BoSzi0214
Országjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság

BoSzi0214 adatlapja

Sziasztok!
Egy negyven fölötti hétköznapi anyuka vagyok. Van egy tinédzser nagy lányom és egy bölcsibe készülő pici fiam. Szóval az élet kisebb-nagyobb dolgaival, problémáival birkózom nap mint nap! Van egy szerető férjem is, akivel a romantikus pillanatok "megoldása" igazi kihívás a két külön korosztályú kölök mellett. Panel lakásban lakunk, tehát a mások által rendben tartott kertekben szoktuk kipihenni magunkat. Van egy kutyánk is (csivava), aki bár a család tagja sokszor nem tudjuk magunkkal vinni a lehetőségek hiánya végett.
A férjem autó párti. Saját autóval szoktunk utazgatni. Bár messzebbre én a repülőt részesítem előnyben. Imádom az éttermeket. Inkább a csárda jellegűeket kedvelem. Ezeket a nagyon modern ( a tányéromon egy gombóc és körberajzolva a tányér) nem igazán kedvelem.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás  •  család központú, program figyelő, élmény gyűjtő, fotó mániás
Regisztráció2016.05.04
Utoljára itt2018.07.03

Gyenge 2016. május 25.gyerekekkel járt itt
Hétvégén Bükkszéken kirándultunk. Mivel Bükkszéken egyetlen egy éttermet nem találtunk nyitva,Pétervásárán ajánlották ezt az éttermet. Szinte senki nem volt az étteremben ebédidőben. Egy unott arcú szőke hölgy állt a pultban, egy kicsit molett mosolygós pincérhölgy fogadott minket.
Átlagos 2016. május 25.gyerekekkel járt itt
Hétvégén elkirándultunk Bükkszékre a családdal. Olyan jókat hallottunk a Szalvusz vízről és a bükkszéki fürdőről. Hát nagyot csalódtam, azaz többet vártam. . . A bejárat, a beléptető rendszer minden olyan modern és európai szintű. Az öltöző rész nagyon hasonlít a debreceni aqvatikumra. De! ! !
Kiváló 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Barátaink hívtak el a Hortobágyra minket Pünkösd hétfőn. Mikor kiderült, hogy a csárdában fogunk ebédelni, nagyon megijedtem. Mert rossz véleményt hallottam (a régi) csárdáról. De nagyon nagy meglepetés volt számomra! Tisztaság és igazi csárda hangulat! Az étlap kiváló, csárda jellegű ételek főként szürkemarhából!