Kopár Csárda Pilisvörösvár

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Kopár Csárda Pilisvörösvár vélemények

Gyenge 2019. április 28.egyedül járt itt
Kirándulásom után tėrtem be egy gyors ebėdre. A tulajdonosnő kedves volt, bár mikor látta, hogy bakkancsos turista vagyok akkor az üres ėtterem legeldugottabb sarkába ültetett le. Az ėtel hatalmas adag volt, de gyenge minősėg. A kiszolgáló fiatal pincėr udvarias volt, de a főpincėr rendkívül b*nkó.
Szörnyű 2018. november 13.a párjával járt itt
Párommal voltam egy napsütötte őszi hétvégén. 10-15 perc várakozás után szóltam a pincérnek, hogy legalább egy étlapot hozhatna, hogy ebédelhessünk. Rá nemsokára sikerült felvennie a megrendelésünket. Ezután 40 perc várakozás következett úgy, hogy a helyen alig voltak. Mi lett volna ha fullon van?
Szörnyű 2017. április 4.a párjával járt itt
A hal büdös volt, szóltam de nem reagáltak,a köret iztelen A pincér igyekezett és udvarias volt. Régebben egy jó étterem volt, de leromlott.Többször jártunk itt, de egy darabig nem megyünk és nem is ajánlom senkinek. Mig ebvédeltünk mellettünk söpörték a padlót.A tisztaság ennek ellenére rendben van
Szörnyű 2016. szeptember 26.barátokkal járt itt
Kopár csárda tegnap. Utoljára ilyen élményem a néhai Kelet-Berlinben volt, ahol délidőben azért nem jutottunk be egy étterembe, mert a személyzet ebédszünetet tartott. A csárda facebook-oldalán meg a Tripadvisoron megjelent kamu vélemények az udvarias kiszolgálásról nem kevésbé szánalmasak, mint a hely maga.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2016. május 24.a párjával járt itt
Mint általában, most is túrázástól megfáradva tértünk be ebédelni. Az út mentén feltűnően hirdetett csárda felkeltette az érdeklődésünket. Hétköznap gyanánt kevesen voltunk, rajtunk kívül egy család étkezett. A belső miliő hangulatos. A terítés kifogástalan. A pincér kedves,készséges. Az étlap választéka széles.
Átlagos 2016. május 9.a párjával járt itt
Ebédelni mentünk a párommal. A Pincér gyorsan érkezett, hogy felvegye a rendelést. Rendeltünk egy újházi tyúkhúslevest, egy brassóit és egy cigánypecsenyét. A leves megérkezett, és legnagyobb meglepetésre kaporral volt meg
szórva /petrezselyem helyett/. Jött a második fogás: cigánypecsenye, ami ehető volt, de az általam ismert cigánypecsenyére nem igen hasonlított.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. április 8.családjával járt itt
A hely kívűlről nem sokat vàltozott,jó pàr ève màr voltam itt. jó kis kirànduló környèken van. Belülről szèp kis dekoràciók vannak,az illemhelység is kúltúràlt. Hamar megkaptuk a rendelèsünket,pedig többen is voltunk. Az ötből egynek nem ízlett csak az ètel,de ő vàlogatós is.
Kiváló 2015. október 13.a párjával járt itt
Évek óta járunk ebbe az étterembe és még sehol nem ettem olyan finom palóclevest, mint itt. A többi étel is finom szokott lenni, az adagok nagyok. Én leginkább a vadételeket szeretem itt. Az árak kicsit magasak. A hely hangulatos és tiszta. Mindenkinek csak ajánlani tudom, ráadásul olyan szép helyen van, hogy étkezés után lehet tenni egy kirándulást a környező erdőben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 10.családjával járt itt
Úton hazafelé tértünk be spontán a Kopárba. Rajtunk kívül egy asztal ült a teraszon, ami a közelgő eső miatt, csak takarékon üzemelt. A felszolgáló udvarias volt és gyors. A választott ételek jól néztek ki, de fűszertelennek éreztünk mindent. A belső tér szép, a hely jellegének megfelelően van kialakítva.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. szeptember 9.a párjával járt itt
A kinti terasz hangulatos, a az embert nem zavarja a forgalom zaja (10-es út), a belső kissé szűkösebb. A mellékhelyiség felújított, ottjártunkkor tiszta. Viszonylag erős forgalom mellett, átlagos idő alatt kaptuk meg az ételeinket. Hagyományos ételeiket ajánljuk, ha kissé reform irányba mozdulnánk már problémás.