aranyalma

aranyalma adatlapja

Tanár
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Aktívan pihenő  •  Kritikus
Regisztráció2016.06.12
Utoljára itt2016.10.10

Szörnyű 2016. június 12., csoporttal járt itt
Diákcsoporttal kerültem kényszerből (Lipicai hotel túltöltése miatt) ebbe a vendégházba. A mai világban hihetetlen, hogy ilyen van, és működhet. Teljesíthetetlen házirend, az egész emeleten, 15 főnek, 2 zuhanyzó, amiből dől ki a víz, 2 Wc! A képek, melyekkel reklámozzák a házat, valótlanok.
Kiváló 2016. október 10.családjával járt itt
Visszatérő vendégként többször jártam a szállodában. Kiváló színvonal, a személyzet figyelmes. Remek konyha. A wellnes részleg pazar, minden igényt kielégítő. Remek szaunák, kellemes meleg víz, folyton működő élményelemekkel, rengeteg pihenőággyal. Rendkívül kellemes, pihenést biztosító szálloda, kulturális és természeti látványosságok közelében.
Kiváló 2016. június 12., csoporttal járt itt
Ballagó osztályomat hoztam ide, még egyszer sem jártak ebben az étteremben. Diákcsoport esetében is kiváló, hatalmas adagok,gyors kiszolgálás, csoporthoz igazított ár. Felnőttnek, gyereknek különleges, egyedi, emlékezetes. Családi alkalmakkor (születésnap, diplomaosztó . . . ) rendszeresen járunk ebbe az étterembe, ahol még sohasem csalódtunk.