Alfoto
Országjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép

Alfoto adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.05
Utoljára itt2017.06.08

Átlagos 2017. április 9.családjával járt itt
Az épület szép, a környék folyamatosan alakul (előnyére). Egészen jó hely lehetne, hiszen a víz jó, a hely kellemes, de! A két pénztáros közül az egyiknél elvárás volt, hogy a vendég tisztában legyen vele, hogy milyen jegyet akar és egyáltalán milyen jegyek vannak. Szerinte tudni kell, hogy ha a külső medencét is használni akarjuk, azt mondani kell.
Felhasználó fényképei:
Dandár Gyógyfürdő Budapest - Dandár Gyógyfürdő Budapest - Dandár Gyógyfürdő Budapest - Dandár Gyógyfürdő Budapest - Dandár Gyógyfürdő Budapest - Dandár Gyógyfürdő Budapest - Dandár Gyógyfürdő Budapest - Dandár Gyógyfürdő Budapest - Dandár Gyógyfürdő Budapest - Dandár Gyógyfürdő Budapest - Dandár Gyógyfürdő Budapest - Dandár Gyógyfürdő Budapest - Dandár Gyógyfürdő Budapest - Dandár Gyógyfürdő Budapest - Dandár Gyógyfürdő Budapest -
Átlagos 2016. június 9.a párjával járt itt
Azt sajnos nem tudtuk meg, de haladjunk sorban:
Szlovéniából hazafelé tartva, már előre terveztük, hogy a Balaton mellett fogunk estebédelni, de konkrét elképzelésünk nem volt a helyet illetően. A számítógép segítségét kértük és a GPS a Gulya Csárdát dobta nekünk. Az épület kívülről tetszetős, parkolóhely van bőven, hát lássuk!
Átlagos 2016. december 8.egyedül járt itt
Kíváncsi voltam a helyre, mert megosztó értékeléseket kapott. Engem is megosztott a hely. :(
Tetszett, hogy igyekeznek elkülönülni a tömegétkeztetéstől. A felszolgáló viszonylag gyorsan érkezett. Felvette a rendelést és nézelődhettem tovább. Nemsokára újabb felszolgáló érkezett, hogy felvegye a rendelést - tehát az asztalok nincsenek leosztva.
Felhasználó fényképei:
Burger House - Lurdy Ház Budapest - Burger House - Lurdy Ház Budapest - Burger House - Lurdy Ház Budapest - Burger House - Lurdy Ház Budapest - Burger House - Lurdy Ház Budapest -