Böbike

Böbike adatlapja

Regisztráció2013.04.28
Utoljára itt2019.04.03

Kiváló 2014. június 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett az egész családnak,de főleg a gyerekek élvezték,hogy a vadaspark területén alszunk,és az állatok hangjára ébredünk! Kedves személyzet és tisztaság várt minket. Horgászati lehetőség a szomszédos tóban külön jó. Egész napos bejárás a parkba,pici gyerekek ebéd utáni sziesztája után,vissza a parkba.
Felhasználó fényképei:
Hotel Dzsungel Nyíregyháza -
Kiváló 2016. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Mi egy éjszakát töltöttünk a szállodában,de ebbe a két napba annyi programot tudtunk összehozni,hogy elég is volt. A wellness részleggel kezdeném,ami pont megfelelő minden korosztálynak. A késő estig tartó fürdés nagyon jó volt. A vacsora a szálloda éttermében,nagyon finom és bőséges. Kedves személyzet,barátságos emberek.
Kiváló 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Visegrádon a Visegrád hotelben szálltunk meg és az utolsó este kis busszal minden szálló vendéget a reneszánsz étterembe szállítottak egy vacsorára. Hát ez valami szuper volt. Be öltöztünk király és királynénak még gyerek méretben is volt. Nagyon tetszett. A vacsora fantasztikus volt,Mátyás király kedvenc ételeit szolgálták fel,nagyon finom volt és bőséges.