Delanta Panzió Pécs

Akciós tavaszi senior ajánlat
04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Delanta Panzió Pécs vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
2016. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Nyári időszakban töltöttünk ott 3 éjszakát. Kis kavarodás miatt nem volt előkészítve a szobánk, de gyorsan megoldódott. A szoba tiszta volt, naponta cseréltek törölközőt, kaptunk ventilátort is. Parkolni csak az udvarban lehet, ez jó, de kellemetlen ha minden ki-be állásnál a portást kell ugrasztani , hogy kinyissa a szárazkaput. Ár-érték arányban megfelelő volt. Valószinű még visszamegyünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 8.a párjával járt itt
A város széléhez közel, de mégis ideálisnak mondható helyen van. Az útcáról alig észrevehető, de az udvarban már látszanak a szép kis szobák. Gondozott udvar, kényelmesen berendezett szoba, és nagyon kedves, mosolygós hölgy fogadott, és ez így volt végig. Ami külön említést érdemel, hogy minden nap szemétkivitel, frissen mosott törölközőt és új tekercs wc papírt kaptunk.
Delanta Panzió Pécs - SzobákDelanta Panzió Pécs - SzobákDelanta Panzió Pécs - SzobákDelanta Panzió Pécs - Külső képDelanta Panzió Pécs - Külső kép
2014. szeptember 30.a párjával járt itt
Családias légkörű panzió, maximális odafigyelés, kedvesség, vendég központúság jellemzi a panzió minden dolgozóját. Figyelmesek, mégsem tolakodóak. Az autók, a zárt udvaron belül megnyugtató biztonságban tárolhatók. A programok megszervezésében - az oda történő eljutásban nagy segítségünkre voltak.