Csilla
Országjáró - 56 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 115 feltöltött kép

Csilla adatlapja

Imádom a wellnest,szeretem tesztelni a szállodákat.Szeretem a szép,különleges helyeket,bár nem kell hogy sok csillagos legyen a hely,de legyen különleges valamiben eltérő a másik szállástól!!Minden szállodában jól érzem magam,feltétlenül a pozitívumokat nézem,a hibák csak ,belém esnek!,A spa rész a gyengém,reggel 7-kor már szaunázni szeretek,reggeli előtt.Minden látogatásom szinte fel van építve!!Mindig várom a következő utazásunkat..az éltet a a munka mellett.
Az éttermeket ahol járunk ,mindig ajánlás szerint szoktuk kiválasztani!A környezetünkben elég sok helyet kipróbáltunk már,vannak bevált kis éttermeink,és vannak olyanok amelyeket ünnepek,/névnap,szülinap/alkalmával próbálunk ki,mivel anyagi vonzatai is vannak!Szeretjük az új ízeket,ínyenc dolgokat is!A férjem mester szakács ezért szívesen hallgatok rá étteremválasztás tekintetében!
Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Ebben minden benne v
Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2024.03.12

Kiváló 2024. március 11.a párjával járt itt
Véletlen arra sétálva kerültünk a Karolina kávézóba.Közeledve egy úriember invitált bennünket,megmutatva a kávézót a sütemény ajánlatokat,a reggeli lehetőségeket.Szuper kiszolgálás, különféle kavekkal,italokkal,ételekkel.Legközelebb újra visszatérünk.
Felhasználó fényképei:
Karolina Kávéház & Koktélbár Balatonfüred -
Kiváló 2023. július 27.a párjával járt itt
Nagyon kellemesen meglepődtünk a hotelen. Nagyon szép tágas szobát kaptunk ,óriási erkély,hintapaddal. Nagy tisztaság mindenhol,a személyzet kedves ,mosolygós. Az ételek finomak,változatosak. a reggelinél mindenki talált megfelelő minőségű és mennyiségű ételt. A wellness egy jakuzziból és nagyon jó hűs vizű úszómedencéből áll ,ami a földszinten található.
Kiváló 2023. december 24.a párjával járt itt
Kedves hotel,jó munkatársak, szép,kényelmes szobák. Nagyon jó elhelyezkedésű szálloda,a fürdő mellett átjárás kényelmesen az épületen belül. A hátsó apartmanok mögött közvetlen napozó rész, közel vannak a meleg vizes medencék. Az ételek finomak, változatosak. Minden igényt kielégítő szolgáltatások. Vissza fogunk térni.