Ani78

Ani78 adatlapja

Regisztráció2016.04.18
Utoljára itt2018.06.08

Kiváló 2016. április 18.gyerekekkel járt itt
Már 5x jártunk ebben a szállodában, és mindig kaptunk valami újat. Imádjuk. Ha máshová megyünk, mindig ehhez a szállodához hasonlítjuk a többit. Még egyik sem tudta felülmúlni. Az ételek, a szolgáltatások itt a legjobbak. A gyerekeim hallani sem akarnak róla, hogy máshová menjünk nyaralni. Imádják a Tiniklubot, és a medencéket.
Kiváló 2016. április 18.a párjával járt itt
Kellemes, csendes szálloda, itt aztán tényleg lehet pihenni. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A wellness részleg pont a szálloda nagyságához méretezett, mindig voltak, de sosem volt zsúfoltság. Tetszett, hogy modern hűtő-fűtő klíma volt a szobában. Viszont a csaptelepek már kissé kopottak voltak.
Kiváló 2017. április 13.a párjával járt itt
A szálloda nagyon ízléses kívül belül, mindenütt tisztaság. A személyzet nagyon kedves. Az étterem is kitűnő, változatos, finom ételek, gyors pincérek. A wellnessből én hiányoltam a melegvízes medencét (min 36 fok), de akinek ez nem fontos szempont, annak ajánlom, mert jó sok medence van, nem volt zsúfoltság. 4 szauna is van.