dr.kocsis
Országjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság

dr.kocsis adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Kritikus
Regisztráció2014.01.13
Utoljára itt2022.10.31

Kiváló 2014. július 23.a párjával járt itt
Esztergom nevezetes hasonló nevű éttermének árnyékában található ez a hangulatos, autentikusan a régi kornak megfelelően berendezett étterem. Svédasztalos választékából még a legéhesebbek is degeszre ehetik magukat. Ízletes levesekből,és változatos főételekből lakhatnak jól az ide látogatók.
Kiváló 2015. március 20.a párjával járt itt
Zempléni kirándulásunk során kerestünk Sárospatak-Sátoraljaújhely környékén éttermet. Sajnos az interneten utánanézve több ott szereplő vendéglátóhelynek csak a hűlt helyét, vagy a megszűnt feliratú kirakatát találtuk. Egy helyi fiatalember irányított minket a Bodrog Hotel éttermébe, így találtunk rá erre a szocreál külső megjelenésű szállodára, ahol viszont elegáns étterem fogadott minket.
Kiváló 2014. június 2.a párjával járt itt
Pilisszentkereszt Fő utcáján található családias hangulatú kis cukrászda. Kedves,készséges,udvarias kiszolgálás. Ízletes, friss sütemények.Nagy választék. Igényes környezetben.A tulajdonosok gondolnak a megfáradt kerékpáros vendégekre is, akiknek a cukrászda udvarán biztosítanak felfrissülést.