Fehér Akác Vendéglő Pér

2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Fehér Akác Vendéglő Pér vélemények

Kiváló 2021. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Hétköznap ebéd környékén nagyon forgalmas volt, folyamatosan érkeztek a vendégek és voltak foglalt asztalok is. Az ételek finomak és frissek, az árak korrektek, a két személyes tál tényleg elég kettő embernek és nem csak a szokványos fogásokat tartalmazza. Gyors a kiszolgálás. Az étterem belseje hangulatos, a mellékhelyiség tisztasága példaértékű.
Kiváló 2021. május 30.a párjával járt itt
Kis kitérővel hazafele tartva Szilvásváradról, a Fehér Akác éttermet választottuk ebédelés végett. Sokan voltak, de sikerült megfelelő helyet találni. Gyorsan jött is a felszolgáló hölgy, aki rendelés felvétele után hamarosan hozta is ebédünket. Nagyon finom volt, csak ajánlani tudom mindenkinek. Kedves , udvarias személyzet, kifogástalan felszolgálás,
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. december 22.családjával járt itt
Születésnapi ebédre gyűlt össze a család 21 fővel. Mindenki étlapról rendelt. Az italokat pillanatok alatt kihozták. A levesekre sem kellett túl sokat várni. Hatalmas adagok, nagyon finoman elkészített volt valamennyi főétel. Mindenki elégedett volt a választásával.
A felszolgálók végig előzékenyek, udvariasak és gyorsak voltak.
Jó hangulatban távoztunk.
Ide máskor is szívesen jövünk.
Átlagos 2018. október 20.barátokkal járt itt
Legalább tízszer jártam már az étteremben, mindig jó tapasztalataim voltak. Általában marhapofát szoktam enni. Ám a mai látogatásom nagy csalódás volt. A rendelt "marhapofa" nem marhapofából készült. Igaz volt benne pár falat abból is, de a döntő része főtt marhaszelet volt. Leginkább vékonyra vágott comb.
Szörnyű 2017. november 12., csoporttal járt itt
Baráti társasággal érkeztünk egy előre egyeztetett alkalomra. Éppen liba napok voltak, ezért libatálat ajánlottak, de mi a párommal rutinosan nem ezt kértünk. -Bejött a megérzés. Sületlen libacomb,értékelhetetlen párolt káposzta. . . . Többen panaszkodtak is! Mi harcsapaprikást választottunk túrós csuszával.
Fehér Akác Vendéglő Pér - Étel/ital
Kiváló 2016. november 29.barátokkal járt itt
LIBA-NAPOK
Csak FELSŐ fokon tudok róluk nyilatkozni. A Személyzet kedves, mindig jelen van, de nem tolakodóan. a megoldásokra törekednek a vendégek érdekében, és látszik, hogy náluk a vendég az első.
Az ételek kifogástalanok voltak ízletesek, az adagok nagyok. A tálalás hazai viszonylatnak megfelelő.
Ár - érték aránya jónak mondható.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 3.családjával járt itt
Pár éve már ettünk ebben az étteremben nagyon finomat, így most, hogy külföldről jöttünk hazafele, direkt ennél az étteremnél álltunk meg, bízva abban, hogy finomat eszünk. Az étel nem is volt csalódás. Az étterem kerthelyisége hangulatos, de sajnos csak felületesen takarítják, mert az asztal alatt komoly pók közösség élte világát háborítatlanul.
Kiváló 2016. március 11.barátokkal járt itt
Baráti társaságunkkal havi rendszerességgel felkeressük ezt a vendéglőt. Tesszük ezt a remek konyhája, az udvarias és professzionális felszolgálás eredményeként. Az étlapon szereplő gazdag választék árfekvésben is kellemes.
A Vendéglőben és a mellékhelyiségekben is rend, tisztaság van. A társaság autói a tágas parkolóban jól elférnek. Mindenkinek ajánlom-
2016. február 28.családjával járt itt
Egy esküvőn voltam itt, és nagyon tetszett. Szépen kialakított belső és külső tér. Hangulatos dekorációk. Az esküvőn finom ételek kerültek felszolgálásra, a személyzet nagyon aranyos és segítőkész volt mindenkivel. A hangulat is tökéletes volt!
Kiváló 2015. július 6.gyerekekkel járt itt
2015. május végén jártunk először a családdal a Fehér Akác Vendéglőben. Egy konkurens étterem tulajdonosa ajánlotta a helyet, mivel szabadnapjukon ők is oda járnak. Nagyon tetszett, ezért június 28-án ismét ellátogattunk oda. Nagyon finomakat ettünk, jó a kiszolgálás, tisztaság van.
Fehér Akác Vendéglő Pér a térképen
9099 PérFehérvári út 86/13.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín
H-V
magyar, nemzetközi
Zene
Élőzene: magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Soproni