ádica étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ádica értékeléseit!

Olvasd el ádica étterem értékeléseit!

ádica értékelései

Igazi finom hekket kaptunk -

Hekkes Büfé Szentendre

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 6.
Szentendrei sétánk végén hazafelé tartva, finom illatok csábítottak minket arra, hogy beüljünk a Hekkeshez. Első dolog ami mellbevágott minket egy cseppet, az a sült olajsz ag, s igen erős. Nyitva hagytuk télvíz idején az ajtót jó pár percig, s elviselhető lett a levegő. Kértünk és kaptunk is mindjárt egy finom csésze illatos forralt bort.
Jó kis hely ez a Bohém Tanya -

Balázs Kisvendéglő Tihany

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 12. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Barátnőmmel jártunk itt, s ültünk be ide a Tihanyi Levendula Fesztivál alkalmával. Kellemes hely, árnyas fák és szép virágok között, jópofa díszletek között. A felszolgáló azonnal hozta az ital és étlapot, s a megrendelt ételekért, s a hideg sörért sem kellett várakoznunk soká. A hely nagyon kedvelt lehet, mert ottlétünk alatt mindig tele volt vendégekkel.
Ujjé a Ligetben! -

Nyereg Itató Budapest

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 10.
Barátnőmmel és a kiskutyájával név-napoztunk egy szép nyári hétvégén a Városligetben. A nagy séta után jól esett beülnünk a Nyeregbe, s igazán nyeregben éreztük magunkat hamarosan. A pincér azonnal jött, felvette az italrendelésünket, s mire kihozta 2 percen belül, fel is vette az ételrendelésünket. Az is megérkezett időben, finom is volt a baconba tekert sült camembert sajt, egy kis salátával.
Színház előtt egy kapucsínó -

Bellozzo Budapest

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem először ültünk be ebbe a kellemes hangulatú olaszos étterembe az Oktogonon. Most csak egy kapucsínó mellett beszélgettünk barátnőmmel, a múltkor isteni pizzát ettünk. Pillanatok alatt kiszolgálnak, s kereshetjük a szabad helyet, ami igen ritka. Sok fiatal jár ide azt vettük észre, s jól is érzi magát. Mi is így voltunk, finomat ettünk, s ittunk most is.
Retro hangulat, de jó hangulat -

Stop Station Budapest

Értékelt: 2016. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Olvastam erről az étteremről valahol, s felkeltette az érdeklődésemet. Gondoltam letesztelem. Egy alkalommal csak egy kapucsínóra tértünk be a barátnőmmel, máskor pedig ebédidőben, a konyhát is tesztelni. Meg kell mondjam teljesen elégedettek voltunk mind a kétszer. Jó a hangulat már ahogy belépünk, illetve leérünk pár lépcsőn a pincébe.
Méltó a hírnevéhez a Zserbó cuki -

Gerbeaud Ház - Cukrászda & Kávéház Budapest

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Külföldi barátnőkkel volt randink egy szép nyári délután a Zserbóban. Hova is mehettünk volna velük Budapesten, mint a messze földön híres Gerbeaud Házba, a Cukiba. Nem is kellett szégyenkeznünk semmiért, méltó a hírnevéhez. A szép környezetben még szebb berendezésekkel ellátott termek, gyönyörű csillárok, függönyök, tükrök, sütikölteményekkel díszített pultok!
Szíves vendéglátás a Sándor Pincében -

Sándor Pince Eger

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Egri kirándulásunk során eljutottunk a Szépasszonyvölgybe is, egy kis borkóstolásra és vásárlásra. Megszámlálhatatlan sok pince található itt, melyiket válasszuk, ez volt a nagy kérdés? Mindet mégse kóstolhatjuk végig, négykézláb se érnénk a végére azt hiszem. Egy takaros házat szemeltünk ki, s oda tértünk be.
Nasiztunk a Nasi Fagyizóban -

Nasi Fagylaltozó Budapest

Értékelt: 2016. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Barátnőm ötlete volt, hogy keressük meg a Nasi Fagyizót Budapesten. Kicsit körülményes volt ugyan a Belvárosból odajutni, többszöri átszállás, sok perc várakozás a csatlakozásra, no de most már ha elindultunk, nem fordulunk vissza! A kalandos utazás után végül célhoz értünk, megtaláltuk a fagyizót. Szemben a buszmegállóval, sok csábító süti és fagyi látványával.
Családias panzió Győr belvárosában -

Kertész Panzió Étterme Győr

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Barátokkal találkoztunk a Kertész Panzióban, egy kis tereferére, s egy finom kapucsínóra. Kellemes hangulat fogadott minket, meleg színek, szép berendezés. A kiszolgáló kislány készséges és udvarias, hamar hozta számunkra az illatozó kapucsínót. Közben jöttek haza a szálló vendégei, s mindenki mosollyal üdvözölte a házigazdát.
Hangulatos és különleges hely az Andrássy úton -

MagHáz Étterem és Teaház Budapest

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 14. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Többször megfordultam már az Andrássy úti Magnet Házban, s mindig betérek egy finom sütire a Mag Ház Étterem és Teaházba. Különleges atmoszférája van a háznak. Érdekes, szép berendezés, halk relax zene, zöld növények mindenfele, képek, kiállítások, könyvek, csábító illatok. Jól esik itt tölteni egy-két órát, a finom kapucsínó mellett beszélgetni, wifizni, olvasgatni, nézelődni.