarias,segítőkész,a parázsburgonyát azóta is emlegetjük. Összeségében ajánlom a helyet minden korosztálynak vacsorázásra. A mosdók tisztán tartására viszont jobban oda kellene figyelni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 14.barátokkal járt itt
Csodaszép nyári szombat estén kisebb társasággal tértünk be vacsorázni és egy kellemeset beszélgetni. A hely jó hírét már előzőleg ismerve asztalt foglaltunk, még időben. Megérkezésünkkor tapasztaltuk, hogy foglalás nélkül esélyünk se lett volna vacsorázni, de leülni se.