boby

boby adatlapja

Regisztráció2014.02.19
Utoljára itt2019.05.24

Szörnyű 2014. május 20.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk az Arany Bikában,bár ne tettük volna. Borzasztó volt. Koszos szoba,rossz ágy,ahány bútor,annyi féle. A fürdőben rossz csap,nem működő wc. A redőny nem működik,sok helyen nincs is. Az ablak tele galamb ürülékkel. Sorolhatnám még sokáig a rossz dolgokat. Parkoló csak fizetős volt,ez sincs megoldva.
Grand Hotel Aranybika Debrecen - Grand Hotel Aranybika Debrecen -
Kiváló 2016. április 12.gyerekekkel járt itt
Gyulán az Erkel szállóban töltöttük a 60. szülinapom családi körben egy wellness hétvégén. A szálloda szuper,kényelmes,tiszta. Az ételek fantasztikusan finomak. A személyzet segítőkész és kedves. Nekem nagyon tetszett,hogy közvetlen a szállóból átlehetett menni a fürdőbe. A fürdő is nagyon szép.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula -
Kiváló 2014. május 20.családjával járt itt
Férjem Születésnapját ünnepeltük kicsi családi körben. Nagyon jól éreztük magunk. Az ételek nagyon finomak voltak,bőségesek és nagy választékban. A kiszolgálás udvarias,mosolygós,látszik a vendégszeretet,sokan tanulhatnának itt. A főnöknő /Erzsike /kedvessége külön említendő. Persze Guszti is megér egy piros pontot.
Tassi Halászcsárda Tass -