Bátor G
Országjáró - 47 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság

Bátor G adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ínyenc  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2013.11.01
Utoljára itt2024.03.15

Kiváló 2014. február 6.a párjával járt itt
Szívesen töltjük szabadidőnket Kehidán, ilyenkor mindig meglátogatjuk a Vándorbab éttermet. Nemcsak a neve kitűnő választás, de a nagyon hangulatos belső és a kedves, családias vendéglátás is visszatérésre csábít. Remek konyha, finom, ízletes, hatalmas adagok étkek csalogatnak újra és újra ide bennünket.
2014. május 9.a párjával járt itt
Akik gyorsan, jót és jó áron szeretnének ebédelni, azoknak nagyon tudjuk ajánlani ezt a barátságos helyet. Jól megközelíthető a város központjában helyezkedik el. Az ételek finomak, és megfizethető áron, kedvesen kínálják a vendégeknek. Végre ehettem olyan ételt is itt, amit a környéken hiába kerestem, pedig nagyon vágytam már rá.
Kiváló 2014. június 6.gyerekekkel járt itt
Jobb helyet elképzelni sem lehet egy hotel számára, mint ez a csodás ősfákkal teli arborétumot. A szobák erkélyéről karnyújtásnyira a természet, madárcsicsergéstől hangos a környék. Sajnos csak egy hosszú hétvégét tudtunk most Harkányban tölteni, de a legkellemesebb helyet találtuk meg ehhez.
Felhasználó fényképei:
Hotel Arborétum Harkány -