bojszi

bojszi adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Bulizó  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.04.18
Utoljára itt2019.12.02

2016. április 18.gyerekekkel járt itt
2016 márciusában voltunk itt a gyerekekkel 2 éjszakát. A hotel szép helyen van, kellemes hangulatú, a személyzet kedves és segítőkész is amire szükség is volt. Kicsit hideg volt a szoba, de kaptunk olajradiátor, mert időbe tellett a fűtés elindítása, utána jó meleg lett. A szoba nagyon zajos volt! ! ! 101-es.
Kiváló 2017. április 13.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel voltunk itt egy hétvégét. Érkezésnél volt gondunk, hogy fél órát kellett várni a szobára, majd kiderült, hogy nincs elég törülköző bekészítve. Mindezek után nekünk további problémánk nem volt, személyzet kedves volt, az ételek finomak, wellnes tetszett. Pozitívum, hogy a gyerekek labdázhatnak, játszhatnak (ezt sok szállodában tiltják) a medencében.
Kiváló 2017. május 16.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel voltunk itt egy hosszú hétvégére. A szálloda nagyon szép, tiszta. Személyzet kedves, segítőkész. Gyönyörű helyen van, sokat lehet kirándulni. A wellnes részen a gyereknek nem túl jó, mert nem lehet labdázni, ugrálni. Az úszómedence a legnagyobb, de mély a gyerekeknek és nem túl meleg hosszútávon.